Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Éjárnyak Barlangja

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 1:45 pm

* Nem tudja megállni mosoly nélkül, mikor hallja Suzyt és annak szavait. Így is és úgy is igazat mondott így igazán örül. Annak pedig még inkább örül, hogy a nő nem taszította el az érzéseit. A kérdés meglepte őt teljesen, hogy hogyan élte túl. Nem emlékszik semmire és a kezén sem találja a kötést.*
-Nem tudom, hogyan éltem túl. Nem te mentettél meg? * Kérdez vissza, aztán az agya is kezd visszatérni a saját kerékvágásába. Ha a nő mentette meg akkor lehet, hogy ő is egy olyan vadállat mint ő? Nem érez semmilyen különöset, vérszomjat egyáltalán nem.Megrázza kicsit a fejét és közelít újra a nőhöz. Megáll vele szemben és mosolyogva ránéz.*
-Ha nem te mentettél meg? Akkor lehet időben elzáródott a sebem. Utána meg a három nap pihenés az meg a tetoválásaimnak köszönhetem. Ha mindegyiket használom.* Magyarázza el, mert ezt tartja végül a leginkább ésszerűnek. Kezével kinyúl és belesimít a nő arcába,majd lecsúszik a keze a idomára. Nem csinál semmi rosszat ebben a helyzetben. A kezét kicseréli a fülével és hallgatja a nő szívének dobogását.*
-Valakiért dobog ez a szív, igazán tisztán dobog. * Azt nem mondja ki, hogy ő lenne az illető hanem ezzel is inkább talán arra ösztönzi a nőt, hogy kimondjon olyan dolgokat amit régen nem tett meg. Hogy végre ezt a rideg külsőt összetörje és keveredjen az érzelem a ridegséggel. Végül hagyja Suzyt csupán annyit suttog a fülébe még édesen.*
-Szeretlek édes. * Ehhez még hozzátartozik egy komisz mosoly is egy arcsimítással együtt. Távolodni kezd a nőtől.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 1:54 pm

- Nem mentettelek meg. Nem tudtalak volna. Ugyan is én maximum átváltoztatni vagyok képes.
*Néz lehangolóan. Pedig megmentette volna ha tudja.*
- Tényleg, A tetoválások? Nahát. Milyen érdekes vagy..
Futnak ki a szavak a száján. Érzi az erős kezeket, amik végig futnak a haján, majd az idomokon landolnak. Ez esetben nem bánja. Ez a legkevesebb ezek után. De arra Suzy sem számított, amit ezután művelt. Feltörtek benne vágyak. A vágyak Arlasian után. De olyan erősen, hogy szinte fájt neki.*
- Ne hogy elmenj most.
*Mondta kicsit kétségbeesetten és utána viharzott. Átölelte a nyakánál fogva és hevesen elkezdte csókolni. Olyan érzékien és olyan lágyan, hogy talán még emberként sem csinált ilyet. Ez más volt most.
- Nem akarom, hogy elmenj. Soha. Maradj velem.
*Mondja lágyan és leteperi a férfit a földre. Lehet talán kicsit fáj is Arlasiannak, hiszen ez a vad szenvedély, amit most érez mindent kihoz belőle. Mindennél jobban kell neki a férfi. Sajnos az erejéről pedig nem tehet. Megragadja a férfi felsőjét körül belül középen és szó szerint letépi róla. Végig csókolja a testet, majd észbe kap.*
- Szent ég! Mit csinálok. Ne haragudj! nem akartam.
*Mondja kicsit ijedten és most ő kezd távolodni.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 2:10 pm

