Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zöld Lomb erdő

+3
Suzy de Seyssel
Nuut G Kísosc
Angelus
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Laihil Hétf. Okt. 10, 2011 6:07 pm

Laihil támaszkodik az egyik fánál és dalolászik. Kis madárka repked a feje körül, aki láthatóan élvezi a dalt. Bár ez a dal nem a legvidámabb. A nő életéről szól,aki még mindig nem heverte ki családja elvesztését. Fejét is nekidöntötte a fának, így hallja benne az életet. Körülötte az ősz színei pompáznak. Igazán szép látvány.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Nanda Tomlinson Hétf. Okt. 10, 2011 6:19 pm

Nanda az erdőben bolyongva figyelt fel a csodálatos hangra.
"Egy tünde?"-gondolta és elindult a hang irányába. Repítette a dallam csodás csilingelése.
Az egyik fának támaszkodva megpillantotta az éneklő tündét. Nem szólt egészen addig csendben figyelte még a szomorú nóta véget nem ért. Ekkor közelebb lépett és köszöntötte a lényt.
-Üdvözöllek Erdők Szülötte! A nevem Nanda Tomlison. Örvendek a találkozásnak.-aprót biccentett tisztelete jeléül.
Nanda Tomlinson
Nanda Tomlinson

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Laihil Hétf. Okt. 10, 2011 6:26 pm

Laihil kicsit meglepődött, mikor elé állt a nő. Még sohasem látta. De, amikor elkezdett beszélni, tudta, hogy mivel áll szemben.
- Üdvözöllek Boszorkány. Az én nevem Laihil. Régóta vagy itt? Nem láttalak még ezelőtt soha.
Érdeklődve nézte a nőt. Tetszett neki. Nagyon tetszett neki.
- Mondd csak. Mihez értesz? Én erdész vagyok. Az egész életemet az erdő szolgálatára hagytam. Oly csodás és oly élettel teli. Ahogy a parányi élet megszületik, vagy akár az elmúlt újjá lesz itt, az a csodálatos.
Aztán kicsit elpirult.
- Ne haragudj. Elragadtattam magam. Van családod?
Érdeklődött tovább.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Nanda Tomlinson Hétf. Okt. 10, 2011 6:34 pm

-Most érkeztem erre a helyre. Meghallottam az éneked és látni akartam ki vagy? - mondta barátságos hangon.
-Messzi földről jöttem. A családom otthon maradt. Tulajdon képen csak édesanyám van. Nagy hatalmú gyógyító, mifelénk mindenki ismeri. Én a főzetek készítéséhez értek. Azért indultam el távoli vidékekre, hogy újabb főzetek receptjeit tanulhassam meg, s újabb füveket tanulmányozhassak.
Nanda Tomlinson
Nanda Tomlinson

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Laihil Hétf. Okt. 10, 2011 6:51 pm

Úgy gondolta jobb, ha most túllép a család témán és a nő pont jó útra terelte a témát.
Igazán? Én is értek a gyógyfüvekhez és a főzetekhez.
Majd jobbra nézett és rámutatott egy nagy sárga virágra. A virág alakja csillag volt. Szinte csillogott az őszi napfényben.
- Az ott a Csillagvirág. Kiváló a bőrbetegségere és ha egy kis útifűvel keverd még a tüdőgyulladást is meggyógyítja. De ha cickafarkkal, akkor a ráncok kisimulását segíti elő.Vagy netán ismered? Csak azért kérdezem, mert pár száz éve csak Álomfalván találta ilyet. Még a régi faluban a pusztulás előtt és nagy örömömre szolgál, hogy ismét ráleltem itt az erdőben.
Mondta mosolyogva és várta a nő válaszát.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Nanda Tomlinson Hétf. Okt. 10, 2011 7:06 pm

