Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fogadó az arany egyszarvúhoz

+3
Eleniel
Julie Rose
Angelus
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Eleniel Szer. Jan. 11, 2012 8:05 pm

Mivel Eleniel úgy gondolta, hogy nincs semmi értelme firtatni a vámpír és a pálinka témát, hát nem is tette. Mindig is különc személyiség volt. És igen is megkedvelte Julyt.
- Én a falu tavában lakok, a Vízitündék központjában. Nagyon szép hely és nagyon szeretem. Nem szeretnék magánlakást, mivel nekem ez így megteszi.
Vonta meg a vállát és megette a tányérjában maradt ételt.
- Na ez jól esett.
Mondta és megitta a maradék vizet. Intett a kocsmárosnak, aki a száját húzva odabicegett.
- Kérnék egy pohár almalevet és még egy kupica pálinkát.
Rásandított Ellysre, hogy vajon mit szól az újabb pálinkához. Biztosra vette, hogy meg fog döbbenni.
- Tudod, nem szoktam inni, de néha jól esik és annyira jól laktam, hogy ezt le kell öblíteni.
Adta a lány tudomására. Az italok gyorsan megérkeztek és a lány már le is húzta a pálinkát. Kísérőnek pedig az almaléből ivott, de a felét meghagyta, hogy a társalgás hátralévő részében is legyen miből kortyolnia, hiszen a folyadék a lételeme.
- Nagyon fiatalkának látszol. Én sem vagyok öreg, sőt mi több elég fiatal, de te nálam is fiatalabb vagy. Mondd csak van udvarlód?
Kérdezte kedvesen. Neki még soha nem volt, de hátha ennek a kis hölgynek van és talán elleshet pár trükköt tőle.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Olegorn Hétf. Júl. 09, 2012 2:52 pm

* Férfi minőségként marad, a papi csuhát nem veszi fel. Út közben odaadja egy szegény embernek mert úgy vélte ez a leghelyesebb cselekedet.Eni az oldalán sétált, mutatva neki az utat a fogadóba. Azonban út közben egy 23 év körüli nő akaszkodik rájuk, leginkább Olira.Az út során nem tud beszélgetni Enivel, mert a száját beszéd helyett másra kell használnia. Az idegen nőnek fel sem tűnik a másik hölgy, így az út során a nő részéről tapasztalható pár búja érdeklődés is. A fogadó ajtajához érve sikerül megértetni a hölggyel, hogy ne szándékozik semmi olyat tenni. Erre kap két nagy pofont, amitől ég az arca. Miután lelépett a hölgy akkor mutat utat az aktuális partnerének.*
-Csak utánad, s bocsáss meg, hogy ilyeneket kell nézned.* Majd ha beérkeztek bentre akkor mutat egy asztal felé, hogy foglalja el addig ő intézkedik vacsora ügyében.A pulthoz sétál, megrendeli a finom tengeri ételt az estére. Megindul utána Enihez, leül mellé az asztalhoz.*
- Itt vagyok. Finom halas tálat kértem zöldséggel. Remélem megfelel. * Nem telik bele mikor egy alacsony 25 éves hölgy lép oda hozzájuk, majd minden további nélkül szól oda hozzá.*
-Szép jó napot te Tigris! * Odanéz rá furcsán, mire a kapja tovább a szavakat.* Kellene valaki aki felmelegít esténként, mert mostanában fázni szoktam. Van kedved segíteni nekem? * Nyel egyet, mert nem csúnya nőről van szó. Ránéz Enire, akkor veszi észre, hogy milyen kivételesen tökéletes teste van. Segítségképpen néz rá Enire majd ajkai a következő szavakat mondja ki, halkan neki.*
-Segíts ki.* Reméli, hogy Eni kitalál valamit, mert ha nem akkor lehet ezúttal elviszik tőle.*
-Ő nem is tudom. * Válaszol hangosan az ismeretlen hölgynek.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Eleniel Hétf. Júl. 09, 2012 3:08 pm

