Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sóhaj vízesés

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Kedd Jún. 26, 2012 6:42 pm

*Nézte a nő is a csillagot, amit a másik mutatott. De sajnos az ő tekintete nem csak a csillagra koncentrált, hanem a vérző ujjra is. Szemei elsötétültek, Fogait kieresztette. Bár nem akarta, de ez ellen nem tud mit tenni. Gyorsan le is ugrott a fáról és a forráshoz, ment, mert a víz illata kicsit csillapítja a vér illatát.Majd onnan válaszolt hangosan a férfi ellen.*
- Kérlek maradj a fán egy ideig. Ha biztonságban érezlek, majd visszamegyek melléd. Vérzik az ujjad és, ha közelebb jössz megöllek. Nem tehetek róla. Az ösztöneiben van ez. Tudod, fogalmam sincs, hogy honnan tudják meg, hogy megszegtem a szerződést, de megtudják. Ez van.Már egyszer kipróbálták ezt a fajtársaim a régi Álomfalván és háború lett belőle. Szóval nem merünk kockáztatni.
*Mondta komolyan és reméli, hogy Arlasian nem jön le onnan.*
- Hm. Nem akartam felvágni. Egyáltalán nem. Tudod én egy örömlány voltam vámpírlétem előtt. De erről nem szeretnék többet beszélni.
*A víz fele néz. Azok a nyomorúságos évek. A sok kéjenc és az sok undorító ember. Megint elmosolyodik a férfi szavain. Most már közelebb megy és érzi a levegőben, hogy már nem olyan intenzív a vér illata.Visszamászik a férfi mellé és úgy folytatja.*
- Nos. Kedves idegen. Honnan is tudhatnád te, hogy hogyan kell bánni egy nővel, ha még soha nem voltál vele?
*Kérdezte kíváncsian. Ez érdekli, hiszen ez is új számára, mint maga a férfi lénye is az.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Kedd Jún. 26, 2012 7:04 pm

*Észrevette ám a másik fogait ahogy kieresztette. A nő arca akkor olyan más volt, mintha csak egy szörnyeteget látna. S igen mert mert nem mindennapi faj, így a következőképpen kezd el gondolkozni.
~ Míly átok lehet mely ilyen szörnyekké változtatja őket!? Szenved, belül nagyon szenvedhet. ~ Nincs ideje tovább gondolkozni mert a másik eltűnik a fáról. Már éppen akarna lemászni mikor hallja a másiktól, hogy jobb ha nem közelíti meg. Szomorító egy helyzet, hogy semmiképpen nem tudják eltitkolni ha nem megfelelő vérbankot csapolnak meg. Míg lenn a nő próbálja a vérszomját csillapítani addig a vérző ujjával ügyködik. Hamarosan megáll a vérzése ami nyugtatólag hat rá.*
-Ha nem akarsz róla beszélni, akkor nem parancsolok és nem kötelezlek rá. Csak úgy vélem magányos vagy és szomorú.* Mikor a nő visszakerül mellé akkor a kérdés hallatán jót mosolyog. Első szép mosolya amit a nőnek szán. Egészen a lelkéig hatol talán a melegség melyet belülről áraszt és a nő felé küld.*
-Onnan, hogy nekem is lehetnek elképzeléseim és álmaim. S el tudom képzelni lényedet nem egy ilyen pusztító természettel, sok mosolygással. Ami még fontosabb mindennap megölelnénk egymást mert szükségünk van egymásra. Társasági lények vagyunk úgy vélem. * Közelít a nő ajkai felé és veszélyesen közel kerül a másikéhoz. Ezzel akarja nőtől való félelmeit legyőzni. Szemeivel belenéz Suzy szemeibe mikor a következőket találja mondani.*
-Áhh látok mindent! Nem vagy egy elveszett madár. Csak sötét és nagyon veszélyes múlttal. * Egy percig tudja ott tartani a fejét, mert gyorsan elveszi inkább. Megfogadja magában, hogy következőre két percig fog tartani.*
-Nem sokszor mondok ilyet, de a holdfényben úszó édes esti madárhoz hasonlítalak aki még nem fedezte fel újra magában a békét. Meg egyszerűen szép az arcod, ragyog mint a Nap ha mosolyogsz.
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Kedd Jún. 26, 2012 7:22 pm

