Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vízitünde központ

4 posters

Go down

Vízitünde központ Empty Vízitünde központ

Témanyitás  Angelus Szer. Júl. 20, 2011 10:48 am

Vízitünde központ 411483-bigthumbnail

A víztündék központja Álomfalva tavának legmélyebb pontján épült fel, jól elrejtve a többi faj kíváncsiskodó szemei elől. Egy gyönyörű vízalati korallkastély. Ide gyülnek össze csoporttos halászat idején, vagy a fajjal kapcsolatos megbeszéléseknél. Ide ha akarna sem tudna senki más befurakodni a víztündéken kívül, hiszen olyan mélyen van, hogy csak ezeknek a csodás lényeknek a vízalatti képességei teszik lehetővé hogy bebocsátást nyerjenek. Más faj tagja megfulladna a palota felé félúton.


A hozzászólást Angelus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 20, 2012 7:31 am-kor.
Angelus
Angelus
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 87
Join date : 2009. Jul. 05.
Tartózkodási hely : A faluban valahol...

https://alomfalva.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Zoey Westwood Csüt. Aug. 18, 2011 5:44 pm

Zoey érkezik kezében hatalmas bőrönddel. Ahogyan úszik a vizikastély felé, húzza a nehéz táska a barnahajú lányt a talaj felé. Alig várta már hogy beköltözhessen. Igaz még mindig van benne jó adag fájdalom, amiért el kellett hagynia az otthonát és a családját. Bárcsak ők is jöhettek volna vele.
Ahogyan közeledett Álomfalva felé már tudta, hogy erre a helyre vágyott. Ahol nincs oka félelemre, ha a szárazföldre merészkedik.
Mikor a kastélyhoz ér, és az ajtónál áll, felsóhajt.
- Milyen gyönyörü...- az áhitat és az izgalom elfogja. Egy készséges férfi igazitja el aztán, bekiséri őt a szobájába majd hagyja hogy berendezkedjen új otthonába. Zoeynak nagyon tetszik, hogy itt is kedvesek vele a vizitündék ahogyan otthon is. Alig várja, hogy megismerkedjen a többi vizitündével is.
Mosollyal lépdel körbe a szobába ami a jövőjét jelképezi itt. Az ágyra teszi bőröndjét és leül mellé. Talán körbe kellene néznie a kastélyban. De lehet, hogy pihenn egyet előtte.
Zoey Westwood
Zoey Westwood

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Aug. 16.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Csüt. Aug. 18, 2011 5:51 pm

Eleniel siet be a központba. Nem volt kedve még hazamenni, de a földi tajtékozásból is elege lett. Gondolta bejön hátha akad itt valaki. Aztán észrevett egy lányt nagy csomaggal.
- Szép jó estét. Eleniel vagyok. Benned kit tisztelhetek?
Nyújtja a lány felé a kezét. Végig néz rajta és megállapítja, hogy elég csinos.
- Mi járatban erre?
Kérdezi kedvesen és lehuppan egy nagy fotelba. Kicsit elfáradt a nagy mászkálásba. Végre itt fajtársaival lehet. Itt nem kell annyira bizalmatlankodnia, mint odafent a többi fajjal.
- Honnan érkeztél?
Tudakolódik tovább.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Zoey Westwood Csüt. Aug. 18, 2011 5:59 pm

Nem sok telik el, mire érkezik egy újabb lány. Zoey rögtön érzi, hogy barátságos és egyáltalán nem kell tőle tartania. Jólesett neki a hosszú út után, hogy hozzá szólnak és érdeklődnek felőle.
Kezet ráz a vizitündébel majd köszön.
- Szia, én Zoey vagyok. Csak most érkeztem. - mutat a bőröndre bár nyilán feltünt Elenielnek, és az is, hogy a leányzó kissé habókos és zabolátlan. Ugyanakkor hamar tud kompatibilizálódni másokkal.
- Franciaországból... tee régóta vagy már itt? - ül le a másik fotelbe és kiváncsi szemeivel fürkészi új ismerősét. Szép lány, és mutatós. Nem egy átlagos.
- Régen itt élt az édesapám. - mesél csillogó szemekkel egy kicsit mért is jött ide. - Aztán idefelé út még megálltam egy két helyen körbenézni. Még sohasem láttam világot.... Neked itt él a családod?
Zoey Westwood
Zoey Westwood

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Aug. 16.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Csüt. Aug. 18, 2011 6:21 pm

- Nem nem régóta. Körülbelül 1 hónapja.
Mondja barátságosan és mutat maga mellé.
- Szerintem huppanj le. Biztosan fárasztó ott állni.
Kacsint egyet. Aztán hátralibbenti hosszú, zöld haját és ismét a lányra néz.
- Franciaország valóban szép hely. Voltam már ott. A tengeri élet igazán kalandos arra felé.
Adja a lány tudtára. Aztán a családjáról kérdez.
- A magam ura vagyok. A családom már nem él.
Kicsit elszomorodik, de megrázza fejét.
- Na de itt az új élet. Gondolom te is azért vagy itt.
Vált témát gyorsan.
- Hány éves is vagy? Elég fiatalnak látszol.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Angelus Vas. Okt. 30, 2011 1:31 pm