-Csodás növény. Hallottam már róla de még sosem találkoztam egyetlen példánnyal sem.-mondta izgatottan.
-Boldog vagyok, hogy egy olyan valakivel futottam össze aki segíthet az itt honos növények megismerésében. Remélem sokat tanulhatok róluk. Szeretek új dolgokat tanulni, kísérletezni.
"Megérte erre a helyre jönni, és milyen szerencse hogy egy Lombtündével hozott össze a sors."
Nagyon örült, majd kibújt a bőréből. Fekete szemeiben kíváncsiság fénye gyúlt. Mindent tudni akart amit csak megtudhat erről a helyről és növényeiről.
Nanda Tomlinson
Nanda Tomlinson

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Laihil Hétf. Okt. 10, 2011 7:15 pm

- Jól van, nem baj. Akkor itt van. Itt találsz belőle bőven. És édesanyád vagy édesapád boszorkánymester? Vagy esetleg mind a kettő?
Kíváncsi volt a nőre nagyon.
- Hallottál már a faluról? Vagy esetleg a régi faluról? Szép volt régen nagyon. De kezd újjá születni és talán csodálatosabb lesz, mint régen volt valaha.
Bizakodott az emberek munkáiban.
- Ne haragudj, de mennem kell. Holnap ha ráérsz megtalálod az erdő szélén a házamat. Rá fogsz ismerni. Kopogj be és szívesen látlak. Most azonban a viszont látásra Kedves Nanda.
Köszönt el barátságosan és elindult hazafelé.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Nanda Tomlinson Hétf. Okt. 10, 2011 7:19 pm

Mindketten boszorkánymesterek, illetve apám csak volt ő már nincs köztünk. Köszönöm a szívélyes meghívást. Esetleg élek vele.-mondta majd búcsúzóul biccentett-A viszont látásra Laihil.
Megfordult és az ellenkező irányba indult el.
Nanda Tomlinson
Nanda Tomlinson

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Oct. 10.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 7:10 am

* Heteken keresztül csak Zöld Lomb erdő táját járta. Találkozott pár nővel és férfival akikkel szóba elegyedett egy kicsikét. Az egyik férfitől kapott felsőt, amit természetesen alig győzte meghálálni. Kezd megismerkedni az itteni népségekkel. A fura csak az volt, hogy a legutóbbi nő nagyon próbálta lefektetni őt, azonban jól elutasította és lehordta. Egyedül van és magányos, nincs ehhez túlságosan hozzászokva. Otthon mindig van aki felvidítaná egy kicsit. Az erejét egy jó ideje nem használta mert vámpírral nem találkozott.
~ Örülök is hogy olyan vérszívóval nem futottam még össze. ~ Ekkor jut eszébe Suzy neve, aki szintén vámpír. Nem tudja hányadán áll vele mert a múltkori kis légyottjuk miatt kissé megzavarodott. Azóta tisztázta magában, hogy csak a nő sajnálta meg őt és erővel elvette a szüzességét. Nem volt semmi szerelem és semmi érzés benne. A közeli fába öklöz bele.*
~ Akkor meg igen normálatlan vagyok, hogy kirúgattam magam otthonról. Azt hittem az a nő mindent megér. Ahogy gondolatai gyülekeznek Suzy körül úgy a nadrágján is láthatóan egy dudor keletkezik.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 7:23 am