- Szép elképzelések. Nagyon is. De tudod a valóság más. Sajnos. Bár azért azt elhiszem, hogy vannak pillanatok két lény életében, ami csak az övék és senki másé. Nekem már volt ilyenben részem.
*Érzi a férfi leheletét. Annyira különös. Annyira más. És mindjárt összeér ajkaik, de még sem. Hála az égnek. A kedves szavak újra mosolyt varázsolnak az arcára.*
- Te meg tudnál csókolni egy olyan nőt, akinek az ajkaihoz több ezrek halála fűződik? Akinek a szájában megannyi vér átfolyt és ő élvezte? Én a helyedben nem tudnám. Ezért is van ez, hogy mi általában a fajtánkból keresünk társat. Mert a fajtárs nem ítél el ezek miatt.
*Mondja elgondolkodva. Örül ugyan a bóknak, de a Nap hasonlat nem volt találó. Ezért még tartozik is egy vallomással.*
- Van még valami. Ha a nap sugara érint megégek. Ha hosszabb ideig elégek. Megszűnök létezni. Én csak éjszaka vagyok képes teljes életet élni. Nappal alszom. Egy sötét szobában, vagy a központban. Mindegy hol, csak ne érjen nap.
*Mondja. Régen oly annyira szerette a napot. Ez talán még, ami hiányzik neki. Most ő jön, hogy kipróbálja magát.* Nagyon közel hajol. Talán még közelebb, mint az előbb a férfi.*
- Nos ezért is gondolom úgy, hogy ha engem néztél ki magadnak, nem biztos, hogy jó páros lennénk. Túl sok minden szól ellenünk. Illetve egy ilyen kapcsolat ellen.
*Mondta suttogva, majd visszaül a helyére. Átment a vizsgán. Már nem fogja bántani. Meg tudja állni.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Kedd Jún. 26, 2012 7:44 pm

- Már megint a szomorúság és keserűség szól belőled! Úgy be vagy savanyodva. Nem élvezed az életed Suzy. Mert inkább vagy egy gyilkos mint, hogy érzéseket kelljen táplálnod. Sosincs késő, hogy megváltozz. S a változás nem egyik napról a másikra képzeld el. * Magyarázza el a nőnek. Mikor meghallja a kérdést, hogy képes lenne megcsókolni egy olyan ajkat amelyhez vér tapad akkor elgondolkozik kicsit. Végül megtalálja a megoldást.*
-Én nem ítéllek el, hanem el akarlak fogadni úgy ahogy vagy. Engem nem zavar, hogyha vért szívsz. Sőt mint mondtam nemrég, hogy rémes átok lehet számodra az egész. Ami a mostaniakat illeti pedig még inkább átoknak vélem. De ha éjszaka kell menni hát éjszaka mennénk, a naptól pedig megóvnálak. * Sóhajt egyet mert kezd belegondolni a másik helyzetébe, hogy milyen rossz az az egész.*
-Szóval a válaszom igen! Képes lennék megcsókolni az ajkaid. * Ahogy mondja a szavakat úgy közelít a nő ajkához. Megint közel kerül hozzá. Kissé feszültnek érzi magát ilyenkor, hogy a nő hozzáér az ajkához. A másik szavai lelombozzák őt egy pár pillanatra.*
-Miért tiltakozol? Szerintem nagyon rosszul látod a dolgokat! Helytelen. Én tudok alkalmazkodni hozzád és szíves örömest. Éjszaka hidegebb van de legalább nem vág a nap az arcomba sem a tiédbe. * Annyira belefeledkezik a beszédébe, hogy két percnél tovább tartja ott ajkait a másik előtt. Mikor eszébe jut végre akkor úgy érzi nem kell elvennie az ajkát.*
- Számomra olyan különleges vagy de úgy érzem én is neked. Abból meg csak jó sülhet ki, ha két ilyen találkozik. Meg khhhmm kíváncsi lettem. * Elpirul egy keveset, kicsit megcsúszik amitől a feje odasimul a nő idomai közé. Zavarodott arccal veszi el onnan és néz el szégyenében a csillagokra.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Kedd Jún. 26, 2012 8:00 pm

