Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Éjárnyak Barlangja

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Aredhyll Alassar Vas. Júl. 24, 2011 5:57 pm

Spoiler:
Az Éjárnyak Barlangja a Falu központjától alig néhány lépésre nyílik. Két ölelkező bükkfa között nyílik a barlang szája, amit két egymásba fonódó ajtófél zár el a külvilág elől. Aki a barlangba akar lépni, annak csak a bal kezét kell a Hold szimbólumra tenni, s az ajtók kinyílnak és feltárul a barlang...

Az Éjárnyak Barlangja 640x456_4057_Pirates_2d_fantasy_pirates_cave_picture_image_digital_art

... ahol rég volt Álomfalviak szellemei élnek!
Aredhyll Alassar
Aredhyll Alassar
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jul. 22.
Age : 104
Tartózkodási hely : Aredhyll kuckója

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Laihil Hétf. Júl. 25, 2011 4:28 pm

Laihil érkezett a barlangba. Még soha nem járt itt, ez valami új. De vajon mi lehet ez? Belépett és elámult." Nahát! Milyen szép és olyan furcsa érzésem van,mintha lenne itt valaki, vagy valakik."
Leült egy közeli kőre és a szemben lévő falat bámulta. Kis idő múlva egy árnyalak jelent meg a falban, ami egy halovány emberi formát vett fel.
- Shiramor!
Mondta ámulva és megjelent egy kis mosoly az arcán. Elvégre kezdte felfogni hogy egy szellemmel van dolga.
- Mit keresel itt?
Ennyit tudott hirtelen kipréselni magából. A szellem arcán is megjelent egy kis mosoly és válaszolt régi kedvesének.
- Ez itt a szellemek tanyája, ahol a régi falusiak kísértenek.
Laihil szeme megtelt könnyel, de arcán továbbra is ott ült az angyali mosoly.
- Értem. És kisbabánk jól van?
A szellem ott lebegett a nő előtt és csak bólintott.
- Én annyira meg vagyok lepve és annyira..
Elakadt a szava. Letörölte könnyeit, megrázta gyönyörű fejét és felnézett újra a férfi szellemére.
- És annyira szeretlek még mindig.
- Én is. Laihil, drágám! Én is nagyon szerettelek és a lelkemben őrizlek, ameddig csak tudlak és soha, de soha nem felejtelek el. Amikor a szívemet átdöfte a lándzsa, megjelent előttem egy angyal. Ez az angyal Te voltál Kedves. Mosollyal az arcomon távoztam az élők soraiból. De egyenlőre ennyi elég. Most távozom.
Laihil behunyta szemeit és egy hideg bizsergést érzett ajkain. A szellem eltűnt, de a nő továbbra is ott ült a kövön lecsukott szemekkel.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Emily V. Vaktare Hétf. Júl. 25, 2011 4:50 pm

*Emily hallott erről a helyről, mesélték már neki. Vegyes érzelmekkel közeledik, nem tudja mi vár rá, vagy, hogy mire kéne számítania. Megérkezve megáll, körbenéz. Nem lát senkit se. Nem fél, de van a helyben valami furcsa, ami arra készteti, hogy többször is meg-megálljon. Összeszedi önmagát, vesz egy mély levegőt, felemeli bal kezét, majd a Holdra teszi. Kitárul előtte a barlang bejárata. Elámul az, amit lát. Kicsit szaporábban veszi a levegőt, nem tudja mi vár rá. Beljebb lépve újabb és újabb meglepetések és dolgok várják. Hasonló helyen se járt, így ez neki teljesen új.
Már-már arra számít, hogy minden rendben van, nincs idebent semmi, amitől tartania kellene, amikor egy ismeretlen sziluettje körvonalazódik ki előtte.* ~ Mégsem vagyok egyedül… hangok…~
-Van itt valaki? *Teszi fel a kicsit hülye kérdést. Inkább, így mint, ajtóstul rontani. Megtorpan.*
-Emily vagyok… *Szólal meg újfent, remélve ő is kap valami választ, hogy kibe is akadt bele.* ~Tényleg furcsa hely… csak nem szellem? Ugyan… ~ *Kergeti el gondolatait. Hófehér bőrén nem látszik meg semmi, de a ruhák alatt igen-igen libabőrös.*
~Lehet megzavartam volna valamit?~
Emily V. Vaktare
Emily V. Vaktare

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Jul. 22.
Age : 112
Tartózkodási hely : A víz mélye

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Laihil Hétf. Júl. 25, 2011 4:59 pm

