Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristályszív-tó

3 posters

Go down

Kristályszív-tó Empty Kristályszív-tó

Témanyitás  Angelus Csüt. Júl. 12, 2012 11:39 am

Kristályszív-tó Qgzzkayp2rcbvmlz1vrt
Meleg vizű tó, amely sosem fagy be még télen sem. A meleg víz folyamatosan áramlik bele, hogy honnan azt senki sem tudja.Maga a tó hatalmas és úszásra alkalmas.. A tó egyik partját ős öreg erdőség míg a másik partját selymes rét uralja.Kristályszív-tó környéke biztonságos a vízi tündék számára, mert egy régi védőmágia védi. Régen a tóban Vizitündék éltek, mára már kevesen ismerik a helyet.
Angelus
Angelus
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 87
Join date : 2009. Jul. 05.
Tartózkodási hely : A faluban valahol...

https://alomfalva.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Olegorn Csüt. Júl. 12, 2012 12:23 pm

* Örömmel fogadja, hogy Eni vele tart és elfogadja a kirándulásukat. Nem szól semmit, mert nem szeretné túlságosan felizgatni. Tudja milyen helyre mennek, tudja a védőmágiát amely védi azt a helyet. Neki elég fontos az, hogy Eni legyen biztonságban és legyen egy olyan hely ahol otthon érzi magát. Az út során igen hallgatag, jobban el van foglalva a tájékozódással mint a lánnyal. Mindent könnyedén felismer, így egyre inkább érzi közelednek a hely felé.
~ Tetszeni fog neki és boldog lesz. ~ Vízzel bőven felszerelkeztek, hogy kibírja Eni az utazást vagy különben meghal. Az utolsó forduló után egy hatalmas rét terül el előttük, selymes fűvel amely csak úgy simogatja a testrészeiket. A levegőben érezhető a nyugodtság, a csend és az érintetlenség. Nagyon lenyűgöző hely a kikapcsolódásra. A távolban kibontakozik a hatalmas tó a partjával együtt. A parthoz érve megszólal végre.*
-Megérkeztünk Kristályszív-tóhoz, a vizi tündék ősi településéhez. A tó meleg vizű és én nem tudok fürdeni benne mert egy régi védőmágia védi állítólag. Valahol a környéken volt egy kastély is de gondolom az a idő martalékává lett. Menj csak élvezd ki a tó hőmérsékletét. Csakis rád gondoltam, hogy megleplek vele. * Mosolyog kedvesen aztán, ő a víztől biztonságos távolságban leül a fűben.*
- A víz gyógyhatású és talán a régi központban találsz valamit. Jó szórakozást Eni. * Kissé szomorú ajkakkal fekszik el a fűben.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Eleniel Csüt. Júl. 12, 2012 12:42 pm

*Eleniel csak bámul. Hogy mit? Az elé táruló látványt.*
- Ez gyönyörű Oli..
*Kicsit el is hal a hangja. Aztán megszorítja afiú kezét, amikor hallja, hogy ő nem jöhet be.*
- Szóval erről volt. Nem jöhetsz be? De ígérd meg, hogy nem hagysz magamra....
*De már nem folytatta, mert a tó mélyéről egy lágy, női hang éneke hallatszott. Egy hívogató dal. *
- Hallod ezt Oli?
*Valószínűleg nem hallotta, mert ez bizony a régi Vízi tündék dala, A rég elveszett lelkek, megnyugvást nem találó éneke. Amit csak egy fajtárs hallhat.*

Kel a tengerből,
Habokon táncol,
Szeme két zöld gyöngy,
Haja föllángol.
Ködön átlibben,
Dala ellobban
De ha rád pillant,
Szíve megdobban.


*És Eni már el is engedte a fiú kezét, mert ez a hely egyszerűen vonzó volt számára. Már bent is volt a vízbe és alá is bukott. Teljesen leúszott a mélyre. És, amit ott látott szomorú volt, de egyben gyönyörű. Egy hatalmas romos épület feküdt a tó fenekén. Itt, ott még látszott a néhai pompa. Teljesen magával ragadta Enit. Beljebb is ment kicsit körül nézni. Egyenlőre csak felmérte a terepet, majd kiúszott a fiúhoz. Kissé vizesen, de mellé ült.*
- Ez fantasztikus. Ha láthatnád. Mit meg nem adnék, azért, hogy láthasd.
*Mondja szomorúan és újra megfogja a fiú kezét. *
- Köszönöm neked, hogy ide hoztál. Olyan élményben volt részem,a miben talán még soha. És ott lent, annyi minden várja, hogy felfedezzék. És a dal, amit hallottam. Talán valami régi dal lehetett, amit az tó magában őriz. Olyan szép. Én nem is tudom, hogyan hálálhatnám meg Oli.
*Kicsit megszorította a szeretett kezet és csak nézett maga elé.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Olegorn Csüt. Júl. 12, 2012 1:00 pm