*Eleniel jól szórakozik út közben, ugyan is az a nő valóban úgy csinál mint ha ott sem lenne és ezen Eleniel nagyot nevet.*
~ Milyen bolondok ezek az emberek.
*Majd belép a fogadóba s leül. Várja Olit és mikor meghallja a halat bólint egyet.*
- Persze tökéletes. Várom is már nagyon.
*Aztán egy másik nő megint félbe szakítja. Ez már annyira nem tetszik neki. Még is mit képzelnek ezek magukról? Hallja Oli segítség kérését és ő bátran eleget is tesz ennek. Lassan feláll és a nő elé sétál és így szól.*
- Elnézést hölgyem, de az ön tigrise ma nem megy sehová. Most velem van. Ha esetleg máskor igényt tart rá biztosan nem lesz ellenére, de ma az enyém. Kérem távozzon.
*A nő puffog párat, de arrébb sétál és mérgesen mutogat a barátnőinek Eleniel felé.*
- Hogy te milyen népszerű vagy! Erre azért nem számítottam. De ha még egy ide jön, akkor azzal már nem leszek ilyen kedves. Bár, ahogy látom elintéztem, hogy ne jöjjenek. Nézd már. Minden második nő szinte megöl a szemeivel.
*Ezen nevet is egyet. Bolond némberek.*
- És akkor ezek után mondd azt, hogy nem vagy szép ember.
*Csúszik kia száját. Elvégre ő is annak tartja, de ezt nem kell tudnia. Ő nem akarja letámadni. És már egy jó pont az, hogy Oli nem akarta egyből faképnél hagyni Enit. Közben meg is jött az étel. Eni bele is kóstol.*
- Igazán finom. Van egy ötletem.
*Közben már is kuncog. Vág egy darabot a halból és a saját villájával eteti Olit, akár a szerelmesek. Közben körbe néz és már alig bírja, mindjárt kitör belőle a
nevetés.*
- Tudtam, hogy ez lesz a reakciójuk. Irigykednek. Hát tegyék csak. De miért vagy itt velem? Annyi szépség van itt. És én nem adhatok neked olyat, amit esetleg ők nyújtanának az éjszaka.
*Mondja halkan, mert ez csak rájuk tartozik. Kezét, addig az étel mellé teszi és lehajtja fejét picit.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Olegorn Hétf. Júl. 09, 2012 3:47 pm

*Hálát ad Istennek, hogy Eni segít neki elterelni körülötte a nőket. Hálásan néz rá ebben a pillanatban. Kicsit jól esnek a szavak amik a fülébe jutnak. Elnézi a búja hölgy pufogását, magában nevet Enivel együtt. A mutogatást nézve tovább figyeli a búja hölgyet egy kicsit. Mikor megállapította, hogy inkább egy hárpia akkor hallatja a hangját.*
- Én inkább ráakaszkodásnak. Naponta egy két nő oda szokott jönni hozzám. Volt olyan esetem, hogy két veterán elit harcos ütött le engem és vitt oda a nőhöz. S rám parancsoltak, hogy tegyem a dolgom amit férfiúi kötelességem. Én nem repesek az örömtől, így ha tehetem be sem megyek a városba. Vannak rémálmaim, amik folyton kisértenek. Hogy leütnek és arra ébredek, hogy egy nőhöz hozzáadtak. Nem tudom miért tetszek nekik. A belsőm nem olyan szép. S hiába mondom el nekik milyen gyarló vagyok, akkor mindig azt kapom, hogy szeretik a romlott rossz férfiakat.* Meséli el Eninek, közben végre megérkezik az étel. Előtte még válaszol a szépség mondatra.*
-Kénytelen vagyok beismerni, hogy lehet valami ami igazán széppé tesz.* Megdöbben mikor elkezdik etetni, akár a szerelmesek egymást. Lehunyja a a szemét és a hal ízét élvezi ki a szájában. A szavak a szívéhez szólnak, ezért a halat lenyelve melléül Elenielhez. Egyik kezét ráteszi a combjára, finoman biztatóan elkezdi simogatni, hogy ne szomorkodjon. Szabad kezével megfogja a villát, aztán egy kis falatot felvéve a villára megfordul az etetés hiánya. Mások nem láthatják, hogy közben simogatja a tökéletes combokat. Az ajkai kicsit remegve szólal meg.*
-Miért vagyok veled? Miért te? Mert nem támadtál le engem, másik részről úgy érzem te sokkal szebb vagy náluk. Szép az arcod és fiatal a vonásaid. Eddig pedig sosem láttam ilyen szép telt idomokat mint a tiéd. * Szíve dobog, attól fél kikosarazza majd a nő.* Olyan természetesen vagy szép és érett, egy érett gyümölcs vagy akibe szívesen beleharapnék. Míg azok a nők, vágyaiknak akarnak eleget tenni. S szépségem megbabonázza őket és elvakulttá válnak. * Szíve sebesen ver és néha kihagy. Nyel egy nagyot majd úgy dönt bezárja gyorsan ezt a gondolatot.*
-Egy valamit nem nyerek meg, a szívüket amivel érez egy ember. Nekik nincs szívük. De neked van, úgy hiszem ami ott ver a mellkasodban. * Óvatlan mozdulatot tesz, mutató ujjával megnyomja a nő szíve tájékát ahol a szép idoma is van. Mikor rájön mit tett, akkor leereszti a fejét és bűnbánóan kezd el egyedül enni. Mindkét keze az asztalon pihen.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Eleniel Hétf. Júl. 09, 2012 4:08 pm