- Valóban képes lennél megcsókolni?
* Nézi a férfi ügyetlenségét. Látja a pirulást. Neki már nem számítanak ezek. Sok férfi volt a keblei között. De ez a kis zavarodás,ami a férfi arcán látszott ez miatt, Suzyt mosolygásra késztette.*
~ Atya ég! Hát mi ütött belém? Mit vigyorgok itt, mint egy fogyatékos?
*Kérdezi magában, de aztán ő is felnéz a csillagokra.Majd megfogja Arlasian arcát és maga felé fordítja. Érezheti a hűvös kezeket a férfi. Ezek soha nem fognak felmelegedni. Ez van. De most nem is ez a lényeg. Inkább az, amit most tenni fog Suzy.*
- Nos, ez miatt ne érzed magad kényelmetlenül. Nem zavart egyáltalán. Sokan megfordultak már itt. Sajnos.
*Mutat a kebleire, aztán folytatja.*
- Úgy gondolom, akkor próbáljuk ki.
*Négykézlábra ereszkedik Suzy, mint egy macska és úgy közeledik a férfi ajkaihoz. Nagyon lassan, hogy ne ijessze el, ezt a különlegességet a közeléből. Majd szép óvatosan megcsókolja, Majd még egyszer, addig, amíg csókolózás nem lesz belőle. Pár percig tart, majd elhúzódik.*
- Nos? Milyen volt? Tán ez volt az első csókod rejtélyes idegen? Vagy már talán nem is vagy az?
*Elgondolkozik. Nem már nem az. Hiszen megtört a jég.*
- Nem. Nem vagy az. Te már Arlasian vagy számomra.
*Mondta és tulajdonképpen egész kellemesen telik az estéje. Csillagos ég alatt egy fa tetején csókolózni egy különleges lénnyel, aki ráadásul még vonzó is? Sokkal rosszabb is lehetne.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Kedd Jún. 26, 2012 8:20 pm

-Képes lennék megcsókolni. * Mondja ki határozottan, majd ezután elnézi a mosolygást a nő arcán. A szavak következnek, hogy ne érezze magát kényelmetlenül, hogy a feje ott járt. Nem amiatt van gondja, hanem amiatt, hogy a nő engedélye nélkül volt ott.*
-Jó nem érezném magam kényelmetlenül, ha engedélyt adnál nekem. De úgy vélem ahhoz kell egy jó idő. * Zavarban van még egy kicsit, ez látszik rajta. Mikor közeledik felé a nő, akkor nem ijed meg tőle. Tudja róla, hogy egy vérszomjas nő és nem ugrik el hanem egyszerűen izgatott, hogy vajon milyen egy csók. Megkapja rá a választ a finom csókok formájában. Az első csók íze valami igazán fergeteges érzést indít el benne. Nagyon érzékeny a csókolásra. A csókolózásra egyszerűen nem tud mondani semmit, mikor befejezték.*
-Lejönnél velem a fa tetejéről, kérlek. Be kell vallanom nem jeleskedek famászásból. * Lassan lemászik a fáról, hogy utána bevárja Suzyt. Odalépdel hozzá és se szó se beszéd, meg akarja csókolni úgy hevesen szenvedélyből. A csók mámorában úszik jelenleg. Picit hozzáér a másik ajkaihoz, azonban elvonja hirtelen. A mámor hatása elszáll így megérzi a következőt, hogy kezei a nő formás hátsóján pihen.*
-Őhh mit csinálok?! Vétek népem hagyományai ellen! Ki fognak utálni! * Kicsit kétségbeesik és eltávolodik a nőtől. A csók íze ott van még ajkain mely fertőzi elméjét. A másik pedig az a tény, hogy jó volt belesimítani Suzy hátsójába.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Kedd Jún. 26, 2012 8:37 pm

- Hát ha ezt szeretnéd.
*Majd le is mászik utána. Érzi a férfi ölelést. A csókját. Mennyivel másabb. Mennyivel édesebb. Nem tud mást mondani rá, csak annyit, hogy édes. És ő bizony szereti az édes dolgokat. A vér is az. *
~ Hm. Ha a csókja ilyen édes, milyen édes lehet a drága vére? Remélem valaki ad nekem egy kis erőt, hogy el bírjam viselni ezt az egészet.
*Majd érzi a szép kezeket a hátsóján, de nem ellenkezik. Végre valaki nem hatalomvágyból ér hozzá. Ez olyan más. De mitől is? Nem tudja, és most nem is akarja. Kicsit hagyja magát elveszni a csókban. Aztán hirtelen vége szakad, és már messze tőle látja ismét Arlasiant. És ez az egész tova száll. Hát ennyi volt. De ez a pár perc mindennél többet ért. Szép volt nagyon. *
- Ne aggódj. Nem tudódik ki. Én tartom a számat.
*Nyugtatja a férfit. Persze nem szeretné abbahagyni ezeket a szép perceket, de sajnos abba kell.*
- Hogyan kell nálatok engedélyt adni, hogy megérinthess egy nőt? Mert én most akkor megengedem, hogy hozzám érj. Vagy mit kell tennem?
*Kérdezi ismét nagyon kíváncsian. Ezt el sem hinnék neki. Senki sem. Még, hogy Arany Ébredő? És pont vele? Ez képtelenség. Meg is rázza fejét, mert még mindig nem hiszi el, hogy ez vele történik.*
- Bocsáss meg kérlek, de elég nagy hatással vagy rám és nem vagyok én ehhez hozzászokva. Hidd el nekem is újdonság ez ,mint neked. Már ha én tapasztaltabb vagyok egy két dologban, de ilyen érzésem még a rendes életben sem volt. Kicsit megrémiszt. Engem. Pedig nem szoktam félni, de ez a helyzet...
*Nem tudja befejezni. Inkább ő is távolodik. Nem akar ő bajt.*
- Azt hiszem jobb lesz, ha elmegyek.
*Mondja és hátrál tovább, de nem tud hátat fordítani. Csak nézi a férfi igéző szemeit.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Kedd Jún. 26, 2012 9:03 pm

