Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klánok háza - Nagyterem

5 posters

Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Angelus Vas. Júl. 05, 2009 3:15 pm

A nagyterem a klánok házának központja, az itt élő emberek szívesen gyűlnek ide össze csevegni, vagy csak éppen a kandalló előtt lévő fotelben foglalnak helyet, hogy merenghessenek. Ez az egyik olyan épület, amely túlélte azt a tűzvészt, amellyel a falut próbálták a földdel egyenlővé tenni. Tágas, és egyben fényes helyiség, egyszerre nagyon sokan elférnek benne.

Klánok háza - Nagyterem Circle-Sofa-with-Middle-Age-Interior-Design-of-Luxury-Design-Beautiful-Sofa


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 06, 2011 8:44 am-kor.
Angelus
Angelus
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 87
Join date : 2009. Jul. 05.
Tartózkodási hely : A faluban valahol...

https://alomfalva.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 19, 2011 7:05 am

Eleniel sétál be a Nagyterembe. Nagyon tetszik neki a hely, hiszen még soha nem járt Álomfalván. Neki a lételeme a víz, de szárazföldön is ügyesen mozog már. Eljött ide szerencsét próbálni. Leült egy kényelmes fotelba és előkapta a Tündevízzel teli palackját és elkezdett inni."Remélem itt megtalálom az otthonomat és minden rendben lesz. Keresnem kell egy vizes helyet, ahol lakhatok, addig amíg nem építek házat."
Gondolkozott magában. Majd, amikor megitta a vizet, felállt és gyorsan tovább állt.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Sharon Szer. Júl. 20, 2011 1:45 pm

Sharon lépett a Klánok Házába. Nemrég bőrig ázott, a kinn tomboló vihar miatt, de szerencsére hamar sikerült megszáradnia. A hugát kereste, de nem sikerült megtalálnia, majd holnap több szerencséje lesz. Ebben reménykedett legalábbis. Kardját lecsatolta a hátáról, majd a kandalló mellé tette, és megpróbált meleget csiholni a hatalmas kandallóba. Pár percen belül már vígan lobogott a tűz, és Sharon helyet foglalt az egyik fotelszerűségben. Ahhoz képest, hogy két éve még semmi se állt a Klánok háza helyén, most egész jól kipofozták. Szerette a komor színeket, hiába volt tünde. A fekete és a szürke volt a kedvence, és most, hogy nem sok fény jutott be a borult ég miatt, még jobban tetszett neki a hely. Felállt, majd a könyvespolchoz lépett. Érdekes könyvet vett ugyanis észre, ami a varázslatról szólt. Neki is volt ugyan varázsbotja, de nem sok varázsigét ismert, azokat csupán a varázslók, és a boszorkányok ismerik. Elmélyedve lapozgatott a könyvben, majd visszaült.
Sharon
Sharon

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Eleniel Szer. Júl. 20, 2011 2:16 pm

Eleniel érkezett vissza. Eddig senkit nem ismert meg, de megpillantott egy igen helyes fiatal fiút.
-Üdv!A nevem Eleniel! Benned kit tisztelhetek?
Kérdezte mosolyogva és leült egy nagy kanapéba!
-Most érkeztél?
Tudakolta tovább és nézte a fiút továbbra is.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Sharon Csüt. Júl. 21, 2011 4:34 am

Sharon teljesen elmélyedt a könyvben, így nem hallotta meg a lépteket, amit normális esetben, már percekkel ezelőtt kiszűrt volna. Most azonban a könyv kötötte le minden figyelmét, és a varázslatokat nézegette. Voltak ugyan olyan varázsok, amelyeket csak a varázslók és a boszorkányok használhattak, de ezeken kívül akadt jópár olyan is, amellyel már Sharon is tudott mit kezdeni. Amikor felpillantott a könyvből, egy mosolygó tündét pilllantott meg, aki hamar be is mutatkozott.
- Üdv.
Ezt mondva a polchoz sétált, hogy a könyvet a helyére tegye, miközben ő is bemutatkozott.
- A nevem Sharon.
Megfordult, majd a nőre pillantott.
- Igen, most érkeztem. Fura, mi lett ebből a faluból.
Eltünődve nézett körbe, habár a Klánok háza újra a régi lett. Időközben kinn is kisütött a nap, így a fény megvilágította a termet.
- Gondoltam, szükség lesz majd harcosokra, így eljöttem otthonról.
A falut fenyegető veszélyek nem szűntek meg azzal, hogy Álomfalva újjáépült.
Sharon
Sharon

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Eleniel Csüt. Júl. 21, 2011 6:37 am

- Valóban fura lett a falu,de nekem tetszik. Ezért is jöttem ide.
Mondta magabiztosan.
- És harcoskánt nagy szükség lesz rátok. De mondd csak. Honnan érkeztél?
Kérdezte barátságosan, bár még bizonytalan volt a fiúval szemben.
- Van családod? Ők hol vannak?Szerelem van a láthatáron?
Érdeklődött tovább és megállapította magában, hogy ez a fiú bizony egy lombtünde, így nem kell tartania tőle.
- Tudsz lovagolni? Én nem. Szívesen kipróbálnám egyszer egy hozzá értő egyénnel.
Remélte, hogy a fiú érti a lovaglás mesterségét. Minden vágya az volt, hogy lovagolhasson egyszer. És nincs ellenére az sem, ha egy ilyen csinos férfi társaságában teszi.