* Alig lépett párat, máris a nő utána lépett. Alig ért a nőhöz és máris olyan erős érzés tudott előhívni a másikból, amit eddig más soha. A heves csókolásra meglepően hevesen válaszol. Hallja a szavakat amik örökre bevésődnek a fogalomtárába. Ami ezután következik, ugyan fájdalmas egy kicsit de ügyet sem vet rá. Ez a vad szenvedély számára is teljesen új érzés. Neki a nő ajkai kellenek leginkább elsősorban. Több csókot akar vele váltani mint eddig csinálták valaha is. A nő letépi a ruháját, ami alatt megjelenik az izmos teste, ami varázslatosan csábító főleg, hogy milyen színű. Jóleső sóhajok törnek fel ajkairól, ahogy érzékeny férfi testét csókolja.Nem foglalkozik felsőteste meztelenségével hiszen most nem erről szól a kettejük közötti kapcsolat. Most inkább a vad szenvedély mely mindkettejüket összeköti. Távolodni kezd a nő tőle ijedten amire felpattan és utána érve magához rántja.*
-Ejnye édesem. Ne rohanj el azért mert nem bírta a ruhám az erődet. * Hallani lehet a szavaiban az izgatottságot. ez annak az izgatottság hangja, hogy végre talán megtudhatja milyen egy nővel. A kezei szenvedélyesen tapizni kezdik a nő vonalait, hozzáér a combjához, a hasához és a formás kebleihez. Két kezével belemarkol finoman, mikor ajkai belecsókolnak a nyakába.*
-Lenne pár kérdésem feléd! Ezért nem mehetsz el! Nem akarom hogy elmenj! Maradj velem.
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 5:33 pm

*Nagyon erős ez a vonzalom. Ami talán az első perctől kezdve jelen van. Így, mikor Arlasian utol éri nem csinál semmit. Hagyja őt. Hiszen neki ez új. Éppen úgy mint Suzynak ugyan is akikkel eddig volt, azok bizony már voltak nőcskékkel.*
- Mi lenne az a pár kérdés Arlasian?
* Búgja a férfi füleibe és most éppen nincs kedve az öleléséből szabadul. Talán még azt is mondhatni, hogy jól esik neki. Az arany színű bőr teljesen megbabonázza. Rá is hajtja a fejét a férfi vállára és egy kis időt ott is tölt. Majd felnéz rá és megcsókolja.*
- Nem tudom, hogy mi ez kettőnk között, de most nem akarok elmenni. Csak megijedtem. Soha nem éreztem még ilyet. Érezni? Egyáltalán semmit sem éreztem nagyon. Maximum vágyat Oliver után és keserűséget. Talán ezek voltak jelen semmi több. De ez most más.
* Mondja higgadtan és szép lassan ő is elkezdi csókolni Arlasian nyakát. Persze az ütő ér ismét nagy kísértés, de nem tenne semmi rosszat. Soha többet nem fogja bántani. Ha csak meg nem őrül, vagy valami varázslat nem készteti rá. Önszántából már nem. Ez a 3 nap elég volt, ahhoz, hogy mérlegelje a dolgait.*
- Valóban szeretsz te engem? Milyen az, amikor szerelmet érzel?
*Érdeklődik, hiszen ő már nagyon régen érzett ilyet. Talán Oliver iránt, amikor még a kuncsaftja volt. De az már igen rég volt.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 5:58 pm

*Igen még nem volt nővel így a nagy izgalom miatt nem veszi észre, hogy mennyire ügyetlenül nyúl a nőhöz. egy kis bizonytalanság ott van az ujja begyeiben. Mikor Suzy visszakérdez, hogy mi lennének a kérdései akkor hirtelenjében nem tudja, hogyan tegye fel őket. Csak nézi az előtte levő teremtést, aki mindennél jobban kitölti elméjének minden egyes zugát.*
-Én sem tudom mi ez kettőnk között, hiszen tudod nővel még előtted nem voltam. * Nyel egy nagyot és próbál gondolkozni, ami másképp történik. Történetesen odalenn a nő is megérezheti már a dudort ami kezd egyre inkább nekifeszülni ágyékának. Hagyja, hogy a nő megcsókolja a nyakát és hogy feltegye az utolsó két kérdést. Először nem jut eszébe semmi, aztán hirtelen olyan szavak jutnak az eszébe és olyan mondatok amivel úgy véli meg kell osztania a másikkal.*
-Igen édesem! Szeretlek téged teljes szívemből. A szívem mindig érted kiált, ha nem vagy ilyen közel hozzám. Ha nem érhetek hozzád, ha nem szólhatok hozzád. Ha nem érezhetem az illatod és nem látom mikor mit sürögsz és forogsz körülöttem. Hiányzol! Hiányzol Suzy minden percben, minden órában mikor nem vagy velem.* Teljesen odabújik kedveséhez, odapréseli magát finoman.*
-Milyen az én szerelmem feléd? Egyszerűen örült vagyok, boldog és leginkább egyes helyzetekben kis béna. Őrült mert érted bármikor bármit megtennék, boldog mikor veled lehetek és béna ha olyan dolgokat teszünk közösen...* Kénytelen megállni, mert nehéz kimondani számára*...amiben én mondjuk még nem vagyok tapasztalt. A szerelmem heves, szenvedélyes és odaadó. * Itt teljesen megszűnik beszélni mert odalenn tetőfokára hágott izgalmi állapota. Végül csak eszébe jutnak a kérdések.*
-Mit érzel irántam? Szerelmes vagy belém? Értem dobog a szíved? * Még mielőtt a nő bármit is szólhatna és válaszolhatna, akkor belemarkol a hátsójába és a következőket suttogja a fülébe.*
-Csak hunyd le a szemed és érezz végre édesem! Érezz engem! Itt vagyok neked. Azt akarom, hogy minden nap ilyen helyzetben legyünk.Egy érző lény vagy és nem gyilkos. Jól jegyezd meg. Vésd az eszedbe. * A szavak hatása után szenvedélyével együtt finoman tolja neki a falnak, az ajkai mézédesen csókolják a másik ajkait. Reméli sikerül úgy csókolni, hogy felszínre hozza a valódi igazi nőt.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 6:13 pm