*Amint beköszöntött az esti óra Suzy útnak indult. Az erdőben kötött ki és hallotta a lépteket. Egy fa mögé bújt, onnan figyelte, vajon ki lehet az. Meglátta Arlasiant, amint a szemben lévő fába öklöz. Kicsit megrázta a fejét előlépett rejtekéből.*
- Arlasian!
*Szólította meg.*
- Azt hiszem beszélnünk kéne.
*Mondja komolyan. Közben egyre közelebb sétál de a tisztes távolságot megtartja és úgy folytatja.*
- Félre értettél. Nem azt mondtam, hogy nem nyúlhatsz hozzám, hanem azt, hogy vigyázz és inkább mértékkel. És ha nem tetszik szólok, nem pedig eltöröm a kezed.Én téged nem foglak bántani.Soha már önszántamból.
*Vesz egy mély levegőt.*
- Múltkor is el akartam ezt mondani, de úgy megdöbbentettél, hogy leblokkoltam, mire magamhoz tértem elsiettél.
*Tesz felé még egy lépést, de még azért van köztük pár méter.*
- Szeszélyes vagyok az tény és brutális, de elég nagy lecke volt a múltkori eset veled kapcsolatban. És igazad is lett, mert akár hogy is nézzük sírtam utánad, ami azt jelenti, hogy érzek irántad valamit. Hogy mit? Még én sem tudom.
*Lemondóan nézi a talajt lába előtt. Nem mer ránézni a férfira. Lehet most elutasítják, ezért sem ment közelebb. Persze rosszul fog neki esni, de ha nem hát nem. Magának köszönheti. Nem egy egyszerű eset, de ez van.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 7:43 am

* Megszólítja egy hang a közelben ami nagyon hasonlít Suzyéra. Ettől annyira megijed hogy felpattan helyéről és a hang felé fordulva, kezeivel takarja el a nagy dudort némileg pirulások közepette. Nyel egyet mikor a másik azt mondja, hogy beszélniük kellene. Nem rohan el mint múltkor hanem végighallgatja a másik szavait. Igen erről van szó, a mértékről. A múltkori után igen csak felbomlott a mértékletessége, már ha a tapizásokról van szó. Közelít a nőhöz, a léptei furák ahogy közben takarja a lába közti dolgot.*
-Jóh, bevallom félreértettem, de azt tudnod kell, hogy a múltkori első alkalmunk után, igazán de igazán felborult a mérték érzetem. Csak azt éreztem, hogy újra áll. S ha már újra áll akkor khhmm...* Egyszerűen nem tudja befejezni a szavait mert pirulva elfordul teljesen.*
- Egyszerűen beindulok már a gondolatodra is. Azt hiszem igazán felébredtek bennem ezek a férfias dolgok. * Kicsit abbahagyja a beszédet mert úgy érzi össze kell magát szednie. Nem hinné, hogy Suzy ezek után szeretni fogja őt. Azonban ott van a tény, hogy mégis érez valamit. Nehezen de a nő elé lép, egyik kezével állát megfogja és finoman irányítja fel, hogy végre egymás szemeibe nézzenek.*
-Olyan jóh volt veled. Azóta gondolkoztam. Én is érzek valamit irántad, de nem tudom mit. Azt hiszem múltkor könnyelműen szerelemnek gondoltam. * Most ő süti le a fejét, a kezeivel pedig még mindig a gyenge pontját takarja a nő elől. Végül hátat fordít neki így a kezei is felszabadulnak.*
- Nem tudom mit tegyek ezen erős vágyaim ellen.
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 7:53 am

*Suzy is hallgatja. Közben raktároz mohón.*
- Figyelj. Ez természetes. Normális dolog úgy vélem, mivel ezelőtt ilyen dolgokat nem éltél át. De ezek szerint tetszett, és nem tudod elfelejteni. Bevallom én sem. Mert akármi mi is történt, új dolog volt nekem is.
*Vallja be és Arlasian elé áll.*
- Ne szégyelld előttem magad, hiszen én már láttalak mindenhogy.
*Mondja kedvesen és megfogja a férfi kezét.*
- Tudod, gondoltam, hogy nem szerelem ez. Legalább is még nem és lehet nem is lesz az. De az biztos, hogy úgy vonzasz engem,akár egy mágnes. És mindig összefutok veled, akár hol is vagy. Ez is jelenthet valamit. Számomra te egy csoda vagy. Az egész lényed úgy ahogy van.
*Ezután olyat tesz, amin szintén meglepődik. Megöleli a férfit. Teljesen element az utóbbi időben az esze.Nem engedi el úgy folytatja.*
- Ez is jól esik. A közelséged. Mióta nem láttalak, annyiszor eszembe jutott az édes illatod, a szép bőröd és kedves hajtincseid. Leperegtek párszor a múltkori képkockák.
* Nem tudja miért ilyen őszinte, de vele annak kell lennie különben elvesíti, mint a múltkor. És ezt nem akarja a nő.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 8:14 am