Mivel sokáig állt a játék ezért befejezettek nyilvánítom!! Smile
Angelus
Angelus
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 87
Join date : 2009. Jul. 05.
Tartózkodási hely : A faluban valahol...

https://alomfalva.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 10, 2012 8:22 am

*Eleniel az út közben nem szólt semmit bár hallotta, az utolsó szavakat.*
- Itt is vagyunk.
*Mondja mosolyogva. Aztán leveszi a felesleges ruháit. Most láthatja Oli, hogy ők milyenek is. Csak egy kis felső féle takarja kebleit és alul is egy rövidebb szoknya féleség van rajta.*
- Látod? Csak ennyi van rajtunk. És a férfiakon csak egy ágyékkötő. Így úszkálunk mi oda lent.
*Mutat a tó felé és már bele is ugrik a vízbe. Merül egyet és a parthoz úszik. Kikönyököl a vízből, ráteszi fejét a kezeire, de a teste többi része bent marad.*
- Egyébként az, amit mondtál, hogy szeretsz. Teljesen természetes dolog, hiszen egy pap mindig is szereti Isten gyermekeit.
*Ezen el is gondolkozik kicsit. Nyilván így van és ezt Olinak is így kell felfognia. Más nem lehet, mert az vétek. Az, hogy ő vétkezik nem számít, de Olinak nagyon is.*
- És te önszántadból követed az urat? Úgy értem, ha már vándor pap vagy, akkor elvégre a magad ura vagy. De fel is szenteltek? Vagy csak úgy annak neveltek és ez benned maradt?
érdeklődik buzgón. Ha felszentelték, akkor már is vétkeztek egy kicsit. De akkor meg miért is baj, ha senki nem tudja meg?
~ Ó vétkes gondolatok, hagyjatok el.
*Kívánja a lány,mert bizony olyan jó a fiúval, de egyben olyan bűnösnek érzi magát.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Kedd Júl. 10, 2012 8:43 am

* Szótlanul követi a nőt, csak figyeli és próbálja megjegyezni az utat. Nagyjából megvan neki, hogy merre jöttek. Hirtelen megállnak és hallja megérkeztek. Mikor a nő elkezdi levenni a felesleges ruháit, akkor még nem pirulna bele. Viszont mikor megpillantja a kis felsőből egy darabot akkor totálisan elfordul égő arccal. Nem érti magát, hogy azelőtt már látott női kebleket azonban ezekre inkább nem akar nézni. Nem akarja megsérteni a nőt azzal, hogy úgy nézze mint aki bármikor képes felfalni.*
-Nem látom, mert elfordultam. * Próbálja magát összeszedni, hogy tudjon beszélgetni tovább a nővel. Kapja tőle a kérdéseket, amire próbál a lehető legjobb tudása szerint válaszolni. Nem szentelték fel mert előtte sikerült kirúgatni magát tetteivel, vagyis inkább lebuktatták.*
-Nehéz ezt elmagyarázni. Isten mutatja az utat, de talán vannak esetek ahol lehetek a magam ura. Nem szenteltek fel, mert mivel nőket lestem meg, egyvalaki beárult. Kidobtak engem. Azóta vezekelek bűneimért állandóan, mert állandóan érnek azok a dolgok. Nem tudok megszabadulni tőlük. Elcsábítanak. Vagyis... * Kicsit mérgessé válik és belecsap a levegőbe.*
-...Össze vagyok zavarodva. Nem tudom már mit tegyek, mi a helyes. Hogy érhetek e nőhöz. Vagy utam nem is a papság, hiszen fiatal vagyok. Még lehetnék katona vagy bármi más. * Kicsit sóhajt egyet majd ráveszi magát, nehezen de megfordul. Látni a piros arcát.*
- Tudod értem már hozzá női testhez, értem ajkakhoz, simogattam végig őket és cirógattam. De, deh betenni még sosem tettem. Amit akarok az, hogy nem nem akarlak megfertőzni romlottságommal és melléje ezzel az Istenes dologgal. Meg azt hiszem nem viselkedsz már annyira hidegen egy férfivel. Jobb ha nem érünk egymáshoz. * elfekszik a parton.*
- Talán jobb ha elválunk egy időre.
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 10, 2012 8:56 am

*Talán belül meg is nyugszik, amikor hallja, hogy nincs felszentelve.*
- Tudod, én hiszem azt, hogy ez nem a te utad. De talán van még időd megkeresni azt. Talán majd segíthetek. Már ha engeded.
*Kicsit el is szomorodik, amikor hallja, hogy megint el akar válni.*
- Valóban ezt szeretnéd? Megértem. Tudom, nem egyszerű most neked. És látom, hogy követnek a bestiák.
*Kicsit elneveti magát, mert eszébe jutnak azok a féltékeny arcok a fogadóban. Olyan mulatságos az a sok némber. Megint alá merül, majd vissza.*
- Láttam, hogy zavarba hoztalak, bár nem értem miért. Tudom, hogy láttál már női testet ruha nélkül. Na de mindegy. Ha el akarsz menni hát menj.
*Mondja pimaszul és belecsobban ismét. Most alul marad pár percig. Kicsit duzzog is talán. Ilyen önfejű egy embert ki látott már? Mikor megunta kidugta fejét. Nem nézett a part felé, nem akarta látni a hűlt helyet, ha meg ott van még Oli, akkor így járt. Van egy kisebb sziget féle a tó közepe felé. Oda kimászik és kifekszik egy picit. Hagyja, hogy a nap sugarai cirógassák az arcát. A kis sziget pont akkora, hogy ketten elférjenek rajta. Eső esetén teljesen ellepi a tó, de most jó idő van, így homokos és nem iszapos.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Kedd Júl. 10, 2012 9:15 am