-Köszönöm, ha tartod a szájadat akkor próbálok lenyugodni. * Azért körülnéz szemeivel, hátha lát a közelben felcsillanni a hold világításában egy fajtársat. Azt kell tapasztalnia, hogy Suzyval van édes kettesben. Meghallja a nő szavait, hogy érdeklődik hogy miként megy náluk ez a rituálé akkor közeledni kezd a nő felé.*
-Neh! Ne menj el Suzy! * Kiáltja hangosan felé majd gyorsan odarohan hozzá. Hozzáfog a rituálé magyarázásába. Reméli megteszi a nő, mert ebben reménykedik.*
-Az engedély megadása úgy kezdődik, hogy egymásnak vetjük hátainkat. A nő szövege a következő. Én Suzy aki szeretné jobban megismerni páromat, megengedem neki, hogy e naptól fogva hozzám érjen. E engedély a kapocs köztünk, most és mindörökre ameddig csak élünk. Csak a bölcsek jelenlétében szakíthatjuk meg e kapcsot. A kapcsunk szeretetre, szerelemre és minden jóra alapszik. A férfim akit választottam mostantól hozzám tartozik. * Mikor elmondta a nőnek az ő részét akkor belekezd a saját engedélyébe. Talán meglepő lehet Suzy számára, hogy létezik ilyen férfi oldaláról.*
-Én Arlasian, aki elfogadja Suzy engedélyét minden tőlem telhetőt megteszek. Kapcsunk erős marad míg élünk és párom testével finoman bánok. Az erőm, a gyorsaságom és a éles látásomnak köszönhetően megvédem a nőt minden bajtól.Csak a bölcsek jelenlétében szakíthatjuk meg e kapcsot. A kapcsunk szeretetre, szerelemre és minden jóra alapszik.A nőm akitől kaptam az engedélyt az mostantól hozzám tartozik. * Elmondta a saját részét és akkor nagy nehezen de lenyugszik. Így nem kell félnie attól, hogy esetleg a hagyományokat megtöri.*
-És a végén megfordul mindkét fél és belenéz egymás szemébe. * Megfordul, hogy belenézzen Suzy szemeibe. A szenvedély kitőr rajta és Suzyt megölelve és finoman simítva testébe megcsókolja az ajkát. Nem egyszer sem kétszer hanem forrón és érzelemmel. Úgy véli ha elég nagy hatással lesz a csókja a másikra akkor talán képes lesz érzelmeket kicsalni belőle. Kezei rátapadnak kedvese hátsójára.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Kedd Jún. 26, 2012 9:17 pm