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 18plusz
* Csak figyeli és hallja a férfit. Érzi is azt, amit a férfi is érez. De hogy szerelem lenne? Ő ezt nem tudja még. Kimondani se. De hagyja és nem törődik most ilyesmivel. Érzi a falat a hátánál és lehunyja szemit, mint ahogy azt Arlasian mondja.*
- Érezni akarlak.
*Csak ennyit mondd. Úgy véli ennyi is elég. Most nincs helye itt másnak. Kihámozza magát a ruháiból. Most teljesen ruha nélkül áll a férfi előtt. Kigombolja a nadrágját és a hátát megtámasztja a falnak és lábait átkulcsolja a férfi derekán. Kezeit pedig a nyakában tartja. Belesúgja a fülébe.*
- Engedd el magad. Hidd el jó lesz most így. Az első nem szokott hosszú lenni.
*Majd hagyja, hogy a férfi helyezze be a férfiasságát, akkor amikor jónak látja. Ő addig szépen ott az ölében csókolgatja és becézgeti. Tudja, hogy hamar meglesznek, de azért még is csak az első együtt létük. Hosszan csókolja. Valami megindul benne, de nem engedi elszabadulni most az indulatokat. Türelmes és csak simogatja Arlasian nyakát.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 6:27 pm

* Mikor Suzy kimondja azokat a szavakat akkor kicsit megremeg. Nagy feladat áll előtte, úgy érzi, hogy minden ráomlik hirtelen. A következő érzése az, hogy teljesen meztelen a nő előtt, s a férfiassága az égbe mered. A nő teljesen meztelen előtte így csodálja az alakját. elhelyezkedik a nő elég érdekesen amire csak ránéz. Viszonozza egy darabig a csókokat, tapizza a nő meztelen testét és egyszerűen nem tudja elhinni, hogy ez történik vele.*
-De utána végig akarom csókolni a tested édesem. * Erőt vesz magán és férfiasságát végül betolja Suzyba.Hangját hallatja behatoláskor, egy kicsit pihen aztán újra mozog. Egyre beljebb kerül a teremtésben.Végül ahogy teljesen rábízza magát az érzéseire akkor szenvedélyesen rákezd az első közös menetükre. Nem tart sokáig, ahogy a nő is megmondta mert jó pár lökés után, már átlépi a bizonyos határt. Kissé ijedt arcot vág.*
-Bocsánat. * Pirul el a nő előtt és várja mi a reakciója kedvesének.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 6:37 pm