-Talán van időm. Talán megtalálom. * Hangja teljes bizonytalanságról és elveszettségről árulkodik. Érzi a másik hangjából, hogy kicsit megbántotta Enit, így gyorsan hozzáteszi.*
-Nem! Csak egy kis magányra vágyom ennyi az egész. Nem akarom, hogy örökre elmenj. * A többi szavakra már nem szól semmit, inkább elterül a parton és felnéz az égre. Nem csinál semmit, csak a gondolataival foglalkozik. Elgondolkozik, a múltján és hogy valójában ezt a papi dolgot kellene élete végéig szajkóznia. Eszébe jut, hogy nem szentelték fel így nem kötelessége csinálni. A ruháját is egy szegénynek adta. A tó mellett melege van, ezért egyenesen meztelenre vetkőzik és megmártózik a tóban. Kifekszik a partra száradni, a nadrágját felveszi. Lehet látni az ifjú szépen dolgozott izmokat ami a nap fényétől kívánatos megvilágításba kerülnek. Míg a teste szárad akkor egy dal jut az eszébe.*
- Szép lányt láttam a tóban
Sóvárgok utána halkan
Szeretem szép lényét
Sose veszítse el fényét
Elmondanám szerelmes érintéssel
Felér minden kinccsel
Gyönyörű testét csodálom szüntelen
Sírnék utána ha el kellene veszítenem

* Énekli hangosan és felhőtlenül a kis szél talán még segít abban, hogy meghallja Eni az énekét egyben igaz szívből jövő vallomását. Nem sokat maradhat nyugodtan mert a közeli bokorban mozgolódást észlel. Elhallgat majd a kezeit védekezőn maga elé teszi. Végül a bokor megrezdül aztán semmi. Visszaül a helyére és újra a gondolataiba merül.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 10, 2012 9:24 am

*Ahogy ott napozik egy kis dallamot vél felfedezni. Oldalra néz látja Olit, ahogy fekszik a parton és énekel. Kicsit kuncog és beleveti magát a vízbe, hogy újra a férfi mellé kerülhessen. Ki is mászik szép halkan és mellé fekszik.*
- Nahát! Nem is tudtam, hogy tudsz énekelni.
*Mondja kuncogva és megérinti a férfi kezét vizes kezeivel. Talán a nagy melegben még jól is esik neki.*
- Na de igazán szép volt ez a dal. Honnan ismered?
*Érdeklődik továbbra is. Közben azon gondolkodik, hogy milyen hivatás lenne testhez álló a fiúnak.*
- Ha már úgy is úgy rajonganak érted a nők elmehetnél táncosnak.
*Mondja vigyorogva és reméli ezen nem sértődik meg Oli.*
- Vicceltem ám. Na de mi is lenne jó neked. Hm. Talán, író? Úgy is sokat olvastál és szépen beszélsz és gondolom szépen írsz is. Milyen jó lenne ha lenne Álomfalván egy író, aki szép mesékkel, történetekkel kényeztetné az itt lakókat.
*Eni kezdi teljesen beleélni magát. Tényleg jó ötletnek tartja.*
- Mit szólsz ehhez?
*Elfekszik kicsit és most boldognak érzi magát. Hogy miért? Mert nincs senki, aki beszólna és csak ketten vannak. Ők ketten. Jól is érzi magát a férfi mellett. Bár egyenlőre barátként tekint inkább rá. De ki tudja mit hoz a jövő?*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Kedd Júl. 10, 2012 12:47 pm