*Most, hogy tudja, mit is kéne mondania, még jobban megijed. De nem megy el.*
- Tudod, csak most ismertelek meg. Ez azt jelentené, hogy örökre hozzád tartozom. És mielőtt ezt megtenném kell még tudnod valamit. Én elvileg tartozom valakihez. Egy másik vámpírhoz. Oliverhez. Ő tette azzá, aki most vagyok. Én kértem meg rá és ő megtette nekem. A mi kapcsolatunk is szenvedélyes, noha nem sok érzelem van benne. Szerelemmel nem szeretem, mert arra képtelen is lennék. Nem tudom, hogy valah képes lennék e egyáltalán szerelme esni.
*Egy nehéz kő ereszkedik a szívére. És a csók csak ezt nehezíti még jobban. Mikor abba hagyják így szól*
- Szóval ezzel az engedéllyel mindenképpen várni szeretnék. És ha neked úgy jó, akkor csak beszélgessünk. Ez az én hibám, én csókoltalak meg. Nem kellett volna. Nem akarok bajt,. Látod! Megint egy vámpír szítja a gondot. Velünk csak a baj van. Persze nem zavar a csókod. Nagyon jól esik. Nagyon. És ez az egész furcsa. Kérlek próbálj megérteni. Nekem idő kell. Én nem vagyok az ilyen szenvedélyhez hozzászokva. Pláne olyant, amilyet te árasztasz magadból. Egyszerűen csodálatos vagy számomra. De sajnos nem adhatok neked egyebet, mint esetleg annyit, hogy ha szeretnéd egyenlőre találkozok veled éjjelente. De ne tegyünk semmi olyat, ami a fajtádnak ellent mondd. Mi lesz, ha miattam kitagadnak? Elvégre az én fajtámat mindenhol utálják. De, te nem utálsz. Ez is furcsa. És az még különösebb, hogy én sem Téged. Mi ez, ha nem a végzet? Eddig nem hittem ilyesmiben, de most. Mikor megláttalak, már akkor éreztem, hogy más vagy. Kérlek várj rám.
*És úgy véli sokat beszélt. De ki kellett adnia magából. Ő nem tud ilyeneket megfogadni ilyen hamar. Talán majd idővel.Reméli, hogy nem ijesztette el az ő Arlasianját. Nem akarja, hogy csak egy éjszaka legyen ebből.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Kedd Jún. 26, 2012 9:43 pm

-Igen tudom, hogy csak most ismertél meg. Igen, azt jelentené, hogy örökre hozzám tartozol. De én is hozzád.* A másik vámpír emlegetésénél hirtelen elakad a szava, hiszen nem gondolta volna, hogy Suzynak bárkije is lenne. Folyamatosan hallgatja a nőt és szavait hallva nem válik szomorúvá. Mikor Suzy befejezte a szavait akkor hozzáfog a sajátjához.*
-Szóval azt szeretnéd hogy várjak rád és addig ne érjek hozzád. Rendben. * Mondja ki a szavakat úgy, hogy erős maradjon. Nem tudja mennyi időt kell majd várnia a nőre. Még csak 25 éves így előtte áll az élet. Sok titkot nem árul el népéről, hogy az Arany Ébredők örök fiatalokként halnak meg mert elérve a 20 éves kort utána megáll az öregedésük.*
-Nem! Amúgy sem vagyok kedvenc fajtám körében. Ha kitagadnak akkor ahhoz elég nagy bűn kell hozzá. Akik egy nőhöz hozzáérnek azt úgy büntetik, hogy hátrakötik az illető mindkét kezét. Erős indák azok és könnyen megvágják a személy kezét.* Meséli el Suzynak és elengedi az ölelésből a nőt.*
-Akkor mostantól fogva nem érhetek hozzád, míg engedélyt nem adsz rá. Míg meg nem tesszük. * Továbbra is erősnek akar mutatkozni a nő előtt. Nehezen megy neki, a kísértés olyan nagy a számára.*
- Beérem azzal, hogy éjjelente találkozol velem. * Nem tudja mi fog kisülni az egészből. Fél, hogy el fogja veszíteni Suzyt, amit végképp nem szeretne.*
-Félek, hogy elveszítelek. Félek hogy a szüleim odaadnak egy gazdag Arany Ébredő nőhöz. Félek, hogy ez az Olivér megtudja a mi kis titkunk és ellátja a bajod. Féé....* Lehajtja a fejét egy kicsit, hogy lógassa az orrát.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Jún. 28, 2012 4:19 pm

*Suzy hallgatja, hogy belegyezik Arlasian a dologba.*
- Ennek örülök, ha beleegyezel. Igazán.
*Aztán hallja a féltő szavakat. Megint elmosolyodik.*
- Ne félts engem. Nem árt nekem senki. Olivert meg szép lassan hanyagolom majd. És reméljük nem vesz észre semmit.
*Mondja biztatóan, bár belül nem így érzi. Egyáltalán nem. Ha erre Oliver rájön a férfinak vége és lehet még neki is. Nagy hatalmú vámpír. És nagyon erős is. Suzynál kétszer erősebb. A másik meg az, hogy nem biztos, hogy a nő ellen tud neki állni. Na ez a főbb probléma. *
- Mi az, amire esetleg még kíváncsi vagy velem kapcsolatban? Kérdezte és már le is ült a földre. Az éjszaka nagy része még hátra van és már evett is. Az unikornist desszertnek szánta. Nem ölte volna meg, csak meg akarta kóstolni.
- Én még arra lennék kíváncsi, hogy mit jelent az, hogy a szüleid hozzáadnak egy gazdag Arany Ébredő nőhöz? Nálatok így megy ez? A férfit adják a nőhöz? Amikor én még ember voltam, akkor a nőket illetve lányokat adták a gazdag férfiakhoz. Szerintem majdnem mindenhol így van ez még. Ezért is érdekes, amit mondtál. A másik. Mesélni a tetoválásaidról?
*Kérdezte kíváncsian, mert biztos benne, hogy azokban rejlik Arlasian ereje. De vajon hogyan működnek? Lehet, majd Suzy meg is érintheti. Nagyon szeretné.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Csüt. Jún. 28, 2012 4:42 pm