- Jó de az már cseppet sem mértékletesség ha állandóan arra gondolok hogy szeretkezünk. * Ekkor átöleli a nő, amire egyenlőre megadja magát a kezei és maga mellé esnek le. Nem takarja magát, aztán próbál józan lenni ebben a helyzetben. Féket akar képezni képzeletének, hogy ne szárnyaljon annyira el. Az ölelés viszont ahogy hátulról kapja érzi a női telt kebleket ahogy neki nyomodnak. Elgyengül teljesen a nőtől, főleg ezekre a szavakra amiket hall tőle.*
-Mit ne mondhatnék, mint az igazságot. Te is vonzó vagy, ráadásul izgató. Kívánlak nagyon azóta, hogy meztelenül megláttalak. De nem csak ezt csodálom benned. Hanem azt, hogy mennyi minden szép tulajdonság rejtőzik benned. Nem vagy vérszomjas, hanem egy szerethető nő. Persze tudom attól még a másik feled nem szabad kitagadni. Tudom ölsz és vért iszol, de nekem mindig is egy szerethető, ölelhető és simogatható nő leszel Suzy. * Szembefordul a másikkal, szerencsére nem ölelkeznek túl szorosan, hogy a lány megérezze alul a huncutságát.*
- Szeretném ha adnál nekem egy pofont, de előtte kérlek a dekoltázsod egy fél percig nézhessem. Segítened kell nekem. Uralni szeretném ezen vágyaimat. * Itt abbahagyja a beszédet és a nő dekoltázsát nézi fél percig aztán felajánlja az arcát megütésre. Talán furán viselkedik, de valami módon akar keresni egy módszert amivel úgymond a vágyait lohaszthatja. Egy pofontól hátha elmegy a kedve.*
- Vagy várj! Megpróbálom magamtól. Ne üss. Meg még akarok mondani valamit előtte. * Ránéz Suzyra és megteszi az első finom tették, egy arcsimítást.*
-Az arcod úgy vélem akkor ragyog ha engem láthatsz. De én úgy érzem nem érdemellek meg. * Vonakodik és ezzel egyetemben sikerül lohasztania a dudorából.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 8:25 am

*Suzy várja, hogy a férfi kigyönyörködhesse magát a dekoltázsában, aztán így szól.*
- Nem foglak megütni. Mert nem lenne jó, Repülnél pár métert, lehet törne pár csontod. Nem bántalak, megmondtam.
*És így is van. Nem fogja megütni, akkor sem ha kéri rá. Arcán érzi a meleg,élő kezeket. Jól esik a simítás.*
- Nem érdemelsz meg? Engem? Tudod mennyit érek én? Nagyon semmit. Jobb lenne mindenkinek ha nem lennék, hiszen akkor nem ölnék. Te vagy az egyetlen, aki úgy gondol rám, mint egy szerethető nőre. De megpróbáltalak elmarni magam mellől. Nem sikerült. Így nem próbálkozok tovább. És inkább maradjunk annyiban, hogy én nem érdemellek meg téged. Annyi más nő van a világon, akik sokkal jobbak nálam. De neked ezek szerint még is én kellek. Hát akkor itt vagyok.
*Tárja szét a karjait. Nem tud mit tenni, így érzi és megadja magát. Úgy érzi, ha kicsit másra tereli a szót, könnyebb lesz Arlasiannak.*
- És merre jártál az elmúlt napokban? Miket csináltál?
*Érdeklődik és reméli ezzel is segít neki.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 8:44 am