* Érzi, ahogy a férfi belé hatol. Nagyon jól esik neki, hiszen most már lassan egy éve ő sem volt senkivel. Bizony ö is hangot ad a tetszésnek, de, amint megmondta, hamar vége szakadt az ő kis románcuknak. Látja is a férfi zavarát.*
- Semmi baj nem történt. Tudtam, hogy ez lesz.
*Kiszáll az ölelésből és ruháit megigazítja egy kicsit a földön és arra fekszik.*
- Tessék. Itt vagyok. megfoghatod mindenemet. Most úgy is egy kis pihenésre van szükséged odalenn. Gyere ülj le mellém.
*Mondta hívogatóan. Elég csábító tud lenni. Hát még meztelenül. Hanyatt fekszik és várja, hogy mit fog tenni Arlasian. Elvégre most az ő dolga megismerkedni az új dolgokkal. Neki már nem kell semmire sem figyelnie.*
- Milyen érzés volt az első? Mit váltott ki belőled?
*Kicsit kérdezgeti, hátha úgy is oldja a feszültséget.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 6:51 pm

* Kiszáll az ölelésből a nő amit enged, hiszen úgy véli a nő csak jobban tudja ezeket így nem szól bele az ő tapasztalatlanságával. Odarakja a szakadt ruháit Suzynak, azok másra már nem lesznek alkalmasak. Mikor elterül a nő a földön rögtön fölé helyezkedik el. Rámosolyog kedvesen, hogy utána csókokat adjon az ajkakra. Mikor megelégelte az ajkait akkor lassú tempóval halad egyre lejjebb a nőn. Kezei tapadnak oda egyetlen nőéhez, főleg az oldalához és a combok belső feléhez. A csókok elérkeznek a keblekhez és azok ékességeihez, amikor eléri a hasát akkor simogatja két kezével az idomokat. Nem tűnik fel neki az idő múlása, csak egyszer azt veszi észre újra kezd a férfiassága mocorogni odalenn. Ajkaival még eléri a szentélyt azonban odalenn már nem tevékenykedik hanem megáll.*
-Egyetlenem, az első nagyon jó volt. Annak ellenére, hogy az első. Mit váltott ki belőlem? Nagyon nagy boldogságot.
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 7:09 pm

*Hát Suzynak sem kellett több. Tudta nagyon jól, hogy ezután az következik, ami az előbb. Arlasian újra megkívánja.Leteperi a földre és már rá is ül. Egyből belehatol a férfiasság, amitől egy kis mosoly terül szét arcán. Kicsit előre hajol és megcsókolja a férfi nyakát, majd szép lassan elkezd ringatózni. Majd, ahogy a hév úrrá lesz rajta egyre gyorsít a tempón. Aztán hirtelen egy hideg kez markolja meg a vállát. Felnéz és egy szellemet lát. Az bosszúsan figyeli őt. Leszáll a férfiról és ő is láthatja a feldúlt férfi szellemet.*
- Neked semmi se szent te szajha? Ez itt a mi nyughelyünk. Nem kérünk az ilyet állati lényekből, mint te. Hord el magad, mert megbánod!
* Suzy felkapta magára ruháit. Arlasiannak is odadobta a nadrágját.*
- Gyere Arlasian. Jobb, ha elhagyjuk ezt a helyet. vagy legalább is kimegyünk a barlangból.
*Mondja keserűen. Körbe néz és látja, hogy a szellemek gyülekeznek. Sietniük kell. Amikor a férfi elkészült, megfogta a karját és kihúzta. Az ajtó bezárult mögöttük és Suzy leült a közelben a földre.*
- Borzasztó egy népség. Jobb is hogy nem hallottad , miket vágtak a fejemhez, amíg te kómában voltál. De nem érdemes velük harcba szállni, hiszen megölni nem tudod őket. Viszont ők meg tudnak téged. Ezért is jöttünk inkább el. Na de akkor most beszélgessünk kicsit. Miért is tagadott ki a néped?
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 7:23 pm

* Suzy támadja meg mikor férfiassága újra harcra kész állapotba kerül. A nő leteperi őt. Köpni és nyelni nem tud olyan gyorsan történik, csak élvezni tudja a második menet örömeit és mikor igazán élvezné az együttlét örömeit akkor hirtelen mindennek vége kell, hogy legyen. Gyorsan felkapja a nadrágját majd félmeztelenül távozik a helyről kedvesével együtt. Végighallgatja a nőt és a kérdésre válaszol.*
-Azért tagadtak ki mert beárult a legjobb barátom, vagyis a volt legjobb. Elmondtam neki, hogy találkoztam egy ilyen szép nővel mire ő aljas módon hátba döfött. * Úgy érzi ez történt, ami kellő fájó pont lesz a számára. Mikor a barlangtól kicsit távolabb megálltak akkor behúzza kedvesét egy bokros rejtett részbe. Ölébe ülteti a kedvesét és megcsókolja az ajkait.*
-Befejezzük?Bár ha nem szeretnéd, akkor megértelek. * Szól kedvesének majd még a következő kérdésekkel áll elő.*
-Most már mindenhol tapizhatlak ha kedvet kapok hozzád?
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 6:22 am