A hozzászólást Eleniel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 10, 2011 10:01 am-kor.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Sharon Csüt. Júl. 21, 2011 11:10 am

Sharon lassan a helyére sétált, majd kellő távolságban leült a nőtől. Se ő, se a nő nem voltak túl bizalmas viszonyban, így úgy érezte, nem kellene mindent kifecsegnie magáról. Elvégre azt sem tudta, kiben bízhat meg, vagy kiben nem. A nő nem látszott veszélyesnek, de mint harcosnak, neki is létfontosságú volt a kellő mértékű gyanakvás. Egy pillantást vetett a sarokban álló kardjára, és miután meggyőződött arról, hogy még mindig a helyén van, kissé nyugodtabban folytatta:
- Patakvölgyből.
Nem tudta, hogy a nő hallott e róla, de több információt a faluról, nem szeretett volna közölni. Nem akarta, hogy ugyanaz legyen a sorsa Patakvölgynek, mint Álomfalvának.
- Igen, van - bólintott, majd halványan elmosolyodott. - A hugom itt van, ebben a faluban, de még nem sikerült összefutnom vele.
A nő következő kérdésére is bólintott.
- A régi falumban lovász voltam. Majd egyszer megmutatom, ha semmi munka nem lesz a faluval... És ön? Honnan érkezett? Nem a lombtündék közé való...
Sharon
Sharon

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Eleniel Vas. Júl. 24, 2011 9:36 am

-Értem. Patakvölgy. Nem ismerem.
De ezzel le is tudta a dolgot, mert nem tünt a fiú túl bizalmasnak.
- De jó! Majd egyszer ha ráérsz megtaníthatnál lovagolni, vagy legalább bevezetnél a dolgokba. Valóban nem Lomtünde vagyok. Én Vízi tünde vagyok. De, Lombtünde és Vízi tünde örök barátok!
Elmosolyodott, aztán felugrott a fotelből.
- Nos! Örülök, hogy megismerhettelek és remélem a Lovardában majd összefutunk. Nekem most mennem kell. Szia
Köszönt el barátságosan és kecsesen kivonult a teremből.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Sharon Vas. Júl. 24, 2011 9:46 am

Sharon észrevette, hogy a nő másként viselkedik, mint eddig, de nem firtatta a dolgot. Voltaképp nem is az ő gondja volt. Amikor a nő felpattant, kissé felvonta a szemöldökét:
- Máris?
Hangjából kissé kiérződött a meglepetés, de nem vett róla tudomást.
- Nos, akkor nem tartom fel tovább.
Ezt mondva a távozó tünde után pillantott, majd újból a könyvébe mélyedt.
Sharon
Sharon

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Julie Rose Hétf. Júl. 25, 2011 6:43 pm

Julie Rose nyit be a terembe. Könnyed léptekkel a szoba közepéig suhan, aztán meglátja a férfit aki épp olvas és hirtelen úgy érzi hisztirohama lesz. Villámgyorsan az asztal mellett terem és lecsapja a kezét rá.
- Ilyen az én szerencsém! - sikkant fel magánkívületben. ~Egy újabb hegyesfülű! Ezek tényleg mindenhol ott vannak!~ gondolja mérgesen. Aztán lenyugtatja magát a fiú felé fordul és bemutatkozik:
- Julie Rose vagyok! És benned kit tisztelhetek? - kérdezi, de hangjából képtelen teljesen kiírtani a csalódottságot.
Julie Rose
Julie Rose

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 19.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Mesélő Vas. Nov. 06, 2011 12:41 pm

Egy magas termetű fiatal férfi ül a nagyterem egyik kanapéján. Elsőre azt hinné az ember, hogy a tündével van dolga, mivel igen kecses, szép arcú az illető és fülei is hegyesek. De ha közelebb megyünk hozzá láthatjuk, hogy vörös szemei és vörös haja igen érdekes és bőre színe sem a megszokott. Igen, ő egy tünde és egy vámpír gyermeke. Igazán furcsa egyén, mondhatjuk rá, hogy egy egyéniség. Útja idesodorta Oberont, mivel vannak itt céljai. Már volt egy kisebb fajta incidense is a tisztáson idefele jövet, de most nyugodtan és méltóságteljesen ül. Gondolkodik, mert van min. És itt a nagyteremben sokszor megtalálhatjuk........
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Jul. 20.

Vissza az elejére Go down

Klánok háza - Nagyterem Empty Re: Klánok háza - Nagyterem

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.