* Mikor a nő fordítva gondolja, hogy a nő nem érdemli meg őt akkor elgondolkozik. Ez a szerethető nő miért ne kaphatna egy kis boldogságot, egy kis melegséget? Miért ne kaphatna olyat, amit régóta nem kapott ebben az aljas olykor túlságosan gonosz fajokkal tarkított világban? Odalenn megnyugszik teljesen, ahogy nem boncolgatják a témát ami múltkor történt. Kicsit könnyebb dolga van.*
-Igen nagyon jól mondod, nekem nem kell más nő mert én is itt vagyok neked. Én el tudom fogadni amilyen vagy most. Mások meg se próbálnának megérteni téged és vadásznának rád. Én azt akarom, azt akarom, hogy legyen egy hely, legyen egy személy akihez bátran odafordulhatsz segítségért. És megérdemelsz engem ezzel itt vagyok neked, bár mindig csak éjszakánként de ez engem nem zavar. * Most ő tesz meglepőt, mert megöleli a nőt és teljesen hozzásimul.Élvezi a hűvös testet amely hozzászorul. Nem panaszkodik egy kicsit sem.*
- Itt voltam Zöld Lomb erdőben. Ettem,ittam és rád gondoltam. Hiányoztál. * Még meglepőbbet csinál, belemarkol a formás hátsóba közben meg egy nagyon hosszú csókot ad Suzynak. elengedi mert eszébe jut a mértékletesség. Csak elhátrál a nőtől egy picit, hogy ne legyen benne az intim zónájában. Úgy véli, jól meg tudták beszélni a dolgokat egymás között.*
-Te mit csináltál? Nekem még eszembe jutott az, hogy mi lenne ha felépítenék egy kis kuckót ahova fény nem jut be, ahol mindketten megpihenhetünk. Mert miért ne lehetne egy közös hely? Már ha van kedved. Nem szeretnék semmit sem elkapkodni. * Ekkor feltűnik a nő mögött valami szörny.A szörnynek leginkább kutya kinézete van, azonban a szájából rothadó bűz árad szét. Először találkozik ilyennel. Szeretne imponálni Suzy előtt ezért felsőtestéről leveszi a ruhát majd rátámad a szörnyre. Két perc után sikerül megtörnie a védelmét. Egy vad veszett kutya volt szép mérettel megáldva.*
- Megvédtem az én kedves hölgyemet,ettől a dögtől. * Mondja leizzadva, s az izzadságcseppek a testén csak úgy csillognak. Vonzó és szép látvány lehet.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 9:05 am

- Rendben itt vagyunk egymásnak. Akkor ezt tisztáztuk.
*Aztán meglepi a közös kuckó lehetősége. El is gondolkozik rajta.*
- Nos, jól van. Benne vagyok. Elvégre nincs mindig kedvem vissza menni a központba.
*Mondja komolyan és hallja maga mögül a motoszkálást. Megfordul és látja a kutyát. egy perc alatt végezne vele, de hagyja Arlasiant érvényesülni. Figyeli, ahogy leteperi a dögöt.*
- Ügyes voltál védelmezőm.
*Mondja és megcsókolja a férfit.*
- Ezt azért kaptad mert megvédtél.
*Ránéz az izmos felső testre és kezdi elönteni megint az a vágy, mint a múltkor, de nem lenne jó lerohanni a férfit. Főleg ezek után, hogy most nyugodott le. Így megpróbál másra gondolni. Kell egy pár perc és alább hagy a vágya.*
- Hol gondoltad felépíteni a kis házikót?
*Kérdezte érdeklődve,de szemeit nem vette le a testről. A tetoválások és az aranyló bőr nagyon szépek voltak. Főleg, hogy most csillogott a verítéktől.*
- Jobb lesz ha arrébb megyünk, mert ennek a dögnek mér most szaga van. Gyere, fogd meg a kezem.
*Mondta Suzy és megvárta, amíg Arlasian megfogja a pólóját, majd a kezét és másodpercek alatt kilométerekkel arrébb voltak, bent az erdő közepén.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 9:23 am