*Mikor hallja a szavakat, azok bizony jól esnek neki. A simogatás ismét picit furcsa, de már nem rezzen össze. Kezdi megszokni Oli finom kezeit.*
- Tudod, az én népem mind ilyen, mint én. És én ott elég fiatalnak számítok. A fajtám beli férfiak még csak utánam se néznek. Szerintem én átlagos vagyok külsőre. Ha itt körbe nézek, találok magamnál sokkal érdekesebb embert. És talán szebbet is. Mondjuk a szépség relatív. Kinek mi. De örülök, hogy neked tetszem.
* Érzi a finom ujjat keblén, amire paprika vörös lesz. De talán nem is direkt volt ez az érintés, Vagy ha igen talán belefér. Most ő tesz egy esetleg próbálkozást. Megfogja a férfi egyik kezét.*
- Neked is van szíved. Éppen most bizonyítottad be. Hány nőnek mondtál ilyen őszintén íj csodás bókokat? Mert ezt láttam, hogy nem azért mondtad, hogy ágyba vigyél. Ezt azért, mert így gondoltad. Szóval nem haragszom az előbbiért. Előfordul.Bár meglepett, de fátylat rá.
*Másik kezével elkezdett enni, de a férfi kezét nem engedte el. El is felejtette, hogy megfogta. Természetesnek tűnt.*
- Egyébként miért jöttél utánam a pékségnél? Csak azért mert nem tartottad fernek a kiszolgálásomat? Vagy volt más oka is?
*Érdeklődik és egy újabb falatot vesz a szájába.Jól összerágja,mert ez nagyon finom. Aztán úgy gondolja kér egy kis forrás vizet, mert a kulacsából nem szeretné meginni. Jó lesz még későbbre.*
- Ha megbocsájtasz.
*Mondta és felállt. Ekkor vette észre, hogy kezét a férfiéban hagyta, de nem szól semmit, inkább gyorsan odasiet a pulthoz és kér két nagy pohár friss vizet. Mikor megkapja odaviszi az asztalhoz. Ekkor az a nő, aki felajánlkozott nemrég Olinak Enihez ment és még mielőtt a lány leülhetett volna megszólította.*
- Ide figyelj, te kis fruska. Nem tudom, hogy milyen jogon beszéltél így velem, de nem hagyhatom szó nélkül. Úgy gondolom, hogy a kedves barátodnak, igen is kedve lett volna velem jönni. Ugye?
*Nézett kacéran a nő Olira. Eni lemondóan sóhajtott egyet. Nem mondott semmit, hanem leült Olival szembe és várta, hogy most mi lesz. Vagy faképnél hagyják, vagy nem. Persze szeretett volna még Oli társaságában lenni, de nem akart többet vitatkozni sem.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Olegorn Hétf. Júl. 09, 2012 4:34 pm

