Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fehérszárny ispotály

3 posters

Go down

Fehérszárny ispotály Empty Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Angelus Vas. Júl. 05, 2009 4:26 pm

Az ispotály majdnem a falu központjában áll. Fontos szerepet tölt be, mellette minden más épület jelentőssége eltörpül. Sok ember köszönheti életét ennek az épületnek, minden csata alatt ide hordták a sérülteket, akik sürgős ellátást igényeltek. Az épületben csakis magasan képzett gyógyítók vannak, kiknek kezei alól más sok jó, elismert gyógyító került ki. Az épületnek fontos helye a gyógynövényterem. Mostanában már maguk termesztik a megtermeszthető növényeket, hiszen a gyógyítók nem engedhetik meg maguknak, hogy kifogyjanak a fontosabb gyógynövényekből. Persze, vannak füvek, melyeket nem tudnak termeszteni, de amikor csak mód van rá, mindig szereznek valahonnan.


Fehérszárny ispotály B4A_D004_FANTASY%20VILLA
Angelus
Angelus
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 87
Join date : 2009. Jul. 05.
Tartózkodási hely : A faluban valahol...

https://alomfalva.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Olegorn Szer. Júl. 11, 2012 11:31 am

*Fontos küldetést végez, ami egyszerűen az életek mentéséről szól. Csak bejött, hogy szétnézzen mikor valami kisebb főnök féleség kiszúrta. Azt nem tudja, honnan látta benne, hogy ért a gyógyításhoz mert papi csuhát. Ég a keze alatt a munka és el kell látni a betegeket akik a mai nap érkeztek. Egyik betegről a másikra jár 150% százalékkal dolgozik, azonban délre kitör belőle a fáradtság és az éhség. Szerencsére valaki megszánja az ellátok közül és felváltja. Még mielőtt elmenne a kis főnök állandó munkát akarna neki adni, azonban elutasítja. Távozik az épületből és kinn a szabad levegőből nagyokat harap.
~ Merre lehet Eni? Bár igaz nem írtam neki, hogy hol vagyok. Ő csak egy álom volt. Csak egy álom. Biztosan nem találkozok vele még egyszer. ~ Fáradtságát szeretné kipihenni és ehhez megtalálja a környék egyetlen padját amin elfekszik. Kinyújtózkodik majd álomba zuhan, a teste néha rándul egyet a nagy fáradságtól. Nyugodt lehet az álma mert a munkáért cserébe igen sok pénzt kapott a percíz munkájáért. Alszik édesdeden, nem számít senkire, hogy megzavarják az ő álmát.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Eleniel Szer. Júl. 11, 2012 11:41 am

*Eleniel siet a napi rákos sütiért, a pékségbe. Ú6közben elhalad az Ispotály előtt. Hirtelen észrevesz egy alakot, a padon. Először azt, hiszi talán rosszul van. De, amint közelebb ér látja, hogy Oli az. Szépen alszik. De már nem látta rég óta, így úgy dönt, hogy ráköszön. De csak óvatosan.*
- Szép jó napot Olegorn.
*Ehhez megfogja a fiú egyik kezét is. Csendben vár, hogy mi lesz a reakció.*
- Mit keresel itt? Netán beteg vagy?
*Súgja a fülébe, mert leült a fűbe a pad mellé. Kicsit kezd aggódni is. Hiszen eddig nem volt baja Olinak. Vagy is nem tudott róla. Mint oly sok mindenről nem tud még. Mikor kinyitotta már a fiú a szemét mosolyogva teszi fel a kérdést.*
- Hogy állsz a nőkkel? Volt valami kalandod mostanában?
*Érdeklődik kíváncsian. Biztos benne, hogy volt. Elvégre minden sarkon akad egy nő Olira.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Olegorn Szer. Júl. 11, 2012 12:01 pm