Laihilt egy kis nesz a zavarta KI az áthatottságból. De nem figyelt még mindig oda. Szemeit ugyan kinyitotta, de nem érdekelte más csak a megboldogult férje. Aztán meghallotta a kérdést és a bemutatkozást.
- Ha egy kicsit beljebb jössz, meglátsz.
Mondta zavarodottan.
- Az én nevem pedig Laihil. Ki és miféle vagy?
De többet nem kérdezett, ameddig a lány nem jött be, mert elég érdekes ez a párbeszéd így. A szíve még mindig a torkában dobogott. De jóleső izgalom volt ez. Fejét megtámasztotta kezével és úgy várta, hogy az a bizonyos női hang felelőse felbukkanjon.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Emily V. Vaktare Hétf. Júl. 25, 2011 5:08 pm

*Most már határozottan és bátran lépked beljebb, de mivel úgy érzi igen-igen megzavart valamit csak lassú léptekkel halad beljebb, mind addig, míg meg nem látja a tündét.*
~Hát ez már igen vicces… ~
-Emily… Emily V. Vaktare… Vízitünde… *Mutatkozik be, ahogyan azt kérdezték tőle.* -Látom megzavartam valamit… *Nézi végig alaposan a tündét. Ehhez Emily-nek igen jó szeme van.* -És ha jól gondolom, te pedig Lombtünde… *Kérdőn pillant a nő felé. Egészen közel sétál hozzá.*
-Ha zavarok akkor nem tartalak fel, megyek is… *Azért annyi udvariasság szorult belé, hogy tudja mikor kell lelépni, de megvárja azért a választ. Míg összeszedni magát, Emily alaposan körbenéz, itt-ott mintha szellemeket látna, de azt senki se mondta neki, hogy itt szellemek vannak, így úgy gondolja ez csak az ő fantáziájának egy torz szüleménye.*
Emily V. Vaktare
Emily V. Vaktare

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Jul. 22.
Age : 112
Tartózkodási hely : A víz mélye

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Laihil Hétf. Júl. 25, 2011 5:14 pm

-Üdv Emily!
Mosolyodott el Laihil.
- Nem zavartál meg semmit. Már elment..
Mondta, de ez most biztosan furán hangzott, így legyintett.
- Badarságokat beszélek. Látom te új vagy. Honnan érkeztél?
Érdeklődött udvariasan és megnézte magának a lányt.
- Szép ez a Vízitünde nemzettség.
Jegyezte meg és maga mellé mutatott.
- Gyere ülj le mellém. Van itt még hely. Mondd csak. Kiket ismersz itt?
Ezt a kérdést azért tette fel, hogy hátha akad valami ismerős név a régiek közül. Nem adja fel a reményt, hogy találkozik valakivel a múltból.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Emily V. Vaktare Hétf. Júl. 25, 2011 5:25 pm

-Örvendek a találkozásnak! *Furcsán pislog a nőre, de végül kedvesen elmosolyodik.*
-Jól látod, új vagyok, nem rég érkeztem, pár napja… *Emily elgondolkozik, milyen nap is van, de jól mondta néhány napja érkezett.* -Svédországból, bár nem közvetlenül onnan érkeztem ide… *Leül Laihil elé közvetlenül, ahogyan arra kéri.*
-Köszönöm kedvességed, bár szerintem a Lombtündék érdekesebbek és szebbek, de ezen hajnalig vitatkozhatnánk… *Felkacag egy kissé, aztán körbenéz.* -Még nem jártam itt… jól látom, hogy szellemek lebegnek itt-ott? *Teszi fel a kérdést kicsit óvatosan, elég idiótának hangzik a kérdés.*
-Két nappal ezelőtt találkoztam Aredhyll-el, nem tudom ismered-e… Lombtünde ő is, szóval gondolom… állítása szerint már nagyon rég itt él… *Emily csak kettejüket ismeri, mást még nem. Roppantul kellemetlenül érzi magát, hogy senki mást nem tud megemlíteni, nem szereti, ha egyedül van.*
Emily V. Vaktare
Emily V. Vaktare

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Jul. 22.
Age : 112
Tartózkodási hely : A víz mélye

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Laihil Hétf. Júl. 25, 2011 5:31 pm

-Svédország? Szép hely lehet!
Aztán elgondolkozik.
- De akkor te a víz alatt élsz. És milyen ott?
Érdeklődik tovább. Érdekes lehet a vízi élet.
- Szellemek? Igen. Jól látod, valóban azok.
Ő is körbenéz és mintha a távolban Sephrio, a barátnője kedvese suhant volna el. Megrázta a fejét és ő is elnevette magát.
- Kész téboly, ami ezen a helyen történik.
Aztán meghallotta a nevet.
- Aredhyll?
Kérdez vissza, de feleslegesen, hiszen jól hallotta, efelől semmi kétség.
- Aredhyll Alassar? Igen, ismerem és azt hiszem beszélnem kell vele. Mondd csak! Merre lakik?
Nagyon izgatott lett. Ared mester is még él. A szíve újfent megtelt örömmel.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Emily V. Vaktare Hétf. Júl. 25, 2011 5:49 pm