-De egy kicsit félteni foglak, már ha nincs terhedre. * Mosolyog egy keveset a nőre, hogy azután végighallgassa teljesen, amit csak Suzy kiejt a száján. Jól érzi magát Suzy társaságában.*
-Ami meg ezt az Olivért illeti, egy nap csak rájön, hogy hiába próbálkozik. *Azt nem tudja, hogy a nő még mindig éhes és azt sem, hogy az Unikornist csak meg akarta kostolni. Kifújja a levegőt még mielőtt válaszolna neki.*
-Azt jelenti, hogy beleavatkoznak a párválasztásomba. Vannak fajunk tagjai között móhóbb természetűek, akik a hatalomra vágynak. A hatalom és vagyonosság megszerzése meg úgy is történhet, ha a fiú örököst vagy lány örököst hozzáadjuk egy gazdag családhoz.* Meséli el nagy nyugodtan a történetet, mikor végül az utolsó kérdésre koncentrál. A tetoválásai különlegesek és azokban hordja az erejét.Félmeztelenné teszi magát újból, hogy jól láthassa a tetoválásait a nő. Nem foglalkozik a hideg levegő csípőségével.*
-Ezekről nem mesélhetek. Sajnálom. Csak azoknak mesélhetek majd, akik megengedik, hogy hozzájuk érhessek.
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Jún. 28, 2012 4:54 pm

*Suzy bólint a párválasztás témára.*
~ Ismerős a dolog.
*Gondolja és a tetoválásokra már nem így reagál.*
- Valóban? Kár. És megérinthetni is csak akkor érinthetem meg? Mert bevallom szeretném az ujjamat végighúzni az egyiken. Érezni, hogy milyen a tapintása.
*Mondja és közben kérlelő arcot vág. Hiába is akarja nem tudja elvenni tekintetét a férfi testéről.*
- Olyan csúnya lennék melletted. Te ragyogsz, az aranyszínű bőrödtől. Én meg egy kis fehér egérke lennék melletted, a sápadt bőrömmel és a hideg testemmel.
*Oda is rakja a karját a férfié mellé. Ügyel arra, hogy ne érjen hozzá. Most tiszteletben tartja.*
- Látod? Elszomorító. Különben a találkozásunk elején féltél tőlem?
kérdezi kissé kaján vigyorral. Felidézi a pár órával ezelőtti történéseket. Valóban felfedezett a férfi arcán zavarodottságot, de nem tudta azt mire vélni.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Csüt. Jún. 28, 2012 5:16 pm

*Látja a hitetlenkedést Suzytól, meg természetesen a kérdéseket és óhaját. Ha tehetné szívesen segítene a nőnek ez ügyben, azonban addig nem érhet hozzá míg engedélyt nem ad neki. Mivel látja az érdeklődést a másiknál akkor megenyhül a nő felé, meleg testével odabújik a nőhöz.*
-Hát ha meg kell halnom azért mert elárulom a tetoválásaim és ráadásul még az engedély sincs közöttünk akkor engem biztosan elítélnek. Vagy nem tudom. Megér annyi kockázatot. Nos mesélek a tetoválásaimról, közben szolgáld ki magad, hogy hozzájuk érsz.* Mosolyodik el picit, aztán ha már szabályszegésről van szó akkor egy forró csókot ad Suzynak.*
- A tetoválásokat mindenki 20 éves korában kapja. Egyes ábrához, alakzathoz vagy bármi máshoz hozzárendelnek egy tulajdonságot vagy érzéket. Például én erősebb tudok lenni, gyorsabb és élesen tudok látni. Medve, Kígyó és a fura tetoválás. * Mutogatja magán a tetoválásait egy kicsit és utána folytatja.*
-Ha egy tetoválás felkerült a testre azt csak tetováló mester tudja eltüntetni. Ha a tetoválásnál kapsz sérülést akkor nem múlik el a hatása.Illetve sokan próbáltak mérgezni, vagy más alantas módszerekkel próbálni a hatását gyengíteni de nem tudták. * Meséli el a kedves nőnek és kicsit teljesen rásimul a testére, hogy belenézhessen a gyönyörű szemekbe.*
- Nekem tetszik a tested, s úgy szép ahogy van. Igen féltem tőled találkozásunk elején. * Leszáll Suzyról és felveszi a ruháját.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Jún. 28, 2012 5:40 pm