*A pihenését víz csobogása töri meg, reflexszerűen néz oda, hogy ki lehet az amikor megpillantja Enit a vizes ruhában. Arcán kezd megjelenni egy pír, ahogy tetőtől talpig felméri a nőt. Elindul alul benne egy ismerős érzés amit kétség kívül akkor szokott előfordulni mikor férfi nézi a szép nőt. A látvány magáért beszél, a szája tátva is marad egy jó ideig.
~ Meseszép! ~ Egyenesen mellé fekszik le a csodás látvány, aminek varázsát a kezek érintése teszi még inkább feledhetetlenné. Beszélni szeretne, azonban a száján nem jön ki hang. A tekintete nem szabadul el a nőtől, bizonyos időközönként áttér az egyes testrészek nézésébe. Magába szívja a látványt közben az arca tűzpiros.*
-Egy verses kötetből ismerem. * Továbbá próbálja magát lecsitítani, hogy Eni meg ne lássa az egyre inkább növekvő dudort. Kezével takarja el, azonban ez a póz kényelmetlen számára. Hallgatja a nőt továbbra, milyen ötletei vannak. Elgondolkozik a táncoson meg az írói tevékenységen.Átrágja magát a kérdésen.
~Nem tudok táncolni, így nem kezdek bele a táncolásba. Meg elég nagy botrányokba fulladna. ~ Gondozik így a táncról, mert egyes előadásoknál biztosan a nők bevetnék magukat. Ahogy együtt vannak most akkor rájött Eni féltékenységére. Arra a féltékenységre, amikor két nő nem bírja egymást megtűrni. Nem mutatja ki Eni ugyan felé, azonban a cselekedeteiből erre gondol.
~ Az írói tevékenység sem könnyű, mellesleg túlságosan nyugodt. Nem lehetek mindig ott ahol aki mellett szeretnék. Ebben az esetben a mellette fekvő nőről van szó.*
-Köszönöm, hogy segítesz. Elmondanám neked, hogy táncolni még sosem táncoltam életemben, így a táncos ötlet kizárható. Az írói életút meg túl sivár az olyan fiatal számára, mint amilyen én vagyok. Egy író csak verseket ír, olyan dolgokról amelyekről álmodunk. Írnak szerelmes verseket ugyan de unalmassá válna számomra az írás. * Odalenn eléri tetőfokát. Ötlete támad, ha megbeszélik a kényes helyzetet akkor sikerül a dudorját csökkenteni. Sóhajt egy nagyot, majd keres egy finom módszert, hogyan vázolja fel a nőnek a mostani helyzetet.
~ Soha többet nem akarok sem önszántamból és más akaratából pap lenni! ~ Ez az első lépése Eni felé, hogy rendesen tudjon vele beszélni.Második része a beszéd, amivel tudtára adja a problémát.*
-Enih, tényleg kevés ruhát hordtok. Erről megbizonyosodtam ebben a pillanatban. A gondom csak ott kezdődik, hogy a vizes ruhád miatt teljes egészében látom. Mármint ha nevén nevezem, a mellbimbóid. * A szavakat édesem mondja egy jó adag vörösödéssel. Kicsit pihen a beszéddel pár másodpercre.*
-Rám mint férfire pedig izgató hatással vagy. * Ezzel feláll a helyéről, a lány mellé lépve láthatja a dudor nagyságát abból következtetve annak méreteire. Nem túl nagy ám nem is túl kicsi. Közepes nagyságú az egész. Merészségét bevetve, nem hagyja felállni Enit. Épp ellenkezőleg, bátran felvállalja merészségét, ezért finoman ráfekszik a nőre. Érezhető válik számára a női test vonzása,azonban ellenáll a csábításnak. Összesimulnak, össze ölelkeznek a földön ezzel megmutatva Eninek milyen az ha fel van izgatva egy férfi. Odalenn érezheti a keménységet pcit odasimulni hozzá inkább felsőtesteik tapadnak össze hosszabb időre. A hideg találkozik a meleg felülettel. Őt lehűti, a másikat felmelegíti.Az ajkai forrón lehelnek rá a másik ajkaira, a királykék szemei a másik szemét nézik. Marad három percet a másikon, mikor végül leszáll róla és elterülve a földön behunyt szemekkel várja a pofont.*
-Túl messzire mentem, ha akarsz egy pofont adni simán megteheted. Nincs mentségem, csak annyit mondok neked, hogy szerettem volna, hogy ezt az érzést is átéld. Mikor egy férfi egy ilyen csodálatos nőt lát mint te, akkor ez történik. * Viccessé teszi magát hirtelen mert inkább a nő helyett csapja magát erősen arcul. Ég az arca rendesen utána de semmi nyavalygás nélkül tűri.
~Ennyire bolond vagyok tőled? Csak tudnám, hogy nem hiába fáradok, hogy kegyedet élvezhessem egy napon.~ Nem elégszik meg az egyik arcával, a másikat ugyanúgy megbünteti a nő előtt. Lehajtja a fejét mert udja ezen cselekedeteivel valószínűleg a nő határait feszegeti rendesen. Csoda következik az agyában, mert beugranak neki azok a sorok amiket akkor szeretett volna mondani. Most kicsit változott a szövege azonban nem változtat a lényegen.*
-Csak, csak tudd meg, hogy közeledben így megbolondulok. Nem vagyok tökéletes férfi, aki minden nő álma lehetne.Nem akarok minden nő álma lenni! Egyetlen egy nő álma szeretnék lenni, azé a nőé akit én választok ki. Természetesen mindig a nő dönt, hogy közel engedi a férfit. * Szíve hevesen ver, közben nehéz megfogalmazni azokat a gondolatokat amik a fejében rohangálnak.
~ Vajon mit fog mondani? Vajon mi lesz a válasza?~ Nem tartanak a szerelmi vallomásoknál, azonban fontos esemény az életében.*
-Próbálok majd az álmaihoz felnőni. A kérdés viszont az, hogy Eni van egyáltalán esélyem nálad? Vajon a néped tagjai nem fognak megvetni ezért? Vajon el fognak majd minket fogadni? *Túl sok kérdést tett fel amelyek félelmei egyben. Nem akarja, hogy kiutálják miatta Enit népe tagjai. Nem szeretné ha ennek a nőnek bántódása legyen. A beszéd végére ajkai remegnek, a szemei szomorúan tekintenek az ő választott barátnőjére. Elterül a hátára, megfogja picit a nő kezét és kézfejére egy apró csókot lehel. Ez az utolsó nézés most a nő felé, aztán teljesen elfordul a nőtől. Összegömbölyödik és várakozik.
~ Biztosan megutált. ~ Ez a gondolat suhan át fejében.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 10, 2012 6:47 pm