-Valóban gyönyörű hely, bár meg kell hagyni én már nagyon unom…
~Szép hely… másnak biztos, nekem ugyan már nem..~ *Keserű gondolatok töltik meg elméjét. Eltelik egy kis idő, mire úgy érzi sikerül minden rossz gondolatot kiverni fejéből. Már nagyon idegesíti Emily-t, hogy nem tud megszabadulni a múlttól és mindig belebotlik az ehhez vezető „úthoz”.*
-A víz mélyén, igen. Milyen? Háát… *Elmosolyodik, mert ugyan ezt tette fel neki Ared is.*
-Lényegében ugyan olyan, mint idefenn, csak olyan… vizes… *Hát ez most igen röhejes lett, de mit tudna mondani, így van.* -Nem mennek a dolgok olyan egyszerűen, mint itt. Nehéz elérni a dolgokat, mert úgymond gátol minket a víz, de egyébként gyönyörű és fantasztikus élmény, azt kell, hogy mondjam… *Nem örül, hogy szellemek övezik körbe. Szokatlan az ő számára, sőt… még soha nem is találkozott velük… * ~Milyen lehet a nagynéném?~ *Ötlik fel a kérdés, de ezt nem tudja megválaszolni. Ujjai közé fog egy hajtincset és játszani kezd vele, miközben válaszol a lány utolsó kérdésére.* -Aredhyll kuckóját kell megkeresned… nem hiszem, hogy nehéz dolgod lesz, de egészen pontosan nem tudom megmondani, mert én is csak odatévedtem egy kisebb kószálás után. *Hirtelen aztán feláll.* -Ne haragudj, de nem gondoltam volna, hogy összefutok valakivel, csak a sétálás hevében sétáltam ide be. Most mennem kell, ne haragudj, remélem még találkozunk, kedvem lenne veled cseverészni még.. *Tekintélyesen meghajol, nála ez alapszokás.* -A mihamarabbi találkozás reményében… *Még azért megvárja, hogy elköszönjön ő is, aztán sietős léptekkel távozik.*
Emily V. Vaktare
Emily V. Vaktare

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Jul. 22.
Age : 112
Tartózkodási hely : A víz mélye

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Laihil Hétf. Júl. 25, 2011 5:54 pm

- Á, értem. Akkor nem lesz nehéz megtalálni.
Ismerte Aredet és a szokásait. És ha nem téved sokkal nem messzebb kell keresni a régi helyétől.
- Menned kell?
Nézett szomorúan
- Rendben, én is távozom. Akkor a mielőbbi viszont látásra.
Köszönt el. Még egyszer szétnézett, hátha megpillantja Kedvesét, de nem találta. Ennek ellenére szép élményekkel távozott a helyről.
Laihil
Laihil
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Szomb. Jún. 30, 2012 8:53 am

*Suzy érkezik egy férfi társaságában. A férfin látszik, hogy sunyi és nagyon akarja a nőt.*
- Nos Daniel, megérkeztünk. Csak be kell lépnünk a barlangba, és ott folytathatjuk a kis bájcsevejünket.
*Mondta Suzy és a holdra tette kezét,és szabaddá vált az út a barlangba. Szép tágas és a szellemek jelenléte sem érdekli. Egyszer már járt itt ezért is gondolta, úgy, hogy itt fogyasztja el a vacsoráját. Legalább Daniel szelleme is itt maradhat ha szeretne majd*
- Nos szívem. Szerintem ne ülj le.Hidd el állva sokkal érdekesebb lesz.
*Mondta miközben keringett a férfi körül, akár egy keselyű a dög fölött. Beleszagolt a nyakába, megcsóklta és nyelt egy nagyon. Ma még nem evett semmit és itt sötét van. Alapból sötét van kint, de itt még jobban. Suzy észrevette, hogy beljebb egy aprókis fény pislákol. Egy fáklya fénye.*
- Gyere Daniel. Menjünk beljebb.
*Tanácsolta ravasz módon. Jobb úgy, ha látja a férfi arcán a rettegést. Sokkal élvezetesebb úgy elfogyasztania a zsákmányt.*
- Nos, hercegnőm. Hol is tartottunk? Hmm. Már tudom is. *Vonta magához Daniel Suzyt és elkezdte csókolgatni. Suzy egy darabig tűrte, de kezdte megunni a dolgokat.*
- Várj. Ne ilyen hevesen. Először talán had érintselek meg én.
*Újfent körbe járt és kieresztette körmeit. Nemsokára eljön az ő ideje.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Szomb. Jún. 30, 2012 9:09 am