-Szerintem nagyon szép vagy, főleg ha mosolyognál. Szép a mosolyod és melegséget hozol az szívekbe. Aki szomorú ahhoz nem szoktak odamenni az emberek. * Ő így véli ezt a kérdést. Igen, nagyon tetszik neki Eni. Megfogják a kezét és hosszú hallgatásba kezd, hogy végighallgassa Elenielt az elejétől a végéig.*
-Egyetlen nőnek mondtam csak bókokat, aki nem más mint te. A többi nőnek nem mondtam bókot sosem. * Nem engedik el a kezét, így csak egy kezével étkezik. Nyugodtan rágja meg a falatokat, hogy utána válaszoljon a kérdésre amit feltettek neki.*
-Azért mert gyorsan kiszolgáltak, más felől úgy véltem talán lehet esélyem nálad. Egy kis beszélgetés. Ismerkedés. Tudtam milyen a fajod, így úgy véltem talán elrohansz és sosem látlak majd.* Majd újabb esemény következik, a búja hölgy visszatér mikor Eni is visszajön. A kérdés hallatán feláll a helyéről és mérgesen a nőre néz.*
-Mit képzel maga?! Jobb lenne ha soha többet nem próbálkozna nálam mert olyat teszek, ami nem hozzám méltó. Most pedig szeretnék nyugodtan étkezni. Soha de soha sőt még barátnőivel sem fogok tenni semmit. * Válaszolja határozottan, aztán visszaül a helyére. Ránéz Enire egy kicsit és nem tudja mit csináljon ezek után. Úgy érzi belül, hogy ezek a nők még fognak csinálni valami rossz dolgot, hogy elrabolják esetleg Enit elrabolják, hogy megcsúfítsák egy életre.*
-Őt hagyjátok ki a bosszútokból ha úgy gondoljátok büntetés érdemlek. * Szól még aztán nem tud leülni. Tudja, hogy nem ért a harchoz, ezért a lábai kicsit remegni kezdenek. Egyre jobban bebeszéli magának a hülyeségeket míg végül, felordít egyet a fogadóban. Azzal faképnél hagyja Enit és a nőt. Felszalad a szobájába ahol nem zárkózik be kulcsra. Meztelenre vetkőzve gyorsan az ágyba bújik.
~ Mi történik velem? Nem érzem magam jól. ~ Szól magában,aztán mivel melege van így csak az altestével takarja el testét. A szép ifjú felsőtestét nagyon jól lehet látni.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Eleniel Hétf. Júl. 09, 2012 4:45 pm

* Eni végig hallgatja a jelenetet. Kissé különösnek találja ezt. ELvégre Oli szereti a nőket, most meg kikosarazza az összeset. És elrohan, otthagyva őt ezzel a hárpiával.*
- Most boldog lehetsz. Remélem örülsz, hogy egy pap életét készülöd tönkre tenni.
*Adja meg a nő számára az övön aluli ütést. A nő lesüti szemeit és eliszkol. Eleniel a fogadóshoz megy, aki látta a jelenetet. Eleniel Oli szobája felől érdeklődik, amit a fogadós elmondd de, nagyon halkan, hogy csak a lány hallhassa. És csak is azért, mert úgy gondolta, hogy Eleniel megbízható. A lány gyorsan felrohan és bekopog. Azonban, épp hogy hozzá ér az ajtóhoz, az kinyílik.Ő pedig belép rajta és bezárja maga mögött. Ekkor fordul csak meg igazán és látja, Olit az ágyban.*
- Ne haragudj. Nem akartam rád törni, csak úgy gondolom meg kell ezt beszélnünk. Persze nem nézek rád.
*Mondja gyorsan mert újra rákvörösre váltott az arcszíne. Odament a férfi ágyához, de közben végig a földet nézte, majd leült a szélére.*
- Mondd csak. Miért utasítottad el? Hiszen te szereted az ilyen nőket. Te magad mondtad. Bár, engem is már idegesített nagyon. És megértelek. Csak megijesztett a kirohanásod.
*Végig maga elé beszélt. Nem mert felnézni. Persze otthon úszkálnak az ágyékkötős férfiak, de ez most más. Ráadásul Oli pap. Igaz, kicsit más mint a többi, de akkor is.*
- Elmondod nekem, hogy mi bánt?
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Olegorn Hétf. Júl. 09, 2012 5:10 pm