*Nem tudni meddig pihent a padon, de egy biztos senki sem mert odamenni hozzá, hogy elküldje onnan. A pihenését egy hang, egy nagyon ismerős hang töri meg. Hívogatja őt, hogy ébredjen fel. Kinyitja lassan a szemeit és látóterébe kerül Eni arca.Első reakciója egy mosoly amit csakis a nővel oszt meg. A kérdésekre egyenlőre nem válaszol. Nyújtózkodik egy nagyot aztán végre méltóztat köszönni választottjának.*
-Szép napot neked is Eleniel. * Nézte a másik aggódó vonásait amire természetesen ellágyul és a fűbe leülve a lány mellé átkarolja a derekát az ujjai rátapadnak. Kicsit odahajtja a fejét a másikéhoz, hogy a következőket mondja.*
-Igen, beteg vagyok. A betegségem neve egy édes nő hiánya. De mivel már itt van így lehetőleg meg fogok gyógyulni. * Megfogja Eni kezét, megsimogatja a kézfejét is. Mikor ez a rituálé megvolt akkor jön egy fejelhetetlen befejezés. Ajkai megtalálják az utat Eni ajkaihoz, közben a kezeivel maga felé fordítva kezdi át melegen átölelni a nő testét. Minden mozdulata finoman ér hozzá a másik testéhez, talán ettől huncut, izgató és csikiző.*
-A nőket tudtam le tegnap. Nehéz menet volt velük szót értenem, de végre felfogták mi a helyzet. Ha meg kalandot akarok akkor először ki kell érdemelnem tőled. Nem érhetek úgy hozzád mikor éppen fel vagyok ajzva. * Elválik a másik testétől, mikor megszólal a hasa.*
- Sokat gondoltam rád én egyetlen szép csinos tavi rózsám. * Mosollyal az arcán becézi, amihez meglepő módon egy huncut kelendő csókot mellékel.*
- El kell mennem a szállásomra, mert sokat gondoltam rád. Vettem neked egy ajándékot. Meg vettem nagyobb kulacsokat mert láttam innod kell vizet ha nem vagy a vízben. S ezennel szeretnélek elcsábítani egy három napos khhm, kikapcsolódásra és hogy jobban megismerkedjünk egymással. Van mit mesélnem.
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Eleniel Szer. Júl. 11, 2012 12:18 pm

*A csókokat könnyedén veszi. Igazából már vágyott is rájuk nagyon.*
- Valóban nem érhetsz úgy hozzám.
*Bólogat egy picit.*
- Mit mondtál azoknak a nőknek, hogy értettek a szóból?
*Kérdezi még mindig nagyon kíváncsian, majd meghallja az invitálást. Szeretne is meg nem. De inkább igen.*
- Miféle mesélni valód van Olegorn? Szívesen hallgatlak most is. Nos! Akkor tudod, csak veled menni, ha tudok, valahol merülni egyet. Van a közelben valami tó? Vagy hova szeretnél vinni?
*Kérdezi és reméli igen lesz a válasz. vagy ha a közelben vannak, akkor a lakhelye is megfelel neki.*
- És mi jót csináltál, amíg nem láttál?
*Közben persze a kikapcsolódáson jár az agya. Milyen jó is lenne az. De kicsit fél is tőle.Soha de soha nem gondolta volna, hogy egy ember fogja randevúra hívni. Ő nem szerette az embereket, mert az otthonát ők pusztították el. De ez esetben adott Olinak egy esélyt és bizony jó úton halad afelé, hogy talán több is legyen köztük, mint egy kis románc.*
- Eldöntötted már, hogy mivel szeretnél foglalkozni? Vagy maradsz pap? Elvégre ha belegondolok, akkor hallottam olyanról, hogy a papnak van felesége. Meg családja. Persze nem tudom, te milyen vallású vagy. De talán van valami remény, hogy együtt lehessünk.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Olegorn Szer. Júl. 11, 2012 5:02 pm