* Egyedül érkezik meg a barlang bejáratához ami elég különösen fest. Nem tér be egyből, hanem óvatosan körülnéz a környéken nem ólálkodik e veszély. Mikor meggyőződött róla, hogy semmi gond akkor ér hozzá a holdra. Meglepetésére kinyílik előtte az út. Belép és beljebb érve hangokra lesz figyelmes. Az egyik hang különösen ismerős számára.
~ Suzy? ~ Dobban a szíve, hogy mit keres itt a nő pont itt? Óvatosnak kell lennie, mert nem tudja éppenséggel nem e egy vámpír társával van e. Kíváncsiság éled benne ügyelve lépéseire rejtőzködve közelít. Nem kell sok, mikor megpillantja a párost. Merészen közel van mikor rájön talán jobb ha hátrébb megy. Így is teszi éppen, hogy csak lásson valamit a jelenetből. Elnézi ahogy Suzy csábítja a férfit, a férfit pedig , hogy mennyire kívánja az ő Suzyját.
~ Remélem nem itt fognak szeretkezni előttem! ~ Nyel egy nagyot, mindenre felkészülve koncentrál egy kicsit a non figuratív tetoválására, hogy élesebben lásson. Így már egészen jól kiveszi az alakokat.
~ De jó lenne ölelkezni az én Suzymmal. ~ Sóhajt fel nem túl hangosan. Reméli nem hallják meg.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Szomb. Jún. 30, 2012 9:23 am

*Mikor a férfi elé ér újból, a mutató ujján lévő körmével vág egy hosszú sebet Daniel arcára.*
- Rossz fiú vagy Daniel. Rossz nővel kezdtél.
*Mondta neki és már meg is fogta a nyakát. Odaszorította a kőfalhoz és úgy folytatta kieresztette szemfogakkal.*
- Nem az vagyok, akinek hittél. És sajnos belesétáltál a halál karmaiba.
*Mondta kacagva és a férfi nyakán szorított egyet.*
- Te bolond vagy. Engedj el te kis szajha. Ha ezt megtudja valaki! Pokollá teszem az életedet.
*Préselte ki magából Daniel a szavakat. Ezért Suzy az arca másik felére és ejtett egy vágást és a kibuggyanó vér láttán a szemei is már vörösen izzottak. Lenyalta körméről a vért .*
- Igazán ízletes a véred, és én nagyon éhes vagyok. Sajnos erről nem fognak tudni. Ugyan is jó messze eljöttünk a városodtól. Most egy kis faluban vagyunk, ahol ezért engem nem ítélnek el. Lehet megvetnek, de te nem ide tartozol, így nem tudnak tenni ellene semmit Daniel. Most pedig imádkozz, hogy a lelked jó helyre kerüljön.
*Mondta és felkacagott. Lefogta a másik kezével a férfit és kitörte a nyakát. Nagyot reccsent. Majd a földre hajította és a nyakánál az ütőerét kezdte szívni. A vére még jó meleg volt és Suzy pedig olyan mohó, hogy az összeset kiszívta. A férfi fehér hullája úgy feküdt a földön, akár egy rongybaba. Suzy letépte kabátját, megtörölte vele véres ajkait és sóhajtott egyet.*
- Igazán finom voltál. Kár érted, mert helyes volt az arcod. No de mindegy. Olyan voltál, mint a többi férfi. Csak együttlétet akartál. Undorító.
*Ráhajította kabátját, rá is köpött a holttestre és a lábánál fogva elhúzta egy másik kis részre. Ott volt egy szakadék, azon lelökte és visszatért az előző helyiségbe. Leült egy kőre és teli hassal mosolyogva gondolkodott. Mit sem sejtve arról, hogy van még rajta kívül valaki. Noha elvileg éreznie kéne, de annyira el volt foglalva a zsákmánnyal, hogy most semmi mással nem törődött.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Szomb. Jún. 30, 2012 9:45 am

* Nézi a kibontakozó eseményeket ami szemei elé tárul. Mikor a férfi kapja a sebeket akkor odanyúl a saját arcához, mert teljesen együtt érez vele mindaddig míg meg nem hal. A férfit nem sajnálja egyáltalán a férfit, mert aki ilyen csúnya szájjal beszél az nem érdemel mást mint halált. Hogy számára milyen volt az esemény? Kicsit rémisztő, ám mivel először lát ilyet, hát annak varázsa alatt nem mondja szörnyűnek. Toleráns lény és emlékszik még a másik szavaira, hogy táplálkoznia kell.
~ Szóval így táplálkozol édes. Szóval ezt műveled? ~ Kicsit szomorúvá válik, hogy milyen erős átok lehet ez a vérszomj amelyet e fajba zártak. Megnézi amint elviszi a hullát valahova kedvese és visszatér.
~ Én mindent elmeséljek? ~ Teszi fel magában a kérdést, mert amint hazaért elmondta társainak, hogy kivel találkozott. Természetesen kicsit haragosak voltak rá, hogy egy nővel ilyeneket csinált és hogy egy másik fajból valóval. Az lett végül az eredménye, hogy kitagadták és büntetésképpen addig nem térhet haza amíg be nem járta ezt a világot. Ha megéli az idő kort akkor visszamehet. Ez olyan 450 évnél kezdődik. Nem vonatkozik most rá semmilyen Arany Ébredő szabály és a többi hátráltató tényező. Azt tehet amit csak szeretne.*
-De édes vagy mikor táplálkozol. * Bújik elő rejtekhelyéről, biztonság kedvéért megnöveli az erejét. Nem szeretné ha a nő letámadná és nem tudna vele harcolni, mert gyenge. Annyira meggondolatlan, hogy az utolsó tetoválását is aktiválja. Testét ellepi a tetoválás s Ébredt állapotba kerül. Odarohan gyorsan Suzyhoz és előtte megáll. Azt láthatja a nő, hogy a testén a tetoválások izzanak.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 10:36 am