* A percek kínosan telnek egyedül, mert nincs közelében Eleniel. Nem számít arra, hogy majd megjelenik nála a nő, főleg egy olyan jelenet után, mint amilyet ma tett. Nagyon rémisztő és fura lehetett.Egyszerűen tönkreteszik az életét ezek a ráakaszkodós nők az életét, most pedig egy beszélgetést hiúsítottak meg. Tovább nem bírta magában tartani azt a feszültséget amiben akkor volt. Nyílik az ajtó, aztán Eleniel jelenik meg aki szépen besunnyog a szobájába.*
-Rám nézhetsz. * Elfoglalja az ágyon a helyét, az arca színének változását nézve kicsit elmosolyodott. Meg tudja érteni, hogy zavarban van.*
-Tévedsz. Nem szeretem az olyan nőket akik jönnek és maguktól odaadják magukat mint egy tárgy. Az embernek akkor nincs esélye elnyernie a másik szívét. * Merészen odanyúl Eni kezéhez és azt ráteszi a mellkasára, pont oda ahol a szíve dobog.Ott tartja egy percig, aztán elengedi a másik kezét.*
-Az bánt leginkább, hogy ezen hölgyek miatt nem lehet nyugodt életem. * Szól Elenielhez majd felül, hogy ajkai a füle mellett legyenek. Kivár lassan egy kicsit, azonban szívének dobogása csak most gyorsul fel igazán. A másik érezheti ha a nőt ott tartja a mellkasán.*
-Mióta változtattam a hitvallásomon? Mióta meghallottam a mesédet. Mióta egyre jobban kezdelek megismerni. * A végére teljesen hevesen ver a szíve. Mivel közel van Eni arca hát ad rá egy puszit, majd visszafekszik az ágyba. Kicsit romokban van az élete, kissé meg van zavarodva.*
-Nem kell itt se testvéri kötelesség miatt itt maradnod és ápolnod. Sem pedig más okból kifolyólag. Csak, csak...* Végül valami ledönti őt a lábáról, s elalszik. Mély álom amit altató szer okoz neki. Egy jó ideig ilyen állapotban marad.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Eleniel Hétf. Júl. 09, 2012 5:22 pm

*Hallgatja a mondandót. És rá is néz. Annyira talán már nincs is zavarban. Mikor a forró mellkast érinti, érzi a szívdobogást. Nem is veszi el a kezét. Ez igen különös és szokatlan tőle, de jól érzi magát így.*
- Megértelek, hogy így érzel.
*Sajnálja Olit teljes szívéből. Aztán érzi az egyre erősödő szívdobogást. Majd a forró leheletet az arcán és a puszit. Szemei kikerekednek és elkapja kezét a mellkasról. Nagyon meglepődik, a félbe hagyott szavakat és magához is tér hamar. Oli elaludt. De ő úgy döntött nem megy el. Nem tudta megmondani, hogy miért. Nem testvéri kötelesség volt. Sokkal inkább úgy érezte, hogy miatta van ez az egész. Szépen összehajtotta a férfi levetett ruháit és az ágyára tette. Mikor elkezdett ébredezni ő, ismét mellé ült. *
- Itt vagyok. Nem mentem el. De mi az, amit elkezdtél mondani? Csak mi?
*Kérdezi kíváncsian. Olyan jó most itt lenni.*
- Sajnálom, hogy a vacsoránkat elrontotta az a nő. Pedig olyan jónak indult. Na de kipihented magad?
*Rátette Oli kezére az övét. Csak figyelte, ahogy ébredezik, de többet nem szólt. Aztán felállt és az ablakhoz ment. Háttal volt a férfinak, hogy az ha szeretne felöltözhessen.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Olegorn Hétf. Júl. 09, 2012 5:40 pm

*Az altató utáni ébredezés kellemetlen számára. Egyből azok a gondolatok járnak az eszébe, hogy a nő műve lehet. Talán már régen kinézték őt és el akarták altatni, hogy utána elhurcolhassák és, hogy tegyen kedvükre. Megvárja mg jobban felébred, aztán Eni kérdezi, hogy mivel folytatódott volna a szövege. Erre nem tud válaszolni mert nem jutnak eszébe azok a gondolatok. Csak elnézi a szép nőt ahogy a kezére rakja a kezét, olyan természetesen. Jólesik a mozdulat számára, azonban a következő szavak biztosan lelombozzák.*
-Nem emlékszem mit szerettem volna mondani. Elfelejtettem. * Az alkalmat kihasználja és félig felöltözik. Jön a következő terve amit véghez akar vinni. Szeretne segíteni a nőnek, hogy ne legyen félénk egy férfi társaságában. Mögé lép majd a következő szavakat mondja felé.*
-Kaphatok egy ölelést? Cserébe szeretnék kedveskedni neked. Megmasszírozni a hátad, már ha engeded. Meg ahhoz félmeztelenné kell válnod. Nem nézek oda míg vetkőzöl. * Ezzel széttárja a karjait, ha a nő megadja neki az ölelést akkor magához karolja, ráadásul kicsit megsimogatja a hátát, hogy szokja azt, hogy férfi ér hozzá. Ha nem adja meg az áhított ölelést, nem lesz mérges sem pedig szomorú. Szimplán felöltözik.*
-Meg olyat gondoltam, nem tudom, hogy vagy vele de mehetnénk együtt mindenhova.
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 10, 2012 7:50 am