*Örül annak, hogy a nő megbocsátott és most már újra megölelheti és megcsókolhatja a nőt. Nem fogja túlzásba vinni ezeknek az adását, mert nem akarja teljesen elkényeztetni vele Enit. Kíváncsiskodik választottja, hogyan tudott nyerni a nők felett amire olyannyira büszke. Hagy egy kis időt maguk között, aztán belevág a mesélésbe.*
-Nem csináltam velük semmi rosszat, nem feküdtem le velük. Csupán megmondtam nekik, hogyha igazán el akarnak csábítani engem, akkor legyenek elérhetetlenek. Szerintem ezzel jól becsapdáztam őket. Meg azt is mondtam, hogy nem igazán nem érdekelnek. Egy nő tud igazán érdekelni, az pedig te vagy Eni. * Mikor a csomó kérdést felteszi neki az ő tavi rózsája akkor csak mindentudóan mosolyog. Végül megmutatja komoly felé a nő előtt, ami talán így elsőre megdöbbentő. Az arca vonásai nem mosolygósak a királykék szemei meg egyenesen belenéznek a másikéba.*
- Tudsz bízni bennem? A helyet magát nem fedném fel. Ember oda még lábát nem tette. Számodra nem veszélyes viszont számomra igen. Eldöntöttem én még is elviszlek, ha sok sebből is vérzek.* Szavakat nyugodtan ejtette ki ajkain, aztán még gyorsan hozzátette.*
-Meg kell ígérned senkinek sem szólsz a helyről. Senkinek! * Két év kutató munka után rátalált egy ősi tóra.Egy meleg vizű tiszta tó, aminek a neve Kristályszív-tó. Talált hozzá egy útleírást egy régi versben.*
-Dolgoztam míg nem voltál. Ezért is pihenünk. Nem maradok pap, felejtsd el a hivatást. Úgy érzem sokkal de sokkal más dologra vagyok hivatott. Olyan hivatás, ami nem mondja meg, mikor szeressem azt a személyt aki jelenleg kitölti lényem hiányosságait. * Varázslatos arcsimogatás egybekötve, hogy pár huncut tincset a nő füle mögé rrejt, A nő arca belecsúszik a tenyerébe. Elveszi a kezét, ezzel a mai kedveskedést egy időre kiapasztotta.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Eleniel Csüt. Júl. 12, 2012 12:00 pm

*A csókot fogadja és már viszonozza is. Talán bele se gondol, hogy most mit csinál. De ez így jó.*
- Nem kell a nőket bántani. De mi lesz akkor, ha elérhetetlen lesz netán valamelyik számodra és akkor kell neked? Csak azért, hogy tudjam mire számítsak.
*Hallja az invitálást, ami nagyon is tetszik neki. Bár kicsit tart ettől.*
- Persze szívesen megyek veled. De nem akarom, hogy neked bajod essen. Még is milyen bűnös hely, az ahol másokat megsebeznek? És mi, az , hogy nekem ott nem lesz bajom? Fejtsd ki kicsit légy szíves.
*Kicsit aggódik, de ez természetes. Hiszen nem akarja újdonsült barátját elveszíteni. Ráadásul pont azt, aki kezd barátnál több lenni. Jól esnek neki Oli érintései. De most kicsit tanácstalan a kirándulással kapcsolatban. Menne ő, ez minden vágya, de csak abban az esetben, ha a másiknak nem lesz bántódása.
- És ígérem, hogy nem mondom el a titkodat. Nem mesélek senkinek a helyről.
*Kicsit elgondolkozik és már vissza is vonja, az előbbi kérdéseit.*
- Tudod mit? menjünk most azonnal. Mindjárt!
Felpattan és megfogja a fiú kezét, majd húzni kezdi. Egyszer élünk elven, mi baj lehet? Majd ő megvédi Olit.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fehérszárny ispotály Empty Re: Fehérszárny ispotály

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.