*Kicsit hallgatja a férfit, amint a ruháiról beszél.*
- Mondtam, hogy kevés.
*Aztán hallja a mellbimbó szót és teljesen megrökönyödik.*
- De hát nálunk ez természetes. Az ottani férfiak nem indulnak be ettől. De akkor te ezek szerint igen.
*Kicsit el is szégyelli magát, hiszen nem akarta ezt.*
~ Ó, hogy én milyen nőszemély vagyok. De eddig senki nem tett ezért megjegyzést. Sem a víz alatt, sem pedig fölötte. Olyan különös ez az Oli. Aki ismeri népünket, az nyilván szemet huny ezen dolgok felett.
*Gondolja "enyhén" pirosan. Nem olyan rég ismeri Olit. Mondhatni egy napja, de ez elég volt, ahhoz, hogy megszeresse. Igaz még nem szerelem ez. Inkább csak vonzódás, de azért ez is haladás nála.*
- Az író ír regényeket is. A költő az csak verset ír. Az író meg regéket, meséket, történeteket. Igazakat és kitaláltat. És szerintem nem unalmas. Hiszen, ha vándorolsz megismered a többi népet, fajt megírhatod a történeteiket, amikről még senki sem hallott. Szerintem nagyon érdekes. De te tudod.
*Kicsit ki is oktatja talán, hiszen az író és a költő nem ugyan az.*
~ Lehet sokat olvas, de a fogalmakkal nem mindig van tisztában. De tudjuk be a fiatalságának.
*Kicsit meg is mosolyogja a gondolatait. Mint egy pajkos kislány, aki beszól a barátjának. Hirtelen felül kerekedik rajta Oli. Teljesen érzi őt. Nagyon. Ez igen is fura érzés. Szíve hevesebben ver, mint valaha. És az ajkai is oly közel vannak. De őt még soha nem csókolták meg. A csók is olyan mennyei érzés lehet. Nem hogy itt van szinte teljesen rajta a fiú. Mi ez még is?*
~ Mit képzel magáról? Mit csinál? Szent ég! Na ezt már nem.
*Már éppen le szeretné magáról lökni, amikor Oli már le is gurul róla. Aztán már pofozza is magát.*
- Megérdemled. Ha nem te adod magadnak én adtam volna. De most már nem fogok. Még is ki vagy te, hogy így fölém hajolsz? Ki engedte meg?
*Néz rá megvetően. Neki aztán nem kell férfi ezek után. Őt nem fogja ez a suhanc kihasználni. Csak is arra kell neki.*
- Miért pont én Oli? Annyi nőt megkaphatsz. Az a te bajod, hogy nem bírsz az ágyba vinni? Csak így tudod ezt megtenni, ha szépeket mondasz? Hát nem!
*Most már fel áll és szinte remeg a dühtől.*
~ Miért teszi ezt velem? Miért? Én nagyon szeretek vele lenni, de ezek után? Nem ésszerű. De még is....ÁÁÁÁÁ.
*Hallja a mézes mázas szavakat, hogy a férfi szeretné őt, de a népe stb. Az csak is az ő gondja. Oda megy Oli elé és rákiabál.*
- ÁLLJ FEL! HALLOD? MOST! HA MÉG KÉSŐBB LÁTNI AKARSZ, ÁLLJ FEL!
*Arca vörös, de most a méregtől. Nem tudja mi ütött belé, sem azt, hogy mi Oliba. Mit tesznek ők egyáltalán? Hiszen papnak nevelték. Egy papnak, ő pedig egy Vízi elf, aki csak is elffel lehet. Bár volt rá példa, hogy egy fajtárs ember mellett kötött ki. Nem veti meg az ő népe ezért, persze nem néznék jó szemmel. Hát mit is érdekli Olit? Megvárja, amíg feláll és úgy folytatja szemben vele.*
- az Isten szerelmére. Látod mit teszel velem? Már én is használom Isten nevét. Miért? Miért én? Haragszom rád, azért amit tettél. Nem teheted meg azt, hogy így hozzám simulsz. Érted?
*Majd olyat tett, amit még soha. Felpofozta a fiút. Felpofozta, majd letette megbánóan a kezét és nagyon közel lépett hozzá. Szinte érezte teste melegét. Aztán az ajkai Oli ajkait vették célba. Majd szép lassan összeértek . Eleniel ebben a pillanatban teljesen elgyengült. Reméli is, hogy Oli átöleli, különben leesik a földre.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Kedd Júl. 10, 2012 7:21 pm