- Még nem igazán gondolkoztam el , hogy merre legyen az a kuckó. Az a lényeg, hogy a fény ne jusson oda be. Nem szeretném ha a szép bőrödön egy kis gond is esne. Nem szeretném ha csak úgy eltűnnél az életemből. * Agya szép helyek után kutat, hol építhetnék meg a közös kuckójukat. Végül csak eszébe jut egy gondolat. A csók amit kap teljesen megzavarja a finomságával. Nem tudja mit is mondhatna kedvesének, végül hagyja magát elrabolni. Mikor újra talaj van alattuk akkor odabújik hozzá Suzyhoz és a következőket mondja.*
-Megvan, hogy hol legyen az a kuckót. A környéke meg gazdag vadakban így némileg lehetne menedék is. Kis pénz sosem árt. Azonban inkább nem, én akkor csak veled szeretnék lenni. Kettesben. Szóval a hely neve nem más mint a Vízesés mögött kialakítani a mi kuckónkat. Senki sem sejti majd meg. * Veti fel az ötletet és odadörgölőzik teljesen izzadt testével a nő testéhez. Belenéz utána a nő szemeibe, finoman megcsókolja a nyakát aztán az ajkakat csókolja meg.*
- Valami azt súgja nekem, hogy tetszik neked mikor meztelen a felsőtestem. * Huncutsága folytatja a munkáját, mert szépen lassan visszaveszi a felsőjét. Még van annyira ideje közben megjegyezni.*
-Remélem ezt a felsőt nem fogod letépni rólam. Mert ha igen, akkor én is letépem rólad. * Mosolyog egy kedveset, majd megfogja Suzy kezét, majd mint egy pár indulnak meg az erdőben.*
-Édesem, azt már tudom, ha a melleid fogom meg akkor teljesen beindulsz.
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 9:39 am

- A vízesés? Az jó hely. Ott láttalak meg először.
*Majd viszonozza a kézfogást. Érdekes volt, ahogy a jéghideg kéz belecsusszan a meleg élettel telibe. Mint a tűz és víz.
- Igen, tetszik a tested. És a bőröd. Ezért mondtam h csodálatos vagy számomra.De ez csak addig az én számomra, amíg más fel nem fedez téged. Akkor lehet majd elcsábulsz, és elfeledsz. Benne van a pakliban. És én ezzel tisztában vagyok.
*Mondja komolyan, mert elneveti magát a felsős mondatnál.*
- Nem fogom letépni rólad. Inkább majd leveszem.
*Mondja mosolyogva.*
- Igen, ezt jól látod, de mindegy, hogy mimet fogod meg, már az is jó nekem, ha kisujjamhoz hozzá érsz. É most, hogy fogod a kezem. Nagyon jó.
*Kicsit meg is ijed ezért, de nem engedi el a melegséget nyújtó kezet.*
- Mondd csak. Mióta együtt voltunk voltál valakivel?
*Kérdezte vigyorogva. Elvégre, ha ennyire tetszett neki a dolog, megeshet, hogy kipróbálta máskor is. Persze ezért nem fog Suzy megharagudni, elvégre nem köti őket még semmi egymáshoz. Csak a vonzalom.*
- Ha igen, nem haragszom meg, nyugodtan elmondhatod. Még arra is kíváncsi lennék, hogy milyen volt.
*Igazán érdekli a dolog. Ha csak próbálkozott vagy nála próbálkoztak arra is kíváncsi. Nagyon is. *
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 9:55 am