*Hallgatja a tetoválásokról szóló történetet.*
- Nagyon érdekes.
*És meg is fogja. Végig vezeti ujjait a finom motívumokon. Egyszerűen megbabonázta.*- Annyira érdekes a tapintása. Mióta vagytok ti itt Álomfalván? Tudod, nem láttam még a fajtádat.
*A csókot különösnek véli, de nem védekezik ellene. Mint, ahogy az ellen sem, hogy kicsit a férfi alá kerül.*
- Ilyet többet ne csinálj. Tudod, nem mintha nem esne jól, csak nem akarok bajt. *teszi hozzá és elfordul.*
- Nem biztos, hogy jó ötlet az, amit mi tervezünk. Mi lesz ha valaki meglát veled? Főleg egy fajtársad. Vagy az enyéim. Mondjuk az én fajtársaim szerintem tesznek rá mit csinálok, maximum megjegyzéseket tesznek és ennyi.De a tieid? Biztosan ezt szeretnéd? Mi bennem a vonzó számodra ennyire?
még mindig képtelen elhinni, hogy ő, egy gyilkológép tetszik ennek a férfinak. Visszafordul és úgy nézi Arlasiant. *
- Nincs egy olyan lány a fajtádból, aki felkeltette az érdeklődésedet? Lehet jobban járnál vele.
* Ez van. Noha nem ezt szeretné. Nem akarja elmarni maga mellől Arlasiant, de ez a helyes. Ha így nem, akkor megmutatja majd gyilkos énjét neki, talán akkor észhez tér. Vagy ha akkor sem, majd elválik mi lesz.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Csüt. Jún. 28, 2012 6:02 pm

*Látja hogy nagyon elnyerte a nő tetszését a tetoválásai, amikhez hozzáérhetett és megtapinthatta őket.Mikor a másik azt kérdezi tőle, hogy mióta vannak itt Álomfalván akkor az a igazság, hogy nem tud rá válaszolni.*
-Sajnálom a kérdésedre nem tudom a választ. Engem nem érdekel mióta vagyunk itt. Sosem foglalkoztam a kérdéssel. * Mikor a csókot adja a másiknak, meg amikor a nő fölé kerekedik az neki tetszik. A hangulatát csak az lombozza le amit azután mond Suzy. Ezért ha már itt tartanak akkor ki kell mondania a másiknak.*
-Nem okozol bajt. Ha nagyon nem lennék engedékeny akkor nem tettük volna meg ezt az egészet. Mellesleg vonzódsz hozzám mert úgy érzem, hogy van valami bennem ami a lényedet lenyűgözi. A fajtársaim felejtsd el mert errefelé, mármint ebben az irányban egyedül én indultam el. A többi fajtársam jó messze van tőlünk. * Elgondolkozik, hogy mi az ami vonzó a nőben akkor huncutul válaszol.*
-Tetszenek a szemeid, a hangod, az ajkad.* Nyom egy kisebb puszit a másik ajkaira.* De az ajkakon kívül, a teljes tested. * Finoman cirógatni kezdi Suzy testét, néha tapizza és felméri a nő egészét.*
-Fajom nőiből eleget láttam. Kíváncsi vagyok más fajok női milyenek. Jobban meg akarlak ismerni. * Mosolyog egy keveset miközben a jobb keze rásimul a jobb oldali telt idomra. Kicsit megáll a cirógatással, hogy gondolkozva kicsit megszólaljon.*
-Meg már mindegy mit teszünk, már ha lebukunk én nem fogom megbánni. * Csábos tekintete tőr elő, s úgy néz rá Suzyra. Hogy mit tesz vele? A nőn múlik.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Jún. 28, 2012 6:14 pm