* A utolsó gondolata kezd beigazolódni mikor Eni hozzászegezi azokat a kérdéseket, hogy mit képzel magáról, hogy fölé hajol? Meg ki engedte? Senki de úgy vélte, ha már a nő kicsit másképp viselkedett a férfiak társaságában, akkor ennek a lépésnek köszönhetően majd teljesen elmúlik a probléma. Ezt nevezik rossz megoldásnak, amikor nagyon félrenyúlt.*
- Senki sem engedte meg. Én csak úgy véltem ezután megbékélsz végre, s nem fogod magad feszélyezve érezni magad mikor közel van hozzád egy férfi. * A nő elkezd benne kétkedni ami azt jelenti a nő egyre inkább nem bízik meg benne. Kezdi elveszíteni a nőt és elveszíteni az eddigi munkáját amit belefektetett az ismeretségükbe.
~ Én nagyon nem vagyok normális! ~ A kérdések záporoznak felé amire természetesen neki válaszolnia kell. Azt már tudja, hogy minden nő kényes. Legjobb tudása szerint válaszol mindegyikre egymás után.*
-Mert te kellesz nekem azért! Nem az ágyba akarlak csábítani! Nem csak egy éjszakát akarok veled eltölteni és utána örökre szia. Szerinted miért nem akartam ránézni a testedre ami alig van eltakarva? Mert nem akartam, hogy azt mond milyen romlott vagyok, hogy máris nézlek és kihasználom az alkalmat arra hogy meztelenül lássalak. Azt meg végképp nem tudtam, hogy nálatok ez nem csinál olyan dolgot mint nekem. Más akkor a vizi tünde biológiája mint az embereké. Én ember vagyok és fel szokott állni ilyen látványra. Bocsáss meg ha én ilyen , ilyen férfi vagyok. * Szavaiban keserűség van, remegnek újra az ajkai. Rákiabál Eni ami teljesen meglepi, azonban rögtön feláll a helyéről minden további nélkül.*
-Kihozlak a sodrodból? * Bár nem mondja határozottan ki, meg nem hangosan.* Miért te? Mert én megláttam valamit benned amit mások nem látnak. Nyugodtan haragudj rám akkor Eni. Ezzel nincs semmi gond én voltam a tuskó nem te! S ha kérhetek tőled bocsánatot akkor kérnék. Megígérem, hogy többször nem csinálok ölelést. Főleg abban az állapotban. * Jönnek a pofonok még, amire a szája sarkában megjelenik kis vércsík. Nem foglalkozik vele, hogy most közös erővel meg lett büntetve.
~ Már csak a rugdosás hiányzik innen és a kötözés. ~ Megdöbben, mert a kedves nő hozzáér ajkaival a sajátjához. Igazán jó érzés fogja el. Eni kezd elgyengülni és érzékeli a másik zuhanását és időben kapja el és öleli magához forróan. Megvárja az erő visszatérését a másik testébe akkor elengedi a lányt. Hátrébb lép aztán a következő szavakat mondja.*
-Igazán sokat tanultam ma. Több nem fog előfordulni.
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Kedd Júl. 10, 2012 7:46 pm

*Eni élvezi a biztonságot nyújtó karokat, ugyan akkor nem tart ez a varázslat sokáig.*
- Ne haragudj rám. Kicsit kikeltem magamból.
*Mondja megbánóan. Nagyon sajnálja a történteket.*
~ De hát vérzik az ajkánál. Ezt én okoztam.
*Gyorsan újra közel meg és gyengéden letörli a vért az ujjaival, majd megtörli az alsójában. Nem érdekli, hogy véres lett. A víz majd kimossa, Vagy talán örökre ruháján viseli ennek a napnak a termését.*
- Nem éppen így képzeltem el az első csókomat. Már ha ezt annak lehet mondani. teljesen megőrjítesz.
*Lesüti szemeit, de nem tágít Oli mellől. Sőt olyan közel marad, amilyen közel csak tud.*
- Nekem is lecke volt. De most válaszolok arra, amit nem tettem meg az előbb.
*Sóhajt egyet, és egy pár másodpercig elgondolkozik.*
~ Remélem valaki megsegít. Soha nem mondtam még ki ilyet, ami most fogok.
- Azt hiszem lenne esélyed nálam. Lehet, hogy ezért a pokolba fogok jutni, de tetszel Oli: Nem tudok tenni ellene.
*Már csak inkább lemondóan beszél. Magát sanyargatja picit, mert ennyire erős ez a vonzódás.*
- Haladjunk szép lassan És rendben lesz minden. Ígérem neked.
*Megfogja egyik kezét és picit megszorítja. Felemeli arcához, hozzádörgölőzik, majd leteszi, de nem engedi el.*
- Olyan szép sima a bőröd. Simább, mint a miénk. Persze ez érthető. Te ember vagy.
*Belenéz a kék szemekbe és nem tudja mit is mondhatna még. Talán ebben a pillanatban nincs is szükség szóra.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Kedd Júl. 10, 2012 8:09 pm