- Azért a vízesés mert neked is könnyebb találnod élelmet. Meg mint azelőtt mondtam, olykor fel tudok magamból ajánlani egy kicsit. * Mondja lehengerlően, aztán komolyra fordítja a szavait, mert eljött ennek az ideje.*
-De mindenképpen nem hagyom, hogy teljesen kiszívd a vérem. Tudod megértem azt, hogy egyszer megkóstoltál. Biztosan van vágyad arra, hogy még egyszer megkóstolhass! Ami meg a ruhámat illeti, rendben hiszek neked. Várom majd azt a percet amikor leveszed rólad szépen a ruhákat. * Mikor hallja a további szavakat, hogy mindegy hol fogja meg attól már jól érzi magát.*
-Nem! Azért csak nem foglak mindig teljesen beindítani kezeimmel. Nem lenne helyes ha mondjuk lentire nyúlnék, vagy a belső combodat simogatnám. * Szól nyugodtan. Mikor meghallja a kérdést akkor odafordul Suzy füléhez és belesuttogja kívánatosan a válaszokat.*
-Amióta együtt voltunk, nem voltam mással. Úgy éreztem akkor megcsallak ha lefektetek egy nőt. Azt bevallom egy ember nő akart szeretkezni velem pár napja, azonban nem engedtem magam. A nő azt mondta, hogy nagyon édes leszek mikor majd ő beleül. * Kicsit elpirul a szavaira, elengedi a másik kezét, hogy átkarolja a derekát.*
- Te voltál valakivel? Van valami vágyad most? Esetleg vágyad van valamilyen pózra?
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 10:07 am

-Nem nem. Többet nem iszok belőled. Ezt is megmondtam. Mert akkor azt már nem tudnám megállni. És te sem tudnál megállítani. Örülök neki, hogy azt meg tudom állni, hogy túlteszem magam a vágyon, hogy megkóstoljalak. Ennyi. Nem szeretném, ha ez a butaság még egyszer szóba kerülne.
* Hallja, hogy volt egy nő, akit vissza utasított. Felvonja a szemöldökét.*
- Visszautasítottad? Pedig lehet hosszabb és jobb lett volna, mint a mi kis együtt létünk.És nem hiszem, hogy megcsaltál volna, mert úgy váltunk el, hogy nincs semmi köztünk. Tulajdonképpen azt sem tudom biztosan, hogy most mi van. De így jó egyenlőre.
*Szögezi le ezt is.-
- Én valakivel, Szerencsére nem. De ha Oliver felbukkan lehet vele kell, majd lennem, elvégre úgy tudja hozzá tartozom. Ellenszegülni nem lehet neki, mert megölne. Percek alatt. Nagyon erős. Rólad nem tud és nem is akarom, mert akkor meg neked lenne véged. Szép lassan le kell majd építenem.
*Kicsit elgondolkozik. Nincs kedve a férfival lenni, bár rég voltak együtt. Nem tudja, hogy jelen helyzetben mit hozna ki belőle a férfi közelsége. Váratlanul elkapja az éhség érzet.*
- Jaj ne. Éhes vagyok. Ma még nem ettem semmit. Azt hiszem távoznom kell, mielőtt ismét vadállattá változom. Pár óra és pirkad, addig ennem kell. Köszönöm, hogy türelmes vagy velem Arlasian. Most viszont megyek és utána megpihenek a központban. Holnap remélem látlak. Szóval viszont látásra, kedvesem.
*Megcsókolja Arlasiant és pillanatok alatt tova tűnik. Meg sem áll a következő faluig, ahol csillapíthatja éhségét.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 10:23 am

-Mindegy.Majd talán legközelebb. * Ezzel egyidejűleg hallgatja a másik szavait, amire csak bólogatni tud.*
-Rendben nem tartalak vissza és valamikor találkozunk. * Szól hozzá a csókot fogadja a nőtől és viszonozza. Ami ezután történik azt nem látja, hiszen annyira gyorsan kereket old Suzy. Ezután irányt változtat a vízesés felé, hogy utána ott kiépíthesse a saját, közös kis szállásukat. Beszerez szerszámokat és amikor csak tud dolgozik. Egy sötét közös szobát tervez ruha állvánnyal és egy nagy kellemes ággyal. Meg van egy közös nagy szobájuk ahol nap közben ehetnek, ihatnak és természetesen beszélgethetnek. A többit meg kell még álmodnia, meg kíváncsi arra, hogy mit mond Suzy.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Zöld Lomb erdő - Page 2 Empty Re: Zöld Lomb erdő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.