*Érzi a vonzódást. Nem is nagyon tesz ellen csak, amikor a férfi az idomát tapizza.*
- Ez az a pont, amikor megálljt kell parancsolnunk magunknak. Úgy vélem ezt csak az eskü után. Már ha lesz. Talán. Lehet, hogy most azt hiszed, könnyen megkaphatsz, de sajnos nem. Azért mert egy szajha voltam, most már nem így mennek a dolgok.
*Mondja komolyan. Igazából nem érti Arlasiant, hiszen az előbb még arról beszélt, hogy az eskü neki is fontos, most meg egyből a lényegre tér.-
- Másfelől, nem így kéne az elsőnek megtörténnie. Mi van, ha közben megöllek? Erre még nem gondoltál? Lehet, hogy olyan heves lenne a viszonyunk, hogy nem bírnám türtőztetni magam. Nagyon veszélyes vagy, hidd el. De majd ezt is meglátod.
*És már ki is tervelte, hogy holnap éjjel mit fog csinálni. Egy bizonyos. Félelmetes lehet a férfi számra.*
- Lehet, hogy most nem mutatom, de van bennem elég állatias ösztön ahhoz, hogy széttépjelek. Sajnos. És először meg kell szoknom az édes illatodat. Meg az egész lényedet. Egyenlőre jó így, mert mielőtt találkoztunk táplálkoztam. De ha egy kicsit előbb kerülsz az utamba, nagy bajba is kerülhettél volna. Nincs rosszabb egy éhes vámpírnál.
*Kicsit el is gondolkodik. Lehet nem tudta volna megállni, hogy ki ne ontsa a férfi életét. Ez ő. Egy hidegvérű gyilkos, aki jelenleg játszadozik egy férfival. Persze jól esik neki és reméli, majd még találkoznak.*
- Ne érts félre, csak különös, hogy így ellenszegülsz népednek.
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Arlasian Pént. Jún. 29, 2012 4:48 am

*Suzy megálljt mond akkor meg is teszi. Elveszi a kezeit teljesen a nőtől és meghallgatja mit mond. Nem tud ellenállni a válaszadásnak. Így szépen fokozatosan válaszol a kedves hölgynek.*
-Nos csak felmértem tested, ami igazán páratlan. Népem tagjai között nem hinném, hogy találnék ehhez foghatót. * A nő sejtheti, hogy a kíváncsisága hajtotta a férfit erre a cselekedetre. Reméli annyira nem orrolt meg rá ez a szépség. Magában nem gondolja, hogy olyan könnyen megkaphatná a másikat, inkább a gyilkos ösztönei miatt túlságosan lassan. S mivel elég tolerancia szorult belé, ezért nem veti meg a másikat.*
-Nem így gondoltam az elsőt én sem. A kíváncsiságom tört elő belőlem, sajnálom. Hogy te megölj? Hát akkor meghalnék. Viszont utána teljesen pokollá válna az életed, mert az járna az eszedben, hogy lett volna egy valaki aki szeretett volna megérteni. * A másik szavai ami ezek után megdöbbentik, hogy lehet egy ilyen erős faj ennyire vérre éhes. Nem fél cseppet sem ez a szemeiből kiolvasható. Kíváncsiság hajtja ami még inkább felgerjed benne.*
-Ellenszegülök népemnek? Lehet. De így tanulok igazán. A hibáimból. S olyan tudásra teszek szert amire mások sosem fognak. De mindegy. * Sóhajt fel és érzi az idő hajnal tájban van. Körülnéz kicsit a környéken és visszatérnek a szemei a lányra.*
-Hajnalodik.* Minden Ébredő tökéletesen látja,ahogy világosodik. Náluk ez egy olyan esemény és adomány amit mindig meg fognak becsülni.Ők úgy nevezik ezt a folyamatot, hogy Megvilágosodás.Amikor pedig kezd sötétedni akkor az úgy hívják Hanyatlás. Feláll a helyéről és úgy szól Suzynak.*
- További jót, talán itt leszek az este. * Kis sértettséget ki lehet belőle hallani, mert ő nem akar játszani a nővel. Meg akarja ismerni és ehhez vállalja a kockázatot. Elfordul és egy távoli fához lépve kényelmes meditáló pózt vesz fel. Ellazítja magát és meditációba kezd. Ennek a hossza addig tart míg teljesen fel nem kel a nap. Jámbornak tünik távolról azonban a nő tudhatja, hogy mennyi erő lakozik benne. Meg aztán még csomó titkot őriz magában.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Suzy de Seyssel Szomb. Jún. 30, 2012 8:43 am

*Hallgatja a férfi mondókáját és ha nem mindenben ért vele egyet, akkor is inkább hallgat. Úgy látszik tántoríthatatlan. De majd csak rájön.*
- Talán én is megjelenek valahol holnap éjszaka. De távoznom kell, mert ha elér a nap végem.
*Mondta szomorúan és felállt. Még figyelte a férfit, ahogy elhelyezkedik a fánál. Vetett egy utolsó pillantást rá és gyorsan tovaszállt és a központ felé vette az irányt.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Sóhaj vízesés - Page 2 Empty Re: Sóhaj vízesés

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.