*Hallja már a férfit. Még gyorsan lenyalta kezéről az utolsó vércseppet is.*
- Én? Édes?
nézi Arlasiant de még mindig izzik a tekintete. Sajnos főleg most, hogy itt van a számára oly étvágygerjesztő Aranyébredő.*
- ugye tudod, hogy nem jó ötlet itt most neked udvarolnod. Ugyan is késztetést érzek arra, hogy szét tépjelek és megkóstoljalak. Bár látom te is izzítottad a tetoválásaidat, azért ne bízd el magad.*
*Mondja és feláll. Jó mélyen beszívja a mézédes levegőt maga körül és vigyorog tovább. Legbelül nem szeretné bántani Arlasiant, de sajnos most olyan állapotban van, hogy lehet nem tud parancsolni az ösztöneinek. *
- Hogy hogy ide tévedtél? Mondjuk gondolom most már elment a kedved tőlem. Hidegvérrel ölök és be kell valljam, hogy élvezem. Még így is akarsz?
*Néz rá kérdőn és csak kerülgeti a férfit éppen úgy, ahogy az előbb a másikat. Még ő sem tudja, hogy ez a mai találkozás, hogy fog elsülni.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 10:59 am

*Nem tudja miért nem tudja elhinni, hogy ilyen egyszerűen tolerálja a másikat. Már azért is mert száműzött lett népe körében, amikor elmondta az esetét a nővel. Nem érvényes rá semmi, nincs ami megkösse őt bármitől. A következő szavakra, miszerint nem most kellene itt udvarolnia, csak elmosolyodik. Nem fél a másiktól, annak ellenére, hogy látta mennyire vérszomjas és most leginkább őreá vágyik. Be kell vallania magában erre vágyott igazán, hogy egyszer tényleg szorult helyzetben találja magát. Arról nem is beszélve, ha innen sikerül győztesen felül kerekedni Suzyn akkor valószínűleg sikerül valamennyire nevelni a nő étvágyát, hogy az ő közelében másként működjön. Az agya úgy véli a nő vérszomja mögött az erő van. Erőre meg csak erővel lehet hatni.*
-Azt hiszed, hogy csak pusztán szavak elrémítenek engem? Meg az, hogy ilyen vérszomjas vagy! Nem fogom tenni a szépet, hát elmondom miért vagyok itt. Népem kiközösített és addig nem térhetek vissza míg öreg nem leszek. Ami jelenleg 450 év. Nem fogom hagyni magam. * Ahogy kerülgeti őt a nő, mindvégig szemmel figyeli a másikat. Végül úgy dönt jobb ha ő kezdi az egészet mint a nő.*
-És hogy akarlak e? Igen! Nem mondtam le rólad. * Ráveti magát a nőre mint egy Tigris, a két kezét próbálja lenyomni.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 11:10 am

- Áhá. Szóval lapátra tett a néped. Szegényke.
*Pedig egyáltalán nem sajnálja. Magának köszönheti. Még így is, hogy ő pedig megmondta, hogy rossz nővel kezdett ki.Aztán már rá is vetette magát Arlasian. Először hagyja magát, de persze feldühítette ez most. Nem kellett volna. *
- Azt hiszed csak úgy ledönthetsz a lábamról? Ilyen egyszerűen? Hát nem szégyelled magad? Te aljas.
*Ilyen állapotban semmi sem szent neki. Ereje nagyon nagy így a férfit a falhoz nyomja. Alkarja a nyakánál, másik kezén a körmök kint és már is a férfi karját megsebzik. Aztán valami azt súgja neki, hogy nem szabadna. Gyorsan elhátrál. De nem veszi le a férfiről a szemeit. Nézi a körméről csöpögő friss édes vért. És megkóstolja,amit nem szabadna. De nem tud neki ellenállni.*
- Igazán finom vagy. Ez lesz veszted egyszer.
*Mondja kicsit túlvilági hangon és már is fenn kapaszkodik a plafonon egy kiálló részben. Ez mind egy másodperc alatt történik. Fentről talán egyszerűbb neki ellenállni.*
- Nem akarlak megölni. Kérlek menj el. Ezzel engem is kínzol.
*Kicsit kifakadt. Ő nem akarja megölni ezt a csodás lényt, de meg fogja, ha most nem megy el.*
- Hallod? Húzz el! MOST!
*Szinte üvölti, mert az ösztönöket már nem bírja megállítani. Ha egy percen belül nem megy el a férfi akkor itt harc lesz. És lehet nagyon megsérül Arlasian vagy talán meg is hal.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 11:27 am