- Ha nem emlékszel, akkor biztosan nem is olyan fontos.
*Mondja mosolyogva és várja, amíg felöltözik a fiú. *
- Egy ölelést kaphatsz. Azonban a masszírozásra nem leszek képes. Az kicsit gyors. Remélem megértesz.
*Mondja kedvesen és a fiú karjaiba veti magát. Onnan néz fel rá és hallgatja, amit mondd.*
- Hogy minden hova? Hát nem is tudom. Az az igazság, nekem merülnöm kéne egy kicsit a vízbe. Tudod el kéne jutnom a központunkhoz. Ott lubickolhatok. De a parton megvárhatsz illetve, ha van kedved be is jöhetsz a vízbe. Csak a központba nem tudsz, mert az nagyon mélyen van. A tó fenekén és ott csak mi bírunk meglenni. Velem tartasz? Nem maradok sokat. Csupán egy órácska kell a vízben.
*Kikászálódik az ölelésből és várja a választ. Közben összepakol a tarisznyájába, megissza a maradék vizet és bizony most már tényleg menni kéne, mert az is elfogyott.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Olegorn Kedd Júl. 10, 2012 8:09 am

-De fontos volt mert ki is akartam mondani. De most már mindegy. Talán egyszer eszembe jut. * Kicsit szomorú amiatt, hogy nem jut eszébe. A szomorúságát rögtön egy öleléssel űzik el, amit egyenesen Enitől kap. Érzi a telt idomok ahogy hozzá simulnak, az érzéstől beleborzong a teste. Megérti a nőt, így tehát több szót nem fecsérel arra, hogy ő mégis szeretné megmasszírozni. Az viszont felötlik benne, hogy egy ideig felhagy az érintésekkel mert biztosan a másiknak fel kell dolgoznia a mai napi adagját.*
-Persze ez csak természetes lehet nálad, hogy vízben kell lenned. Ha meg mélyen van akkor én oda nem megyek le. A parton megvárlak. És és nem érek annyit, hogy miattam vissza kellene sietned. Annyit maradsz otthon ameddig jól esik. Addig ügyelek, hogy a tavat meg ne mérgezhesse valaki. Bár nem tudom még magam se megvédeni, nem értek a harchoz sem a verekedéshez.* Kicsit elhallgat, gondolkozik, hogy hol tanulhatna meg rövid időn belül némi tapasztalatot gyűjteni.*
-Mindegy! Én megvédelek akkor is ha száz sebből vérzek. S nem engedem, hogy ily csodás faj elpusztuljon, vagy elpusztítsák mások. Legyen az vámpír vagy más fajból való.* Nincs sok cucca, ezért ő egyből indulásra kész.*
-Mehetünk. Mutasd az utat. * Szól oda Eninek, így még utoljára megfogja Eni kezét. Tökéletesen egymáshoz simulnak kezeik, finoman fogja a nőét. Kicsit zavarban van, hogy úgy fogja a másik kezét mint ahogy a szerelmes párok szokták, azonban reméli, hogy ennyitől nem fog elszaladni a másik. Mikor elhagyják a fogadót és az utcákat róják, csak úgy kicsúszik egy szó ajkain nem túl hangosan és nem a legbiztosabban.*
-Szeretlek, ne félj. * Az út további részében a torkában gombócot érez így csupán hallgat. Hagyja, hogy a nő vezesse.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Fogadó az arany egyszarvúhoz - Page 2 Empty Re: Fogadó az arany egyszarvúhoz

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.