-Nem haragszom rád, inkább magamra vagyok dühös. Szerintem te mérgesen is jól festesz. * Próbálja oldani a hangulatot, ráadásul még mosolyog hozzá. Látja Eni megbánó nézését, amire nem tud mit reagálni. Csendben marad, hogy maguktól csendesedjenek le ezek a dolgok. Ha kicsit magukba néznek, úgy érzi van esély arra, hogy higgadtan megállapodjanak minden szakítás nélkül. Amikor összevérezi az alsóját a nő kicsit szomorúan elnézi a vérfoltocskát az alsón.*
-Kérsz akkor pók első csókot ami finomabbra sikerül? * Kérdezi nevetve, továbbra is a hangulat oldásán fáradozik. A nő közelségére, meg annak öltözékére nézve. Megnézi a telt idomokat, amit a ruhája nem fed el vizesen. Nem foglalkozik azzal ha felizgul a nőre. Inkább vigaszként meg inkább engesztelésképpen hajol oda Eni ajkaihoz. Lassan ér oda az ajkaihoz, érzi ahogy a nedves ajkak megcsúsznak egymáson. Lágy csók ez és hosszú ideig húzza, míg a végén elválik a másikétól.*
-Ez ugyan nem első, hanem a második. * Nincs szándékában megsúgni, hogy az idő múlásával egyre jobb csókokat fognak osztani egymásnak. Egyet kell értenie abban, ha lassan közelednek egymáshoz, akkor lehet valami köztük. Csak bólogat és figyeli a másik tevékenységét.*
-Fontos a mosakodás, a testünk ápolása. * Ennyit mond, több szó nem ugrik ajkaira. Nézi a kedves nő szemeit és teljesen elveszik benne. Ölelést nem ad, a csókkal meg ugyan úgy van. Úgy érzi nincsenek olyan szinten, hogy a csókokat napi szinten adják egymásnak, meg az ölelést. Most az a időszak jön amikor meg kell szoknia, hogy kedvese fürdőruhája nem is takar a testéből, neki meg kell fékeznie a vágyait.*
-Eni. Ha már nem takar a ruhád semmit, akkor egyenlíthetem a számlát? Mármint hogy én is felfedjem magam?
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Szer. Júl. 11, 2012 6:54 am

*Minden vágya, hogy megcsókolja rendesen Oli. Hát hagyja. Igazán érzékire sikerült a második. Mondjuk az elsőt sem fogja elfelejteni soha.*
- Igazán köszönöm a csókodat. Nagyon jól esett.
*Nagyon meglepőd dolgok történtek vele a mai nap. Már kezd sötétedni és igazán szép a tó látványa, ahogy a Hold fénye megcsillan a felszínén.*
- Annyi kérésem van a ruháiddal kapcsolatban, hogy alul maradjon valami.
-Mondja mosolyogva és közelebb megy a tóhoz addig. Leül teljesen a szélére és a kezét mártja a vízbe. Olyan lágyan cirógatja a finom női kezet a víz. És ő úgy szereti. Bele is megy egy picit megint. Alámerül párszor, majd ki jön és ugyan oda visszaül, teljesen a szélére. Várja, hogy a fiú is csatlakozzon.*
- Gyere ülj le mellém. Kellemes itt nagyon.
* Sóhajt egyet megint, mint ahogy ma már annyiszor megtette.*
- Hol fogsz éjszakázni most? Mondtad, hogy a szabad ég alatt szoktál. De hol?
*Néz rá szeretettel Olira és mikor mellé ült megfogja a kezét. Ez az, amit a legjobban szeret. Megfogni a fiú kezét. Aztán másik kezével pedig a fiú arcán simít párat.*
- Hogy szeretnél magadnak párkapcsolatot? Gondolkoztál már azon, hogy hogyan hárítod el magad mellől a nőket?
*Kérdezte kíváncsian. Eddig Eni jól viselte ezt, de ha komolyabbra fordul köztük a dolog netán, bizony akkor nem fog neki jól esni.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Szer. Júl. 11, 2012 7:25 am

- Azért adtam, hogy elolvadj előttem. * Mondja Eninek finoman. Az idő kezd sötétedni és a hold fénye megvilágítja őket felülről. Kezd hideg lenni és már rég megszáradt, így felöltözik, hogy ne fázzon meg. Hallja a kérést a nőtől, amire csak szimplán bólint, hogy megértette. Nem csinál őrültséget, meg nem akar rosszat tenni kapcsolatuknak. Visszafogja magát amennyire csak bírja. Megnézi ahogy megmártózik a nő a tóban. Mikor kérik, hogy üljön le ott mellette akkor feláll a helyéről és leül Eni mellett.*
-A földön, keresek mohát és azon elalszok. Nagyon puha. Lehet kicsit megfázok meg kényelmetlen de legalább alszok és pihenek. * Megfogják a kezét, Eni kezei olyan vékonyak mégis puhák. A következő női cselekedeten még inkább meglepődik, amikor megsimogatják az arcát.*
-Arra gondoltam, ha kéz a kézben járnánk akkor valószínűleg csak rájönnének, hogy nem vagyok szabad préda hanem már van egy ilyen szép barátnőm.Ha ez nem jönne be akkor kénytelen vagyok gonoszabbra venni a jellememet. Megütni őket, lehordani azért még is mit képzelnek magukról. * Ez jut eszébe először, hogy igazi rossz fiúvá válik belőle, aki megbünteti a rossz lányokat.*
-És te mit fogsz csinálni ha ezért piszkálni fognak téged? Mi van ha a többi ember férfi felfedez téged? * Tartja magát a mondásaihoz, sem ölelést és nem is ad csókot a másiknak. egy darabig nem érdemli ki.*
- De elmondhatnám nekik rendesen, hogy pap vagyok és felszenteltek. Hátha akkor abbahagyják a próbálkozást. * Végül a keze nem bír magával, finoman elválik Eniétől, hogy utána a lány karján simítson végig. A kéz megáll az arcnál, egészen pontosan az ajkainál amivel megállítja kedvesét. Nem szeretne ha megszólalna egy darabig.*
- Nem akarlak elveszíteni. * Újra egymásba fonódnak a kezek, még egy kézcsókot küld választottjának.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Szer. Júl. 11, 2012 7:45 am