-Igen, lapátra tett ha te így fejezed ki magad ebben a pillanatban. * Nem kell neki a sajnálatból, mert nélküle tökéletesen érzi magát. Szabályok nélkül és szabadon akár egy madár az égen. Oda repülhet amerre csak szeretne. Mikor hallja a kérdéseket akkor annyira van ideje, hogy válaszoljon a nőnek.*
-Nem hiszem, hogy le tudnálak dönteni valaha is. Hogy egyszerű vagy nehéz, csupán rajtad múlik az egész. Szégyellni magam? Nem szégyellem magam mert most érzem magam elememben. * Szól hozzá azonban a falhoz nyomják hirtelen. A másik megsebzi a karját, amire kisebb sziszegést hallat. Megkóstolja a vérét ami szintén a terve része, az egész játékukban.*
-Nem megyek sehová! Te nekem nem parancsolsz! Nem vagyunk férj és feleség. Vagy talán te úgy gondolod, hogy máris ott lennénk? * Odarakja a kezét a sebére, aztán a fentről hallott szavak után egy kisebb darab kaviccsal még megdobja a nőt. Valahova a dekoltázs részére célzott, nem teljes erejét felhasználva az egészhez.*
-Gyere! Ölj meg! Őlj meg ha ennyire akarsz! * Cukkolja teljesen Suzyt, arra viszont felkészül ha gyorsan jönne akkor biztosan megteszi a következő lépését.*
-Igyál a véremből! Mohóságod csillapítsd! Ez egy olyan alkalom ahol még engedem magam!
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 11:41 am

- Hogy férj és feleség? Szerintem ez soha nem fog bekövetkezni.
nevet egy nagyot onnan fentről és érzi a követ. *
- Nem vagyok én cirkuszi majom, akit kővel dobálhatsz Arlasian.
*Nagyon mérges volt.*
- Szóval igyak? Azt hiszem nem kell kétszer mondanod.
*Szólt és már rá is vetette magát. Esélye sem volt a férfinak elmennie. Fogta a karját, amit előbb megsebzett és mohón vedelni kezdte annak tartalmát. Jól eset. Nagyon is. Mennyei volt. Azonban annyira nem ragadtatta el magát. Kis idő múlva eldobta a kezet és hátra szűkölt, mint egy kivert kutya, a barlang olyan sötét részéhez, ahol Arlasian már nem láthatta.*
- Most örülsz? Remélem boldog vagy. El tudsz menni a két lábadon. Nem mondom, hogy nem esett jól. De türtőztettem magam. Nem szívtam ki az összeset.
mondja kissé szomorúan. Megveti magát és most éppen mindenkit. Itt akar maradni egyedül egy darabig.*
- Menj el. Nem akarlak látni. Most boldog lehetsz.
mondja lehangoltan. Karmai és szemfogai már visszahúzódtak. Már nem egy vadállat, hanem csak Suzy.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 12:05 pm

* Hallja a másik makacskodását, hogy a férj és feleség dolog nem fog bejönni. Hallja a nevetést, ami különösebben nem rengeti meg a lelki világát. Végül a kődobás meghozza az eredményt, mert tüstént lejön onnan magasról. Elkezdi inni a vérét amiből egy jó nagy adagot megiszik. Elgyengül ugyan, azonban meglepődik mikor a másik hátramegy tőle. Első dolga ellátja lassan a sebét és kilép az Ébredt állapotból.*
-Nem örülök! Marhára nem örülök mert nem ittad meg mind! Hol van ilyenkor a vérszomjad? Hol van a kegyetlenség amit az elébb láttam! * Ezt közel mondja, ott ahol a nő van. Alaposan a lelkére beszél, az a terve, hogy elültet benne egy pár dolgot benne. Még közelebb merészkedik Suzyhoz, akinek a lelki világa talán most darabokban van. Olyan közel merészkedik, hogy ajkai hozzáérnek a másikéhoz párszor.*
- Mi ez a szomorúság az arcodon? Egy gyilkolónak nincsenek érzelmei. S nem veti meg magát legbelül mert ilyen. Én elfogadlak olyannak amilyen vagy. Ha innod kell hát igyál, én adok önként. Érted? Én felajánlom magam ezentúl magam mindig, hogy ihatsz elegendő mennyiséget. Kell hozzá ugyan pár nap de...* Erőtlennek érzi magát és ajkai újra nekicsapódnak a másik ajkaihoz.*
-Ez vagy te! Ezzz! Nem egy vadállat, mert érzel. Érzeel írán...írá..ntam valam...mit. Melegség, összetartás és minden más dolog ami abból az időből származik, amikor még nem voltál ez. Hiányzik neked. Hiányzik egy férfi érintése, csókja és az, hogy végre egy igazi férfivel légy aki megbecsül.* Szemei majd lecsukodnak, mert éppen a kábulat határán lépdel.*
-Te egy igazán rosszul ismered magad.Sírni fogsz még értem egy nap. * Ahogy ezeket a szavakat kimondta kiszáll belőle az erő, hogy utána a másik ajkain megcsúszik a sajátja, hogy utána a feje megálljon szépen az idomoknál. Elkábult és magatehetetlen.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 12:15 pm