- Igen, gyönyörű. * Mondja határozottan és tudja, hogy a rét és a túlsó oldalon levő erdő is hozzátartozik már a tóhoz. Az a külső védelme ennek az egész helynek. Megszorítják a kezét majd olyan butaságot hall a lánytól, hogy az kicsit rosszul esik a számára, hogy a nő úgy véli magára akarja hagyni. Nem ez a célja.*
- Megígérem nem hagylak magadra. * Szólal meg a hangja és amikor éneket kellene hallania, akkor ő bizony csak a környék zajait véli felfedezni. Eddig tartott a nő kézszorítása mert elengedi őt és magára hagyja kicsit. A parton előkészült a második ajándékával, ami egy finom selymes fürdő ruha olyan mint a nőé amit látott. Elrejtette maga mögé aztán mikor megjelent Eni újra akkor megvárta míg elmondja az élményeit aztán rákezd a beszédre.*
-Én szegény vagyok, de a sok munka megérte, hogy neked megszerezhessem ezt a ruhadarabot.Készítettem egy mesterrel. * Ezzel előveszi a kétrészes ruhát, a felsőt és a finom alsót. Mindkettő színe borostyán sárga színű, amelyen finom zafír színű tavi rózsák látszanak. A ruha szabadon hagyja a nő hasát, egyben jól kiemelik a nő telt kerek idomait.*
-Remélem fogod hordani. S az a igazság van még mit mondanom. Csak nem tudom érdemes e ha elmondom neked.
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Eleniel Csüt. Júl. 12, 2012 1:13 pm

*Eni nézi elkerekedett szemekkel az ajándékát. Nagyon örül neki.*
- Ez tényleg az enyém? És azért dolgoztál, hogy ezt megcsináltathasd nekem?
*Néz kicsit meghatottan. Még mindig alig hiszi el. De elfogadja.*
- Köszönöm. Örök hála érte Oli. De, akkor fel is próbálom.
*Mondja mosolyogva és már el is bújuk egy bokor mögé.*
- Ne less.
Mondja nevetve és gyorsan átöltözik. Végig néz magán és látja, hogy teljesen jó rá a méret. Aztán a másik ruhát a kezébe fogja, amit levetett és odaáll Oli elé.*
- Na? Hogy festek? Nekem nagyon tetszik.
*Mondja vidáman. Pördül is egyet és visszaül Oli mellé. Nagyon közel. *
- Tudod, te kis nőfaló., nem gondoltam volna az elején, hogy ilyen jóban leszünk. De bevallom tetszel nekem Olegorn. nagyon is.
*Majd megcsókolja ő a fiút. Szenvedélyesen. Kicsit benne van a hála, de a szíve egy apró darabkája is, ami már a fiúért dobog. Idővel talán az egész érte fog, hacsak addig össze nem törik. A csók után kedvesen hozzá bújik a fiúhoz.*
- Úgy szeretek veled lenni. Mit szerettél volna még mondani? Szerintem érdemes elmondanod.
*Tér át a lényegre, mert ez igen izgatja már, hogy mi lehet az a mondani való.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Olegorn Csüt. Júl. 12, 2012 1:39 pm

- Igen a tiéd. Másnak nem csináltattam ruhát. Nem másért dolgoztam ennyit. Érted, hogy megkaphasd ezt a ruhát. * Látja, hogy a nő nem igazán akarja elhinni az egészet ezért megenged magának egy halvány mosolyt magának. Mikor hallja, hogy fel is próbálja akkor elpirul valamilyen oknál fogva egy kicsit. Elbújik egy bokor mögé, a ne less szavakra pedig lehunyja a szemét inkább. Nem tudja mikorra veszi át a ruhát Eni. Kitartóan csukva marad a szeme, mindaddig míg a női hang meg nem szólal. Kinyitva a szemét szóhoz sem jut mert a látvány éppenséggel magáért beszél. Nagyon csodásan néz ki, aztán reméli ez a ruhadarab nem mutatja meg a nő idomának ékességét ha vízben volt.*
-Gyönyörű vagy, bár úgy érzem ez a szó nem teljesen fedi le. *Bókol neki. a pördülés után a nő mellette foglal helyet. Szemével követi ezt a Tavi Rózsát. A szavak teljesen letaglózzák, hogy nagyon tetszik a nőnek. Ez az önbizalmának nagyon tetszik. A következő csók pedig egyszerűen mámoros és elgyengül, ráadásul hozzá bújnak. Nehéz ilyen helyzetben megtartania a helyzetet odalenn. Mikor a mondandójára kerül a sor akkor elszomorodik.*
-Tudom már ki vagyok. Ismerem szüleim és hogy kik voltak. * Elfordítja a fejét és kibontakozik a finom ölelésből. A következő szavak valószínűleg örökké megváltoztatja mindkettejük viszonyát, úgy érzi a nővel nem fog majd tudni beszélgetni.*
- A nevem Olegorn de Raidwen. Egy nemesnek az örököse. Annak a nemesnek az örököse aki a közelben élt, s végül sok ráhatás miatt harcokat folytatott az itt élő vízi tündékkel. Emberek és tündék haltak meg a környéken, véres harcok és állandó bosszú. Egyetlen fiú voltam, akit sikerült elvinni abba a kolostorba. A szüleimet megölték a néped tagjai. Én egy gyilkos fia vagyok, egy gyilkosé aki a fajtádat pusztította. * Könnyek gördülnek le szemein, mert sokáig olvasta a feljegyzéseket. Sokáig nem akart hinni benne, de minden ráillik. Elkezd vetkőzni, teljesen meztelenné válik majd szíve fájdalma miatt megindul a víz felé, hátha meghal.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Eleniel Csüt. Júl. 12, 2012 1:59 pm