- De ha megfázol az nem olyan jó. Menj be a központba. Az emberek központjában. Ott minden ember talál szabad szobát. És olyan szép is, azt hallottam. És nem utolsó sorban én is megnyugodnék picit. Legalább tudnám, hogy biztonságban vagy.
*Mondja és egy picit lesüti szemeit. Elvégre tényleg új ez az ismeret még is tetszik neki Oli. Pedig akart ellene tenni. Nem akarta ezt, de nem tud neki ellenállni.*
~ Miért van ez? Miért? Annyi miért van ebben az egy napban. Talán jobb ha nem találom meg ezekre a választ.
*Gondolkozik el picit.*
- Kéz a kézben? Nekem jó úgy. Úgy is szeretem fogni a kezed. Olyan megnyugvást hoz nekem.
*Mondja mosolyogva és picit meg is szorítja Oli puha kezeit.*
- De úgy gondolom megütni nem kell őket. Hiszen akkor engem is képes lennél megütni. Nőt nem bántunk. Viszont a lehordás lehet jó ötlet. majd elválik.
*Feszegeti picit a témát.*
- A többi ember férfi? nem hinném. Eddig is lett volna rá alkalmuk. Bár lehet megnéztek, én nem vettem észre. Szóval nem kell aggódni Oli. És meg tudom védeni magam.Nézd.
*Majd behunyja szemeit. Elengedi Oli kezét és a kezeiből víz szerű anyag szivárog. Egészen sok, amíg egy egész buborék nem védi a női testet.*
- Na ezt nem tudod kipukkasztani. Ezzel tudok védekezni egy darabig.
*Mondja és aztán vissza csinálja a folyamatot. Megint megfogja a fiú kezét. Nem szereti sokáig elengedni.*
- Most, hogy felfedtem különleges képességem, arra kérlek ne add tovább. És nem fogsz elveszíteni.
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Olegorn Szer. Júl. 11, 2012 11:07 am

- Ennyire nem szeretnéd, hogy veled legyek? * Teszi fel a kérdést rögtön mikor a lány elmondja menjen az emberek központjába. Még egy kicsit makacskodik, aztán feláll a helyéről és megszólal. Belátja, hogy választottjának igaza van. De mikor fog ő egyáltalán aludni? Kell egy idő míg elérkezik az emberek központjához. A kéz a kézben ötletét nem utasítják el, hanem egy halvány mosoly jelenik meg mikor megtudja, szeretik fogni a kezét.*
- Eni, neked olyan selymes a bőröd. Hogy csinálod? Puha és szép színe van. Nekem tetszenek. De ott vannak még az ajkaid, a kebleid és a hátsód. Formásak. * Néz rá szabályos telt kerek idomaira egy kicsit, aztán a többire csak bólogatni kezd. Megértette, hogy nem kell nőket bántalmaznia mert a végén őt is megütné. Mikor a nő megmutatja képességét akkor tátva marad a szája egy kicsit. Ő csak egy ember és nincsenek képességei, vagyis valójában van. A bajkeverés.*
-Hiányozni fogsz, most ha elengeded a kezem már akkor. Hiányozni fogsz mikor álomra hajtom a fejem és veled akarok majd álmodni. Rólad ezzel a nővel, aki itt áll előttem. * Nehéz elválni, mert fájdalmas otthagyni azt, amit otthagyunk a másiknál. Tanulságos az egész, aztán kíváncsi lesz hol fog kikötni. Odahajol és ad egy puszit a nő arcára,aztán elengedve a másik kezét csak annyit mond fájdalmasan.*
- Pihenj, majd találkozunk. * Ezzel elmasíroz szélsebesen az emberek központjába.*
Olegorn
Olegorn

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 08.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Eleniel Szer. Júl. 11, 2012 11:15 am

- Én csak ötletként mondtam a központot. Remélem megfogadod.
*Mondta kedvesen. *
- Nekem is hiányozni fogsz Oli. Remélem látni foglak még.
*Mondja szomorúan, de belátja, bizony ideje haza térni.*
- Jó éjszakát.
*Még egy kicsit nézi a távolodó férfit, aztán ő is távozik. Beleugrik a vízbe. Talán még Oli is hallja a víz csobogását. Majd jól leúszik a mélybe. Ott megkeresi szobáját és nyugovóra tér.*
Eleniel
Eleniel

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Vízitünde központ Empty Re: Vízitünde központ

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.