*Hallja a szavakat. És ezért tombolni szeretne. Valóban nem ölte meg. Ez is bosszantja. És az ajkak érintésére összerezzen. De jól esnek. A csók íze most nagyon édes. Ilyen állapotban sem volt még. Tudta, mi fog bekövetkezni. Tudta, hogy Arlasian el fog ájulni. Ilyenkor ez természetes. Rábukik és ő felemeli a kábult fejet.Megcsókolja az ajkakat és óvatosan lefekteti.Takaró nincs nála. Hiszen miért is lenne. Így megint eltávolodik és várja, hogy magához térjen. Egy kicsit távolabb megy. Ott tud gondolkodni.*
~ Hogy én? Sírni utána? Hiszen már nagyon régen sírtam. Nem is tudom mikor. Én már nem tudok sírni. Nem is akarok.
Kicsit össze van zavarodva. Egy biztos. Akár mennyire is kívánja a férfit többet nem kóstolja meg, mert akkor megölné. Ez biztos. Most megállta, de legközelebb nem fogja. És valóban kezd érezni iránta valamit? Ő érezni? Lehetetlennek tartja, de valami tényleg dolgozik benne. Tisztázni is akarja így megpróbálja magához téríteni a férfit. Letérdel mellé és elkezdni rázni kicsit erősebben.*
- Jó reggelt. Már pár órát átaludtál.
Mondja halkan. Amíg összeszedi magát megfogalmazza a kérdését és már fel is teszi.*- - Hogy értetted azt, hogy sírni fogok érted egy nap? Többet netán nem látlak?
*Talán jobb lenne, de be kell vallania, hogy rossz érzés lenne, ha most látná utoljára.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 12:39 pm

*Fura érzés a testen kívül lenni, látni ahogy a test élettelenül terül el a földön. Látja, mindazt a jelenetet amit művel vele Suzy, hogy elkezdi felébreszteni. Fura számára a helyzet mikor visszamászik hirtelen a testébe és halványan kinyitja a szemét, ránézve Suzy arcára.*
-Igen, itt hagylak és akkor rájössz végre, hogy életedben én voltam a legértékesebb pont. S te azt a pontot nem becsülted meg.Nem érzem jól magam, hagyj meghalni. Vagy ölj meg! Szívd ki mind. Nem számít már semmi ugye? * Nehezen jönnek szavak az ajkairól, úgy érzi mintha két egy tonnás követ kellene mozgatnia. Újra a kábulat szélén áll, a jobb kezével annyit bír megtenni, hogy a kezével odamutat a nő szívére. Megnyomja nagyon halványan és visszafelé menet mikor kezéből kiszáll az erő, megakad a nő dekoltázsában.*
-Így nézted végig a szeretteid halálát és így fogsz engem is eltemetni. Érzések nélkül? Vagy érzéssel? Elmegyek és sosem leszek melletted. Sose lesz ki szép szavakkal illeti lelkedet, kiben megbízhatsz mikor rád is vadásznak. Nem vagy különb tőlem vagy mástól. Gyenge vagy te is, egy érzelmes nő, tele erős érzelmekkel. Én láttam ezt a feled, s azt is láttam mikor a vérem nem kívánod,hanem...*Kész újra elkábul immáron látni hogy másik szabad kezével a kötést levette sérül kezéről, hogy újra vérezzen. Elkábul és utána lassan meghal. Ha nem látja el senki őt, akkor hamarosan beáll a halála és minden amit mondott, igaz lesz.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 12:55 pm