*Mély megrendüléssel hallja Oli szavait. Még, hogy ő egy gyilkos fia? Az ő népét pusztította az apja?*
~ Még is mi ez az egész? Most már biztos vagyok abban, hogy nincs Isten.
*El is mereng és fel sem tűnik,neki, hogy Oli meztelenre vetkőzött. Csak a járásra tér magához. A fiú után néz. Csak a hátsóját látja, ami persze nem rossz, egyáltalán nem, de, amit tenni készül, az borzalmas. De ha Eni elé áll, akkor teljes egészében látni fogja a fiút. De most ezt félre. Már fel is állt és bizony a fiú elé állt. Kezét a mellkasának löki teljes erejéből. Kicsit meg is tántorodik Oli,de ez most mellékes.*
- Még is mit képzelsz? Itt akarsz hagyni? Ide hozol, hogy velem legyél és, akkor a legjobb pillanatban az öngyilkosságot választod? Nem mész te sehova. Ha valamit is számítok neked, itt maradsz.
*Mondja határozottan. Meg is ragadja a fiú kezét és vissza vonszolja az előbbi helyre. Leülteti. Könnyen meg, mert látszik, hogy Oli nincs teljesen magánál. A pólóját rádobja a fiú nemes részére, hogy azt ne lássa. Így már könnyen tud beszélni.*
- Te nem az apád vagy Olegorn. Te, te vagy és nekem ez számít. Te nem tennél ilyet, ezt is tudom. Ne légy bolond.
*Megöleli a fiút és így maradnak, jó sokáig.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Olegorn Csüt. Júl. 12, 2012 2:21 pm

* Alig tesz meg pár lépést a víz felé, mikor Eni elé áll és meglöki. Megtántorodik egy kicsit mikor hallja a nő szavait.*
- Nem tudok ezzel a tudattal élni. Mi lesz ha megölnek, ha egész életemben ezentúl menekülnöm kell? Egyedül vagyok! Egyedül! * Kicsit tényleg hülyeségeket mond, persze ha lenne ebben a pillanatban esze akkor rájönne a nő számára ott van. A szavak amiket hozzávág megállítják, így elég könnyű elvonszolni a víz közeléből. Leültetik aztán a nemes tagjára dobnak egy pólót, ami elrejti a szép nemes tagot. Most, hogy így meztelenül van szinte fedetlenül Eleniel megnézheti a férfias vonásait ami kezdetlegesek ugyan de idővel még inkább látszani fognak. A munkától nagyon vonzó lehet a női szemek számára, arról nem beszélve ami az elébb lett eltakarva. Így teljesen megértheti Eni, hogy miért kellett minden más nőnek Oli.*
-De én a múltat örököltem, meg a két nép közötti csúnya dolgokat. Ezt hagyta rám apám. Aztán hogy mászok ki az egészből? De felfedem magam nem tudom mi lesz velem? Sokáig meg nem hazudhat az ember a múltjával kapcsolatban. * Megöleli őt a finom női test, amire könnyes szemmel válaszol. Átöleli a nőt,ami miatt újra láthatóvá válik odalenn a férfiasság. Nem tudni miért de elterül a földön és magára húzza a nőt. Hogy kikapcsolja a másikat még mielőtt szólna bármi is, hogyan vannak megcsókolja lágyan az ajkait.A két test egymáshoz simul teljesen, a két keze megáll választottja kicsi formás hátsóján.*
-Hmm elveszett vagyok. S bevallom neked...szívesen most meghalnék a karjaidban.
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Angelus Szer. Feb. 13, 2013 12:55 pm

Játékot befejezettnek tekintem, ezért a hely felszabadult!
Angelus
Angelus
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 87
Join date : 2009. Jul. 05.
Tartózkodási hely : A faluban valahol...

https://alomfalva.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kristályszív-tó Empty Re: Kristályszív-tó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.