*Suzy elgondolkozik, majd dönt gyorsan.*
- Tudod mit? Most inkább ne. Nehogy hozzá szokj a túl sok jóhoz. Szépen fokozatosan haladjunk.
*Ezt tényleg így gondolja, ezért ad egy csókot, de többet nem.*
- Tapizni? Hát majd ha én megengedem. Persze most már nem haragszok megérte, ha véletlenül eltéved a kezed. De azért csak óvatosan.
*Hihetetlen, hogy itt ül Arlasian ölében, hiszen nemrég még ott tartott, hogy meghalt a férfi. De ő még most sem tudja, hogy milyen fajta érzések voltak azok, amik akkor úrrá lettek rajta. Kétségbeesés? Az biztosan. Szeretet? Talán. Vonzódás? Az is biztos. A többi meg talány.*
- Egy valamit nem hiszek azért. Szerintem nem vagy szerelmes belém. Szeretni szerethetsz, de ilyen erős érzelmeket nem érezhetsz irántam ilyen rövid idő alatt. Ugye?*Csak logikusan gondolkodik.Noha lehet olyan, hogy ezt érzi Arlasian, de nem túl valószínű. Bár a szerelem kiszámíthatatlan. Akkor jön és úgy, amikor senki nem számít rá.*
- Holnap találkozunk? Azt hogy hol leszek, nem tudom. Csak azt tudom, hogy úgy is megtaláljuk egymást. Nem igaz?
*Kicsit szomorú, hogy el kell válniuk, de nincs olyan hely jelenleg a vámpír központon kívül, ahova mehetne nappal és védett is annyira. Arlasian, pedig oda be nem teheti a lábát. Ha még is tuti meghal.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Vas. Júl. 08, 2012 6:35 am

* Kicsit meglepi őt a másik lassítása, mert az elébb még olyan heves volt. Kénytelen elfogadnia, hogy a nő ilyen szeszélyes. Gyengébb nála így jobb lesz ha nem húzza fel az agyát. Megelégszik a csókkal aztán gondolkozik, hogy vehetne magának új felsőt. Odahaza már nem várják, így máshol kell beszereznie a ruhát.*
- Rendben majd találkozunk. Ha találkozunk. * Kissé szomorú ő is, hogy el kell válnia a nőtől. A nadrágján ott a dudor, főleg most hogy elképzeli a nőt meztelenül, ahogy látta. Nagyon is férfi. Amikor végre napirendre jut magában akkor kezd lelohadni a vágya.Ebben a helyzetben nem tud mit mondani ennek a szép nőnek. Keresi és kutatja magában a megfelelő szavakat.*
- Jó akkor inkább nem érek hozzád, mert még a végén eltöröd a kezem ha tapizlak. * Csupán félreérti a dolgokat, azonban érezni ez egy nagyon nehéz döntés számára ez az öntürtőztetés. Mivel a csábítás nagy gyorsan befejezi.*
- Bocsáss meg ha szerelmes akartam lenni beléd! Szia. * Elszalad inkább, nem néz a nő szemébe. Nem tudja merre megy csak legyen távolabb Suzytól. Futása közben, az a szerelmes dobogás is elhalványul benne. Jobb lesz ha átgondolja ezt az egészet.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Vas. Júl. 08, 2012 6:57 am

*A nő döbbenten hallgatja végig Arlasiant.*
- Dehogy töröm el. De azt hiszem félreértettél.
*Mondja de már mindegy volt, mert a férfi elsietett. Suzy lemondóan nézett pár percig maga elé.*
~ A fene vigye el a férfiak. Nem értem őket. Egyiket se.
*Morgolódik magában, feláll és ő is elsétál. Séta közben emészti még magát kicsit, aztán gyorsan tovalibben a hajnal első fényeivel kísérve.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja - Page 2 Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.