- A szeretteim halálát? Az övékét gyászoltam. Teljes szívvel. Szerinted miért kellett az lenne, ami voltam ember mivoltomban? Mert csak szajhaként volt annyi pénzem hogy eltartsam magam. Ennyi.
*Mondta dühösen sé belevert a falba egyet, aminek a következménye, hogy kis kődarabok zuhantak le. Persze Arlasiant nem érték.*
- Nem foglak megölni.
*Mondta mérgesen és hátra nézett. Látta, hogy már lehet késő. Átváltoztatni nem fogja. Azt nem teheti meg vele. Neki így csodálatos ez a lény. Nem akar szörnyet csinálni belőle.*
- NE HALJ MEG HALLOD!
*Üvöltötte. A barlang falai megremegtek. Suzy tombolt. Össze vissza verte a barlang falait. Átment egy másik terembe. Az a terem a kárát látta, mert teljesen beomlott.*
- ARLASIAN! KELJ FEL!
*Ordibálta tovább. Talán magház tér, mert ha nem nem tudja mit fog még tenni. Sírni nem tud. Ő most dühös magára. Letérdel mellé és elkezdi rángatni.*
- KÉRLEK SZÉPEN NE HAGYJ ITT!
*Kicsit már kétségbeesett volt már a hangja. Visszatette a testet a földre és úgy nézett le rá. Ajkait összeszorította, kezei ökölben voltak és várt.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Arlasian Csüt. Júl. 05, 2012 1:12 pm

* Nem kel fel mert kábult állapotban van. Amit észre lehet venni, hogy szépen dolgozik a szervezete és a vérzése végül megáll. A szíve dobog tovább, nem áll le. Használta az erejét, így három napig ilyen kiütött állapotban fogja tölteni. A teste nekilát a vérképzésnek, hogy pótolja azt a mennyiséget amit a nő elvett tőle. Három nap eltelik mikor először kinyitja a szemét.*
-Hol vagyok? * Néz körül, mert hirtelen nem tudja merre van. Nem vált hallottá, ezt köszönheti a testének. Fázik és mozdulatlan teste nem akar engedelmeskedni neki. Próbálja megerőltetni magát ez ügyben, azonban eléggé hasztalan.Erőtlennek nem érzi magát csak olyan fura számára ez a teljes elgémberedés. Megpillant valakit nem olyan messze.
~ Suzy? Hogy kerül ide? ~ Kérdezi magában mire végre a teste nekilát engedelmeskedni neki. Bemozgatja magát, mikor észreveszi a sebesült karját. Elővillannak a képek és akkor már tudja miről van szó. Odalép Suzyhoz és a következőket suttogja a fülébe.*
- Még élek és nem szándékozlak itt hagyni. * Merészsége határtalan így kelés után, mert keze jól rátapad a másik hasára, míg a másikkal odafordítja a nő fejét maga felé és megcsókolja. Megcsókolja mert úgy érzi most ez a helyes. A csók után elereszti a nőt és szemeibe néz.*
-Te sírtál? * Néz a szemeire.*
Arlasian
Arlasian

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Suzy de Seyssel Csüt. Júl. 05, 2012 1:24 pm

*Mivel pár napig nem tért Arlasian magához, Suzy azt hitte megölte. Teljesen abban a hitben volt. Mozdulatlanul feküdt a kihűlt test. Noha egy egy órácskára éjjelente magára hagyta a testet, mert táplálkoznia muszáj volt. Olyan közönnyel és olyan brutalitással végzett áldozataival, ahogy még sohasem. Arlasian miatt volt ez is. És a férfihoz hozzá sem ért. Így a harmadik nap estéjén egy távolabbi sarokba kuporodott. Olyan megvetést érzett maga iránt, amit eddig még soha. És, ami ezután következett az lepte csak meg igazán. Az arcán egymás után folytak le könnyei. Már ez sem érdekelte . Csak pár percig tartott és kezdett elmúlni. Persze szemei kicsit kipirultak ezért, de nem érdekelte, úgy sem látja meg senki most. Hallott egy kis mocorgást a háta mögött, de már megszokta, hogy az elmúlt pár napban a kísértetek mindenféle brutális dolgot sugdostak a fülébe. Elege volt már, de akkor sem hagyta itt a férfit. Aztán hallja a hangot. Arlasian hangját. A megfagyott szíve kissé talán megdobban.*
~ Még él.
*Kezd magához térni Suzy is. Amikor érzi a hasán a kezet behunyja szemeit és a csók már csak pont volt az i-re. Hagyta. És vissza csókolt. Majd kinyitotta szemeit és úgy nézett a férfira.*
- Hogy én? Sírni? Miket képzelsz te rólam?
*Kérdezte kicsit durcásan és elfordult.*
- Igen egy kicsit talán. Most örülsz?
*Feláll és arrébb ment.*
- Hogy csináltad, hogy még élsz?
*Kérdezte, mert erre azért kíváncsi volt nagyon is. Legbelül, mélyen örült is neki.*
Suzy de Seyssel
Suzy de Seyssel

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 25.

Vissza az elejére Go down

Az Éjárnyak Barlangja Empty Re: Az Éjárnyak Barlangja

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.